Saltar al contenido

Як налаштувати iCloud та використовувати резервну копію iCloud

17 de abril de 2021

Завдяки iCloud, хмарній службі зберігання та синхронізації даних від Apple, обмін даними, такими як контакти, календарі, електронні листи та фотографії, на кількох комп’ютерах та пристроях є простим. Якщо iCloud увімкнено на ваших пристроях, кожен раз, коли ви підключаєтесь до Інтернету та вносите зміни до програм із підтримкою iCloud, ці зміни автоматично завантажуються у ваш рахунок. Потім iCloud ділиться оновленнями з сумісними пристроями. З iCloud синхронізація даних настільки ж проста, як налаштування кожного з ваших пристроїв для використання вашого облікового запису iCloud. Щоб користуватися iCloud, потрібен ідентифікатор Apple. Ці вказівки стосуються iTunes 10.5 і новіших версій, Mac OS X 10.7.5 або новішої версії, Windows Vista або 7 або новішої версії, а також пристроїв з iOS 5 та новіших версій. Щоб використовувати веб-програми iCloud, вам потрібно принаймні Safari 5, Firefox 21, Internet Explorer 9 або Chrome 27.

Змістовий покажчик

Як налаштувати iCloud на macOS X

Щоб налаштувати iCloud на Mac, вам мало що потрібно зробити, оскільки програмне забезпечення iCloud є частиною операційної системи. Як результат, вам не потрібно нічого встановлювати. Ось що робити:

 1. Щоб отримати доступ до налаштувань iCloud, натисніть на Яблуко меню у верхньому лівому куті та виберіть Системні налаштування.

 2. Клацніть iCloud.

  Системні налаштування на Mac із виділеним заголовком iCloud

 3. Якщо ви ще не ввійшли у свій обліковий запис iCloud, увійдіть, коли вам буде запропоновано це зробити.

 4. Поставте прапорець біля iCloud Drive щоб увімкнути його.

  Налаштування iCloud на Mac із виділеним полем біля iCloud Drive

 5. Клацніть Варіанти налаштувати iCloud Drive.

  Кнопка параметрів iCloud Drive виділена на Mac

 6. Поставте прапорець біля кожної функції iCloud, яку потрібно ввімкнути, а потім клацніть Готово щоб зберегти установки.

  Екран параметрів iCloud Drive із виділеною кнопкою Готово

Як налаштувати iCloud у Windows

Windows не постачається з iCloud, тому вам потрібно завантажити програмне забезпечення iCloud. Ось як це налаштувати.

 1. Відкрийте Магазин Microsoft на вашому ПК.

  Робочий стіл ПК із виділеною піктограмою Microsoft Store

 2. Шукати iCloud в рядок пошуку.

  Магазин Microsoft із виділеним результатом пошуку iCloud

 3. Клацніть Отримати для завантаження програмного забезпечення.

  Сторінку iCloud у магазині Microsoft із виділеною кнопкою Отримати

 4. Клацніть Запуск щоб відкрити iCloud.

  Сторінка iCloud у магазині Microsoft із виділеною кнопкою Запуск

 5. Якщо Windows запитає, чи хочете ви дозволити iCloud вносити зміни, натисніть Так.

 6. Увійдіть за допомогою свого облікового запису Apple ID / iTunes.

  iCloud у Windows із відкритим екраном входу в Apple ID

 7. Якщо для пристроїв Apple налаштовано двофакторну автентифікацію, підтвердьте пристрій, на якому ви щойно ввійшли.

  Двохетапний екран авторизації для iCloud для Windows

 8. Установіть прапорець біля кожної функції iCloud, яку потрібно ввімкнути.

  Налаштування iCloud на ПК із виділеною галочкою

 9. Клацніть Подати заявку щоб зберегти зміни, а потім натисніть Закрити щоб закрити вікно налаштувань.

Як налаштувати та використовувати iCloud на пристроях iOS

Усі пристрої iOS з iOS 5 або новішої версії мають iCloud. Вам не потрібно встановлювати будь-які програми для синхронізації даних на ваших комп’ютерах і пристроях. Однак вам потрібно налаштувати функції, які ви хочете використовувати. Ось як налаштувати iCloud на мобільних пристроях.

