Saltar al contenido

Як налаштувати Facebook

19 de julio de 2021

Новачок у Facebook чи зацікавлений у його випробуванні? Цей покроковий посібник пояснює основи роботи Facebook та пропонує ключові моменти, які повинен знати кожен новий користувач Facebook.

Змістовий покажчик

Основи Facebook

Facebook – найпоширеніша соціальна мережа в Інтернеті, майже три мільярди людей використовують її для спілкування з друзями та родиною, а також для знайомства з новими людьми. Її місія – зробити світ більш відкритим і зв’язаним, пов’язуючи людей та полегшуючи спілкування між ними.

Люди використовують Facebook, щоб створювати особисті профілі, додавати інших користувачів як друзів Facebook та ділитися з ними інформацією. Принцип роботи Facebook може бути таємничим для нових користувачів, але вся справа в спілкуванні, тому вивчення основних інструментів комунікації в мережі є надзвичайно важливим. Після реєстрації та додавання друзів ви можете спілкуватися з деякими або всіма своїми друзями на Facebook, надсилаючи приватні, напівприватні або публічні повідомлення. Повідомлення можуть мати форму оновлення статусу (також називається публікацією), приватного повідомлення Facebook Messenger, коментаря до повідомлення чи статусу друга або відповіді на нього або клацання Подібно до кнопку, щоб показати підтримку оновлення друга або сторінки компанії у Facebook. Якщо ви не любите бачити вподобання у своїх публікаціях або публікаціях у своїй стрічці новин, Facebook представив більше засобів контролю в травні 2021 року. Ви можете перестати бачити будь-який подобається або кількість переглядів, регулюючи ваші налаштування. У програмі Facebook торкніться Налаштування та конфіденційність > Налаштування > Налаштування стрічки новин і виберіть Кількість реакцій. Вимкніть підрахунок реакцій для ваших публікацій або кожного повідомлення, яке ви бачите. Ви також можете приховати реакції для кожного повідомлення за допомогою меню з трьома крапками. Дізнавшись про Facebook, ви можете ділитися всіма видами вмісту, включаючи фотографії, відео, музику, статті новин тощо. Ви також можете приєднатися до груп Facebook, щоб поспілкуватися з однодумцями, яких ви інакше могли б не знати. Ознайомившись з тим, як працює Facebook, ви можете використовувати спеціальні програми Facebook для планування подій, ігор та участі в інших заходах.

Налаштування нового облікового запису Facebook

Першим кроком є ​​реєстрація та створення нового облікового запису Facebook. Зайдіть на www.facebook.com із будь-якого веб-браузера, виберіть Створити новий обліковий запис, і заповніть форму. Введіть своє справжнє ім’я та прізвище разом із електронною адресою. Виберіть Зареєструйтесь внизу, коли закінчите.

Зареєструватися у Facebook

Facebook надсилає повідомлення на електронну адресу, яку ви вказали із посиланням, з проханням підтвердити свою електронну адресу. Вам потрібно буде зробити це, щоб отримати повний доступ до функцій Facebook.

Ваша хронологія та профіль Facebook

Після реєстрації у Facebook пропустіть наступну частину, де він просить імпортувати ваші контакти електронної пошти, щоб створити свій список друзів. Ви можете зробити це пізніше. По-перше, заповніть свій профіль на Facebook, перш ніж зв’язуватися з друзями, щоб їм було що побачити, коли ви надішлете їм запит на подругу.

Основи Facebook

Facebook називає область свого профілю хронологією, оскільки вона упорядковує ваше життя у хронологічному порядку та відображає поточний список ваших дій на Facebook. Велике горизонтальне банерне зображення з’являється у верхній частині шкали часу. Facebook називає цей банер вашою обкладинкою. Ви можете змінити свою обкладинку в будь-який час. Внизу під вашою обкладинкою є область, зарезервована для вашого маленького круглого зображення профілю. Ви можете завантажити обране вами зображення; поки ви цього не зробите, з’явиться тіньовий аватар. На вашій сторінці профілю ви також завантажуєте основні біографічні дані про себе, такі як освіта, робота, хобі, інтереси. Статус стосунків – це велика справа у Facebook, хоча вам не потрібно публікувати свої стосунки, якщо вам не хочеться. За цією шкалою часу та профілем інші люди ходять, щоб перевірити вас у Facebook. Тут ви також можете перевірити своїх друзів, оскільки кожен із них має часову шкалу та сторінку профілю. Перегляньте наш підручник про те, як керувати своїм профілем Facebook, хронологією та стрічкою новин.

