Saltar al contenido

Як налаштувати Apple Watch

2 de mayo de 2021

Отримали новий Apple Watch? Вітаємо! Це весело і корисно, але ви не можете просто дістати його з коробки, покласти на зап’ястя і почати використовувати. Спочатку його потрібно налаштувати. Ця стаття пропонує покрокові інструкції щодо налаштування нового Apple Watch, а також поради щодо його використання та вирішення типових проблем. Давайте розпочнемо! Ця стаття стосується всіх моделей Apple Watch (включаючи стільникові моделі), на яких встановлено watchOS 5 або новішої версії. Якщо ваш годинник уже налаштовано, але вам потрібно підключити його до нового iPhone, прочитайте розділ «Як з’єднати годинник Apple з новим iPhone». Налаштування Apple Watch складається з двох частин (ми розглянемо обидві): поєднання годинника з вашим iPhone, а потім 1) використання його як нового годинника або 2) відновлення даних попереднього Apple Watch.

Людина фотографує Apple Watch з iPhone

VCG / Stringer / Getty Images News

Змістовий покажчик

Що потрібно для налаштування годинника Apple

Перш ніж розпочати налаштування Apple Watch, вам потрібно:

 • IPhone 5S або новіший (iPhone 6 або новіший для мобільних моделей Apple Watch) із встановленою програмою Watch. Додаток попередньо встановлений на всіх останніх версіях iOS.
 • Bluetooth увімкнено на вашому iPhone.
 • Ваш iPhone підключено до мережі Wi-Fi.

Хоча Apple Watch може робити багато речей самостійно, більшу частину своїх функціональних можливостей він отримує від підключення до iPhone в процесі, який називається сполученням.

Як налаштувати Apple Watch

Виконавши ці вимоги, виконайте такі дії, щоб налаштувати Apple Watch та створити пару з iPhone.

 1. Увімкніть Apple Watch, натискаючи та утримуючи бічну кнопку на годиннику, доки не з’явиться логотип Apple. Коли з’явиться логотип, відпустіть кнопку.

 2. Перемістіть iPhone та Apple Watch близько один до одного. Оскільки сполучення Apple Watch з iPhone використовує Bluetooth, пристрої повинні бути поруч один з одним, щоб з’єднання працювало.

 3. На своєму iPhone відкрийте програму Apple Watch і торкніться Почніть сполучення.

  Знімок екрана програми Apple Watch перед початком сполучення

  Майже всі інструкції в іншій частині цієї статті стосуються дій, які ви виконуєте у програмі Watch на iPhone.

 4. Коли iPhone та Apple Watch виявляють один одного, на екрані Apple Watch з’являється закручена анімація. На екрані iPhone з’являється кадр. Перемістіть iPhone так, щоб Apple Watch з’явився у кадрі на iPhone. Коли iPhone «зафіксується» на годиннику, ви автоматично перейдете до наступного кроку.

  скріншот вирівнювання Apple Watch та iPhone для їх поєднання

  У деяких рідкісних випадках iPhone та Apple Watch можуть не вдатися підключитися на цьому кроці. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, торкніться З’єднайте Apple Watch вручну на iPhone і дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб створити пару між пристроями.

 5. Коли ваш iPhone і Apple Watch з’єднані в пару, ви можете вибрати Відновити з резервної копії або Налаштувати як новий Apple Watch. Якщо у вас раніше був Apple Watch і ви хочете використовувати дані з нього, виберіть Відновити. В іншому випадку виберіть Налаштувати як новий.

  Знімок екрана, що показує, що годинник Apple підключений до iPhone

 6. Перейдіть до одного з наступних двох розділів цієї статті, виходячи з вашого вибору на останньому кроці.

Як налаштувати Apple Watch як новий годинник

Якщо у вас раніше не було Apple Watch або ви не хочете відновлювати з резервної копії, це варіант для вас. Ось що робити :. Для цього варіанту потрібно виконати дії, наведені в першому розділі цієї статті.

 1. На перших кількох екранах після налаштування нового годинника мало що зробити. Погодьтеся з умовами та умовами Apple, дочекайтеся, поки програма Watch увійде у ваш обліковий запис Apple ID (якщо вам буде запропоновано ввійти, зробіть це), а потім натисніть гаразд на Спільні налаштування екран.

  Знімок екрана екрана спільних налаштувань Apple Watch

  Можливо, вам буде запропоновано увійти до свого ідентифікатора Apple, якщо ви купили вживаний Apple Watch. У цьому випадку годинник все ще може бути прив’язаний до ідентифікатора Apple продавця. Якщо так, ви не зможете продовжити, доки не видалите блокування активації. Дізнайтеся більше про це в розділі Як розблокувати заблоковані iCloud iPhone (поради також стосуються Apple Watch).

