Saltar al contenido

Як налаштувати Dropbox на iPad

20 de abril de 2021

Відкрийте обліковий запис Dropbox, щоб звільнити місце на iPad і зберігати фотографії та документи в Інтернеті, а не на сховищі iPad. Dropbox особливо зручний для користувачів iPad, які хочуть отримати доступ до великої кількості фотографій. Їм більше не потрібно турбуватися про те, щоб заповнити iPad або обмежити кількість програм, які вони можуть встановити на пристрій. Інструкції в цій статті стосуються iPad, які працюють під управлінням iOS 12 або iOS 11. Зберігання файлів за допомогою Dropbox робить перенесення файлів із iPad на комп’ютер Windows або Mac (і навпаки) легким. Просто відкрийте програму Dropbox на своєму iPad і виберіть фотографії чи інші файли, які ви хочете передати. Після завантаження файли доступні у папці Dropbox на вашому комп’ютері та з будь-якого іншого пристрою, який ви налаштували за допомогою Dropbox. Dropbox безперебійно працює з новою програмою Файли на iPad, тому передача файлів проста. Dropbox чудово підходить для підвищення продуктивності роботи на iPad або для резервного копіювання фотографій.

Змістовий покажчик

Як відкрити рахунок Dropbox

На створення облікового запису Dropbox потрібно лише кілька хвилин, а потім налаштуйте Dropbox як на iPad, так і на комп’ютері – або на будь-яких інших пристроях, до яких ви хочете отримати доступ до Dropbox. Ви можете зареєструвати безкоштовний обліковий запис Dropbox на своєму комп’ютері чи iPad. Dropbox працює з Windows, Mac OS та Linux, і він функціонально однаковий у кожній з цих операційних систем.

Відкрийте обліковий запис Dropbox у комп’ютерному браузері

 1. Відкрийте веб-браузер на своєму комп’ютері та перейдіть на веб-сайт Dropbox за адресою www.dropbox.com.

 2. Введіть свій ім’я, адреса електронної пошти, і a пароль у розділі реєстрації веб-сторінки.

 3. Поставте прапорець біля Я погоджуюсь з умовами Dropbox.

  Знімок екрана Dropbox із виділеним полем

 4. Клацніть або натисніть Зареєструйтесь.

  Знімок екрана реєстрації в Dropbox із виділеною кнопкою

Відкрийте обліковий запис Dropbox за допомогою програми iPad

 1. Торкніться значка Магазин додатків на своєму iPad і введіть Dropbox у поле пошуку. Виберіть Dropbox з результатів і завантажте його.

 2. Торкніться значка Dropbox додаток, щоб запустити його. Він відкриється на екрані реєстрації.

 3. Введіть свій ім’я, адреса електронної пошти, і a пароль у наданих полях.

  Знімок екрана програми Dropbox із виділеними текстовими полями

 4. Торкніться Створити рахунок.

  Знімок екрана програми Dropbox із виділеною кнопкою Створити обліковий запис

Якщо ви бажаєте, ви можете увійти в Dropbox за допомогою свого облікового запису Google, вибравши Увійдіть в систему Google.

Як встановити Dropbox

Після реєстрації облікового запису Dropbox настав час встановити Dropbox на iPad та комп’ютер.

Встановлення Dropbox на комп’ютері

 1. Зайдіть на веб-сайт Dropbox за адресою www.dropbox.com у веб-браузері на своєму комп’ютері.

 2. Завантажте програму Dropbox, клацнувши Завантажити у верхній частині екрану, що відкривається.

  Знімок екрана сторінки Dropbox із виділеним посиланням для завантаження

 3. Виберіть Завантажте Dropbox на наступному екрані.

  Знімок екрана встановлення Dropbox з виділеною кнопкою Завантажити Dropbox

 4. Клацніть інсталятор у папці «Завантаження» та дотримуйтесь вказівок, щоб завершити інсталяцію.

 5. Після встановлення Dropbox увійдіть, використовуючи нові дані облікового запису.