Знайдіть і зв’яжіться з друзями на Facebook

Після заповнення вашого профілю додайте друзів, надіславши їм запит на друге через внутрішнє повідомлення Facebook або на їх електронну адресу, якщо ви це знаєте. Коли вони приймають ваш запит на друзі, у вашому списку друзів на Facebook з’являється їх ім’я та посилання на їх профіль та сторінку шкали часу. Facebook пропонує різні способи пошуку друзів, включаючи сканування вашого існуючого списку контактів електронної пошти, якщо ви надаєте доступ до свого облікового запису електронної пошти.

Пропозиції щодо друзів на Facebook

Інший варіант пошуку осіб по імені – це можливість шукати знайомих у Facebook. Якщо у вас є кілька друзів і вам сподобалися деякі компанії, організації, коментарі чи продукти, автоматизований інструмент рекомендацій друзів Facebook показує вам посилання на людей, яких ви можете знати. Якщо ви впізнаєте їх обличчя, коли зображення вашого профілю з’являється на вашій сторінці у Facebook, клацніть на посилання, щоб надіслати їм запит на дружбу.

Організуйте своїх друзів на Facebook

Коли у вас багато зв’язків з друзями, додайте друзів до списку друзів, щоб ви могли надсилати різні типи повідомлень різним групам. Ви можете приховати друзів на Facebook, чиї повідомлення ви не хочете бачити. Функція приховування дозволяє підтримувати дружбу на Facebook з кимось, не дозволяючи їхнім повідомленням захаращувати ваш щоденний потік оновлень на Facebook.

Стрічка новин Facebook

Коли ви входите в систему, вам відображається домашня сторінка, що містить персональний потік інформації, яку Facebook називає стрічкою новин або потоком. Тут повно інформації, розміщеної вашими друзями та групами чи організаціями, за якими ви стежите. Стрічка новин відображається у середній колонці вашої домашньої сторінки. Ви можете повернутися на свою домашню сторінку, вибравши Профіль піктограма, позначена вашим ім’ям у верхньому лівому та правому кутах.

Стрічка новин Facebook

У вашій стрічці новин відображаються повідомлення або оновлення стану, які ваші друзі розміщували в мережі, як правило, лише їх друзям на Facebook. Ваш канал може містити більше, ніж текстові повідомлення. Він також може містити фотографії, відео та посилання на всілякий вміст та статті.

Facebook Stories

Stories – це назва Facebook для іншого потоку інформації про ваших друзів. Замість оновлень статусу чи публікацій, Stories показує опубліковані історії ваших друзів, як у Instagram та Snapchat. Історії – це, як правило, кілька секунд відео чи фотографії. Ви можете створити історію на Facebook, вибравши Плюс у верхньому правому куті, а потім виберіть Історія.

Facebook Stories

Пости та Месенджер

Спілкування є серцебиттям Facebook (існує навіть пристрій Facebook Portal, який дозволяє обмінюватися відеозв’язками з друзями) і відбувається у різних формах. Публікація – це повідомлення чи частина вмісту, якими ви ділитесь у вікні публікації із написом: «Що у вас на думці?» Вікно публікації з’являється у верхній частині домашньої сторінки та сторінки часової шкали. Використовуйте публікації, щоб повідомляти про вашу діяльність, публікувати посилання на новини, ділитися фотографіями та відео та коментувати життя в цілому.

Створити допис у Facebook

Messenger – це система обміну миттєвими повідомленнями Facebook. Ви можете брати участь у приватних розмовах в режимі реального часу зі своїми друзями на Facebook, які перебувають в Інтернеті та входять в систему одночасно з вами. До Месенджера легко отримати доступ зі сторінки профілю Facebook або стрічки новин. Є Новий MessagЗначок e внизу праворуч, схожий на ручку та папір. Або натисніть кнопку Месенджер вгорі праворуч, щоб отримати доступ до інтерфейсу Messenger і читати нові повідомлення та надсилати повідомлення. Facebook Messenger має піктограму шестірні з налаштуваннями, які ви можете змінити, щоб визначити, хто може бачити, що ви в мережі та коли.

Facebook Messenger

Як працює конфіденційність Facebook

Ви можете контролювати, хто бачить вашу особисту інформацію та кожен біт вмісту, який ви публікуєте в мережі. Щоб контролювати те, що інші можуть бачити про вас, налаштуйте параметри конфіденційності відповідно до рівня комфорту. Також є індивідуальні елементи керування за допомогою кнопки вибору аудиторії під вікном публікації. Наприклад, ви можете змінювати дозвіл на перегляд публікацій у кожному конкретному випадку. Можливо, ви хочете, щоб лише ваші найближчі друзі бачили ваші дикі та смішні дії, зберігаючи ці повідомлення прихованими від колег по роботі та батьків. Ви також можете контролювати, чиї оновлення ви бачите на своїй шкалі часу, видаляючи друзів або відкладаючи їх оновлення.

Налаштування конфіденційності Facebook