Saltar al contenido

Як налаштувати Apple Pencil

20 de marzo de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Не всі моделі Apple Pencil працюють з усіма iPad; переконайтеся, що ваш Apple Pencil сумісний із моделлю iPad, яку ви використовуєте.
 • Для Apple Pencil 1-го покоління на iPad: підключіть олівець до порту на iPad.
 • Для олівця Apple Pencil 2-го покоління: піднесіть олівець до правого боку iPad, щоб він магнітно прикріпився збоку. Після під’єднання він об’єднується.

У цій статті показано, як підключити Apple Pencil до iPad, а також надано уявлення про те, що можна робити з Apple Pencil після підключення.

Як підключити Apple Pencil до iPad?

Оскільки Apple Pencil не постачається з iPad, вам потрібно буде під’єднати його, коли ви розпакуєте все. На щастя, підключити Apple Pencil легко. Але зауважте, що спосіб підключення Apple Pencil залежатиме від того, яка у вас модель iPad. Після підключення Apple Pencil і iPad синхронізуються, за потреби оновиться прошивка, а олівець зарядиться. Якщо акумулятор Apple Pencil достатньо заряджений, ви можете почати використовувати Apple Pencil.

Як налаштувати Apple Pencil?

Підключивши Apple Pencil, ви зможете змінити кілька налаштувань, щоб він працював саме так, як вам потрібно. Спробуйте ці налаштування, щоб налаштувати Apple Pencil відповідно до ваших потреб. Щоб налаштувати параметри Apple Pencil, перейдіть до Налаштування > Apple Pencil.

Змініть дії подвійного дотику

Однією з корисних функцій вашого Apple Pencil є можливість двічі торкнутися його, щоб змінити функціональність стилуса. Він обмежений декількома варіантами, але ви можете вибрати будь-який з них Перемикання між поточним інструментом і гумкою або Перемикання між поточним інструментом і останнім використаним. Ви також можете двічі торкнутися Показати палітру кольорів якщо ви віддаєте перевагу, це зручна функція, якщо ви використовуєте свій iPad для багатьох графічних робіт у таких програмах, як Photoshop або Procreate.

Змініть спосіб використання Apple Pencil

Якщо ви хочете використовувати свій Apple Pencil для навігації по iPad, вам потрібно буде налаштувати це в налаштуваннях. Ви можете перемикати Малюйте лише Apple Pencil Увімкнути або вимкнути, залежно від ваших уподобань. Коли це Увімкнено (повзунок буде зеленим) ви можете використовувати Apple Pencil лише для малювання та письма на своєму iPad. Це означає, що вам потрібно буде використовувати пальці, щоб прокручувати, гортати та торкатися iPad. Коли це Вимкнено (повзунок буде сірим), ви можете малювати, писати або переміщатися за допомогою Apple Pencil.

Використовуйте Apple Pencil, щоб писати від руки в текстових полях

Scribble дозволяє писати від руки в будь-якому текстовому полі. Коли Scribble увімкнено, все, що вам потрібно зробити, це торкнутися текстового поля олівцем, щоб писати в цьому полі. Це вимагає невеликої практики в деяких областях (наприклад, адресний рядок веб-браузера), але коли ви звикнете користуватися нею, це стане зручною функцією (оскільки олівець уже у вас в руці).

Так багато іншого

З Apple Pencil можна зробити багато іншого, але тут описано всі основи, необхідні для початку роботи. Ви також можете дізнатися більше про найкращі програми для Apple Pencil на вашому iPad або найкращі програми для Apple Pencil на вашому iPad Pro.

FAQ

 • Як я можу дізнатися, чи заряджений мій Apple Pencil?

  Щоб перевірити стан батареї Apple Pencil, приєднайте олівець (другого покоління) до iPad і перегляньте стан заряду на екрані. Щоб дізнатися, скільки заряду має ваш олівець, коли ви ним користуєтеся, перегляньте Today View на своєму iPad.

 • Як довго я маю заряджати Apple Pencil перед першим використанням?

  Щоб повністю зарядити Apple Pencil, не знадобиться багато часу. Спробуйте зарядити його протягом 10-15 хвилин перед першим використанням.

 • Мені доводиться постійно підключати свій Apple Pencil. Що не так?

  Якщо ваш Apple Pencil не підключається належним чином, потрібно перевірити кілька речей. Перевірте стан акумулятора та переконайтеся, що Apple Pencil повністю заряджено. Переконайтеся, що ви використовуєте Apple Pencil, сумісний із вашим iPad, і переконайтеся, що Bluetooth увімкнено. Якщо ваш iPad і Apple Pencil усе ще не з’єднуються належним чином, спробуйте від’єднати, а потім знову з’єднати пристрої. Йти до Налаштування > Bluetooth і торкніться iзначок інформації поруч з Apple Pencil. Торкніться Забудьте про цей пристрій, потім підтвердьте. Прикріпіть Apple Pencil (2-го покоління) до бічної панелі iPad за допомогою магніту. Для Apple Pencil першого покоління відкрийте кришку Apple Pencil і підключіть його до порту Lightning на iPad. Створення пари має початися автоматично.