Програма Dropbox встановлена ​​на вашому жорсткому диску. Створіть псевдонім і розмістіть папку Dropbox на робочому столі для зручного доступу. На Mac це знаходиться у Finder. Тепер у вас є доступ до папки Dropbox, куди ви можете перетягувати фотографії та файли так, ніби це інший диск на вашому комп’ютері. Безкоштовний обліковий запис Dropbox має 2 ГБ місця, і ви можете заробити 250 МБ додаткового місця, виконавши п’ять із семи кроків у Розпочати розділ. Ви також можете заробити додатковий простір, рекомендуючи друзів, але якщо вам потрібен серйозний стрибок у просторі, перейдіть до одного з професійних планів.

Встановлення Dropbox на iPad

Зареєструвавшись у програмі Dropbox на iPad, ви можете легко зберігати файли на серверах Dropbox і передавати файли з одного пристрою на інший. Щоб додати Dropbox на iPad:

 1. Завантажте програму Dropbox на iPad, якщо ви цього ще не зробили. Це безкоштовне завантаження в App Store. Торкніться значка Dropbox додаток, щоб відкрити його.

 2. Увійдіть, використовуючи електронну адресу та пароль, які ви використовували під час реєстрації для свого облікового запису Dropbox. Це пов’язує ваш iPad із Dropbox, і вам не потрібно буде входити знову, якщо ви не вирішите вийти.

  Екран входу в програму Dropbox для iPad

 3. Після входу вас запитують, чи хочете ви завантажити всі свої фотографії та відео в Dropbox. Ви можете ввімкнути цю функцію пізніше, якщо не визначитеся.

Папка Dropbox на вашому комп’ютері діє як будь-яка інша папка. Ви можете створювати вкладені папки та перетягувати файли де завгодно в структурі каталогів, і ви можете отримати доступ до всіх цих файлів за допомогою програми Dropbox на своєму iPad.

Перенесіть фотографії з iPad на свій Dropbox

Тепер, коли у вас працює Dropbox, можливо, ви захочете завантажити деякі свої фотографії у свій обліковий запис Dropbox, щоб мати доступ до них із ПК або інших пристроїв. Ви робите це з програми Dropbox на своєму iPad, а не з програми Фото.

 1. Відкрийте Dropbox на iPad, виберіть Додому або Фотографії внизу екрана.

  Знімок екрана програми Dropbox для iPad із виділеними вкладками Домашня сторінка та Фотографії

 2. Торкніться значка + знак.

  Знімок екрана програми Dropbox із виділеною кнопкою Створити

 3. Торкніться Завантажте фотографії у меню, що відкриється. Якщо ви раніше не надавали Dropbox доступ до своїх фотографій, відкриється екран, де потрібно натиснути Змінити доступ до фотографій. Ви ввійшли в додаток Налаштування, щоб увімкнути дозвіл. Це відбувається лише під час першого завантаження фотографій.

  Знімок екрана програми Dropbox із виділеною кнопкою Завантажити фотографії

 4. На лівій панелі відображаються фотографії в програмі Photos для iPad. Торкніться Виберіть щоб вибрати цілу групу зображень або торкніться окремих фотографій, щоб вибрати їх. Торкніться Далі.

  Знімок екрана програми Dropbox із виділеною кнопкою Далі

 5. Торкніться Виберіть папку.

  Знімок екрана програми Dropbox із виділеною кнопкою "Вибрати папку"

 6. Виберіть існуючу папку на лівій панелі та торкніться Встановити розташування. Щоб створити нову папку, торкніться Створити Папка унизу екрана введіть ім’я та торкніться Створити знову. Потім натисніть Встановити розташування.

  Знімок екрана програми Dropbox із виділеною кнопкою Встановити місце

 7. На екрані, що відкриється, торкніться Завантажити щоб розпочати передачу файлів.

  Знімок екрана програми Dropbox із виділеною кнопкою

Спільний доступ до папок у Dropbox

Якщо ви хочете показати свої файли або фотографії своїм друзям, поділіться з ними цілою папкою в Dropbox. У папці торкніться значка Поділитися кнопку. Dropbox відкриває вікно, де ви можете створити посилання на папку та поділитися нею.

Параметри спільного доступу до папки Dropbox

Dropbox – це лише одна з багатьох програм, за допомогою яких ви можете стати начальником свого iPad.