 2. Далі ви можете створити пароль для захисту свого Apple Watch. Це як пароль на вашому iPhone. Щоб використовувати основний 4-значний код, торкніться Створіть пароль та двічі введіть бажаний код на Apple Watch. Щоб використовувати більш складний та безпечний код, торкніться Додайте довгий пароль і введіть код на годиннику. Ви також можете вибрати Не додайте пароль, але ми рекомендуємо проти цього.

  Знімок екрана створення пароля для Apple Watch

 3. Потім програма Watch на iPhone повідомляє вас про Здоров’я серця особливості Apple Watch для моделей, які їх підтримують. На цьому екрані немає нічого робити, крім натискання Продовжуйте. Усі функції здоров’я серця використовуються лише на годиннику після налаштування.

  Знімок екрану інформації про функції здоров’я серця Apple Watch

 4. Apple Watch підтримує Apple Pay для легких, безпечних бездротових платежів. Якщо ви вже використовуєте Apple Pay на своєму iPhone, вам просто потрібно буде повторно авторизувати свою картку. Якщо ви ще не використовуєте його, ви можете налаштувати його на цьому кроці. Або виберіть Продовжуйте для налаштування Apple Pay або Налаштуйте пізніше в програмі Apple Watch.

  Знімок екрана про налаштування Apple Pay на Apple Watch

  Щоб отримати докладнішу інформацію про Apple Watch та Apple Pay, перегляньте розділ Як користуватися Apple Pay на Apple Watch.

 5. На наступному екрані пояснюються функції безпеки Apple Watch (точні параметри відрізняються залежно від моделі, але вони включають екстрені виклики SOS та виявлення падіння). Щоб увімкнути виявлення падіння, перейдіть до програми Watch на iPhone, а потім виберіть Мій годинник > Надзвичайна SOS > рухатися Виявлення падіння до на / зелений. Ваш годинник успадковує багато налаштувань вашого iPhone. Якщо ви вже налаштували такі речі, як екстрені контакти та цілі щодо здоров’я та активності, ці налаштування будуть автоматично додані до вашого годинника. Якщо ні, вам може бути запропоновано встановити їх тут.

  Екран із описом надзвичайних функцій Apple Watch

 6. Якщо ваш Apple Watch підтримує стільниковий зв’язок, ви можете налаштувати стільникову службу на цьому етапі. Торкніться Налаштування стільникового зв’язку. Це підводить вас до налаштування телефонної компанії, яка надає стільникові послуги для вашого годинника. Дотримуйтесь вказівок на екрані, доки не повернетесь до екрана із написом Стільниковий готовий. Торкніться Продовжуйте.

  Налаштовано екран, що відображає послугу стільникового зв'язку для Apple Watch

 7. Ви можете встановити програми Apple Watch, які надають вам міні-версії програм для iPhone прямо на зап’ясті. На цьому екрані ви можете вибрати один із них Встановіть все Переглядайте програми, доступні на вашому iPhone або Виберіть пізніше.

  Екран, що пропонує варіанти встановлення програм на Apple Watch

  Якщо ви хочете відразу почати користуватися годинником, можливо, краще зробити це пізніше. Встановлення програм на годиннику може бути повільним, і якщо ви вирішите встановити всі доступні програми, може пройти досить довгий час, поки ваш годинник не буде готовий.

 8. Після вибору всіх налаштувань ваш iPhone та Apple Watch почнуть синхронізуватися. Скільки часу це триває, залежить від того, скільки вмісту ви синхронізуєте, але очікуйте, що це займе принаймні кілька хвилин. Перевірте статус прогресивного колеса на iPhone та Watch.

  Екран, що показує синхронізацію Apple Watch та iPhone

 9. Звучить звуковий сигнал, щоб повідомити, коли процес завершиться. Поки ви чекаєте, ви можете дізнатись більше про годинник, провевши пальцем угору по його екрані та торкнувшись навчальних посібників.

 10. Коли звук і вібрація дадуть вам зрозуміти, що синхронізацію виконано, натисніть Digital Crown годинника, щоб почати його використовувати.

Як налаштувати годинник Apple із функцією відновлення з резервної копії

Якщо у вас раніше був Apple Watch і ви хочете перенести дані з цього годинника на нову модель, це варіант для вас. Просто виконайте ці дії. Вам потрібно виконати дії, наведені в першому розділі цієї статті, перш ніж починати ці інструкції.

