Saltar al contenido

Як налаштувати Digital Legacy на вашому iPhone

9 de julio de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Йти до Налаштування > [your name] > Пароль і безпека > Старий контакт > Додати старий контакт.
 • Ви можете вибрати контакт зі своєї групи Family Sharing або з іншого місця, і ви можете мати кілька старих контактів.
 • Якщо комусь потрібен доступ до вашого облікового запису, він повинен перейти на сторінку Apple Digital Legacy і ввести код авторизації.

Ця стаття навчить вас, як встановити застарілий контакт на вашому iPhone; особа, яку ви виберете, матиме доступ до вашого облікового запису після вашої смерті. Інструкції стосуються iPhone з iOS 15.2 і новіших версій.

Що таке iPhone Legacy?

Починаючи з iOS 15.2, Apple Digital Legacy надає можливість користувачам iPhone надати одному або кільком контактам доступ до свого телефону та облікового запису iCloud після їх смерті. Ця функція гарантує, що фотографії, нотатки та інша важлива інформація людини не буде втрачено з часом, якщо їх власник більше не матиме до них доступ.

Як налаштувати Legacy на своєму iPhone?

Виконайте ці дії, щоб позначити застарілі контакти на вашому iPhone.

 1. Відкрийте Налаштування додаток

 2. Торкніться свого імені/фото у верхній частині екрана.

 3. Виберіть Пароль і безпека.

 4. Виберіть Старий контакт.

 5. На наступному екрані торкніться Додати старий контакт.

 6. Наступний екран містить інформацію про цю функцію. Виберіть Додати старий контакт знову, щоб продовжити.

 7. Якщо у вашій групі Family Sharing є люди, iOS спочатку порекомендує їх. Торкніться коло поруч із їхнім іменем або виберіть Виберіть когось іншого щоб вибрати когось іншого зі свого списку контактів.

  Параметри додавання застарілих контактів на iPhone

 8. Виберіть Далі.

 9. Наступний екран містить інформацію про те, до якої інформації матиме доступ ваш призначений контакт. Перегляньте його та виберіть Продовжити.

 10. Торкніться Роздрукувати копію на наступному екрані, щоб зробити друковану копію коду авторизації, який вашим контактам знадобиться для доступу до вашої інформації. Ваш старий контакт не зможе увійти у ваш обліковий запис без коду. Apple додасть авторизацію до Apple ID застарілих контактів під керуванням iOS 15.2 і новіших версій; інакше вам слід роздрукувати копію авторизації, а потім або поділитися нею зі своїми контактами, або зберегти разом з іншими важливими документами.

  Призначення контактної особи для Apple Digital Legacy

 11. Повторіть ці кроки, щоб додати більше контактів до списку Digital Legacy.

Ви також можете налаштувати застарілі контакти та керувати ними в macOS Monterey (12.1) і новіших версіях, перейшовши на Системні налаштування > Apple ID > Паролі та безпека а потім дотримуйтеся цих вказівок.

Як працює Apple Legacy?

Люди, яких ви призначите для Apple Digital Legacy, не зможуть отримати доступ до вашої інформації одразу. Їм також знадобиться копія вашого свідоцтва про смерть, яку вони надішлють через свій телефон або на сайті Apple Digital Legacy. Після першого запиту дані будуть доступні протягом трьох років. Після цього Apple видалить застарілий обліковий запис. Якщо хтось додає вас, і ви використовуєте iOS 15.2 або новішу версію, ви можете знайти авторизацію, перейшовши на Налаштування > [name] > Пароль і безпека > Старий контакт. Крім того, вам не потрібно приймати чийсь запит, щоб стати його контактною особою; ви можете попросити їх видалити вас або видалити інформацію з вашого облікового запису, якщо це можливо. Інформація, яку можуть бачити контакти через Apple Digital Legacy, може включати:

 • Календарі
 • Історія викликів
 • Контакти
 • Дані про здоров’я
 • Дані iCloud (включаючи програми, фотографії, відео, резервні копії, повідомлення та файли iCloud Drive)
 • Пошта
 • Примітки
 • Нагадування
 • Закладки Safari/Список для читання
 • Голосові нагадування

Ось список даних, які будуть недоступні:

 • покупки в додатку
 • Інформація про брелок, включаючи паролі та облікові записи
 • Інформація про оплату
 • Придбані носії (наприклад, книги, фільми та музика)

Успадкований контакт також не обов’язково повинен бути іншим користувачем Apple. Їм потрібні лише необхідні документи — свідоцтво про смерть і код авторизації. Кожен, хто має код і свідоцтво про смерть, може потрапити в приєднаний обліковий запис Apple. Переконайтеся, що ви надаєте лише друковані копії авторизації тим людям, яким ви хочете бачити вашу інформацію.

FAQ

 • Як відновити свій iPhone із резервної копії?

  Щоб відновити iPhone із резервної копії, перейдіть до Налаштування > твоє ім’я > iCloud > Керування сховищем > Резервні копії. Якщо ви не бачите свою резервну копію, перейдіть до Загальний > Скинути > Видалити весь вміст і налаштування. Це видалить дані на вашому iPhone і замінить їх резервною копією з iCloud.

 • Чи можу я знизити свою версію iOS?

  Так. Щоб повернутися до версії iOS, завантажте стару версію на комп’ютер. Потім переведіть пристрій у режим відновлення, підключіть його до комп’ютера та відкрийте iTunes. Виберіть iPhone значок, утримуйте Option/Shiftі виберіть Відновити iPhone.

 • Як відновити пароль iPhone?

  Якщо ви забули свій пароль iPhone, все, що ви можете зробити, це скинути налаштування iPhone і стерти все на пристрої. Якщо ви заблокували свій обліковий запис Apple ID, ви можете розблокувати його, налаштувавши відновлення облікового запису Apple.