 1. Спочатку виберіть, яку резервну копію ви хочете відновити на своєму новому Apple Watch. Додаток Watch на iPhone покаже всі доступні резервні копії. Просто натисніть потрібну.

 2. Перші кілька екранів після вибору резервної копії досить швидкі. Погодьтеся з умовами та умовами Apple, увійдіть у свій ідентифікатор Apple (це має відбуватися автоматично, але ввійдіть, якщо вас попросять). Торкніться гаразд на Спільні налаштування екран, щоб продовжити.

 3. Далі створіть пароль. Торкніться Створіть пароль використовувати простий 4-значний код для захисту годинника. Введіть потрібний код двічі на годиннику. Торкніться Додайте довгий пароль щоб використовувати більш складний код, або торкніться Не додайте пароль повністю його пропустити (але це не є хорошою звичкою безпеки, і ми не рекомендуємо цього).

 4. Якщо ваш Apple Watch підтримує Здоров’я серця функції, наступний екран докладно про них. Тут нічого не робити, окрім як прочитати про функції, а потім натиснути Продовжуйте.

 5. Ви можете додати Apple Pay на годинник, якщо хочете. Або торкніться Продовжуйте для налаштування Apple Pay або Налаштуйте пізніше в програмі Apple Watch щоб зробити це пізніше.

 6. На цьому ваш iPhone та Apple Watch починають синхронізацію. Це займе десь від хвилини або двох до набагато довше, залежно від того, скільки даних синхронізується. Колесо відображає прогрес як на iPhone, так і на Watch.

 7. Прозвучить шум, і годинник вібрує, щоб повідомити, що синхронізація завершена і що ви можете почати користуватися годинником. Просто натисніть Digital Crown.

Короткий посібник Apple Watch: Використання нового годинника

Пара бігунів, дивлячись на яблучний годинник та iphone

Hero Images / Getty Images
Тепер, коли ваш Apple Watch налаштовано, настав час почати вивчати, як ним користуватися. Звичайно, можна багато чому навчитися, але у нас є корисний вміст як для початківців, так і для досвідчених користувачів, які ми рекомендуємо перевірити:

 • Використання Apple Watch. Щоб отримати хороший огляд основних функціональних можливостей та використання годинника, перегляньте Apple Watch 101 для нового власника годинника Apple.

 • Отримання програм. Щоб дізнатись, як розширити функціонал годинника, додавши нові програми, прочитайте розділ Як додати програми на Apple Watch.

 • Використання важливих програм. Хочете дізнатись більше про використання деяких улюблених програм на годиннику? Прочитайте, як використовувати Spotify на Apple Watch та як використовувати Facebook на Apple Watch.

 • Оновлення watchOS. Як і в iOS на iPhone, Apple регулярно випускає нові версії watchOS для Apple Watch. Ці оновлення виправляють помилки та додають нові функції. Дізнайтеся, як їх встановити, у розділі Як оновити Apple Watch.

 • Ключові аксесуари для годинників. Вам потрібен не просто сам годинник, щоб отримати найкращий досвід. Ознайомтеся з нашими пропозиціями щодо наших улюблених аксесуарів для годинників Apple.

 • Вичерпується заряд акумулятора? Якщо заряд акумулятора низький, і ви не можете скоро зарядитися, переведіть Apple Watch у режим енергозбереження.

Короткий посібник Apple Watch: Вирішення проблем

Пальцем, що натискає на екран Apple Watch

авторське право на зображення Apple Inc.
Іноді з Apple Watch щось не вдається, і коли вони трапляються, потрібно знати, як їх виправити. Ознайомтесь із цією колекцією статей про усунення несправностей.

 • Перезапуск Apple Watch. Як і у iPhone, іноді проблеми можна вирішити, просто перезапустивши Watch. Дізнайтеся, як перезапустити Apple Watch.

 • Знайдіть загублений годинник Apple. Ті самі технології, що використовуються для Find My iPhone, також допомагають знайти загублений або викрадений Apple Watch. Дізнайтеся, як у статті Як знайти мої годинники Apple.

 • Apple Watch не ввімкнеться? Якщо ваш Apple Watch просто не вмикається, вам потрібні поради в розділі Як виправити Apple Watch, який не вмикається.

 • Роз’єднання Apple Watch та iPhone. Якщо ви переходите на нову модель годинника або вам потрібно виконати деякі розширені кроки з усунення несправностей, можливо, вам доведеться від’єднати ваш годинник та iPhone. Дізнайтеся, як у розділі Як роз’єднати Apple Watch та iPhone.