 1. Відкрийте Налаштування додаток.

 2. Торкніться твоє ім’я у верхній частині екрана.

 3. Виберіть iCloud.

  Елемент iCloud у налаштуваннях iPhone

 4. Якщо ви не ввійшли в систему, торкніться значка Рахунок і ввійдіть за допомогою свого ідентифікатора Apple.

 5. Перемістіть повзунок у положення Увімк. / Зелений для кожної функції, яку потрібно ввімкнути.

 6. Унизу екрана торкніться значка Резервне копіювання iCloud меню.

 7. Якщо ви хочете створити резервну копію даних на своєму пристрої iOS у iCloud (це чудово підходить для бездротового відновлення з резервної копії через iCloud), перемістіть Резервне копіювання iCloud повзунок до Увімк. / Зелений.

  Налаштування iCloud на iPhone

 8. Використання iCloud для синхронізації даних між комп’ютерами та пристроями означає, що у вас є резервна копія даних, доступна постійно. Ви можете не тільки створювати резервні копії даних, але й відновлювати резервні копії даних через Інтернет. Усі користувачі iCloud отримують безкоштовно 5 ГБ пам’яті. Ви можете оновити, щоб отримати більше місця за окрему плату.

Програми, які створюють резервні копії в iCloud

Наступні програми включають функції резервного копіювання iCloud. Для більшості з них вам просто потрібно увімкнути функцію резервного копіювання, щоб їх вміст було завантажено в iCloud. Інші програми також сумісні з iCloud. Перевірте повний список сторінок опцій на вашій платформі.

 • Програми macOS / iOS: Safari (для закладок), Пошта, Адресна книга, Календар, Нотатки, Повідомлення, Домашня сторінка, Здоров’я, Гаманець, Нагадування, Сторінки, Основна довідка та Номери 1.5 або новішої та Фотографії.
 • Програми для Windows: Safari (для закладок), Photos, Mail.

Як перевірити сховище iCloud

Щоб дізнатись, скільки вашого резервного простору резервної копії iCloud на 5 ГБ ви використовуєте та скільки вам залишилось:

 • На Mac та Windows: Відкрийте Налаштування iCloud. Рядок внизу показує, скільки ви використовуєте і скільки доступно.
 • На iOS: Торкніться значка Налаштування а потім натисніть iCloud. Торкніться Зберігання та резервне копіювання. Шукайте Зберігання меню.

Налаштування iCloud на Mac із виділеним графіком зберігання iCloud

Керування резервними копіями iCloud

Якщо пам’ять iCloud заповнюється, і ви не хочете платити за оновлення, ви можете звільнити трохи місця на ньому. Ось як.

 1. Поверніться на екран iCloud на будь-якій платформі та натисніть або торкніться Управління.

  Налаштування iCloud на Mac із виділеною кнопкою Керування

 2. На наступному екрані відображається список усіх програм, які використовують місце у вашому обліковому записі iCloud. Клацніть один, щоб побачити, скільки місця займає, і натисніть Видалити документи та дані щоб видалити його.

  Налаштування iCloud на Mac із виділеною кнопкою "Видалити документи та дані"

  Видалення даних програми не заважає їй завантажувати більше. Видаліть дозвіл з Налаштування меню, щоб у майбутньому не зайняти місце.

 3. Клацніть Готово коли закінчите керувати сховищем iCloud.

Як оновити сховище iCloud

Щоб додати більше місця для зберігання до свого облікового запису iCloud, увійдіть до свого програмного забезпечення iCloud і виберіть оновлення. На Mac та Windows натисніть Придбайте більше місця для зберігання у вікні керування iCloud. Виберіть потрібне оновлення та натисніть Далі. Введіть свій пароль Apple ID і натисніть Купуйте оновити. Якщо ви вже платите за додатковий простір iCloud, кнопка говорить Змінити план зберігання.

Налаштування iCloud на Mac із виділеною кнопкою Змінити план зберігання

На iOS поверніться до екрана налаштувань iCloud (Налаштування > [your name] > iCloud) і торкніться Керування сховищем. Виберіть Змінити план зберігання / придбати більше місця. Виберіть один із варіантів і торкніться Купуйте. Щомісяця оновлюється плата за зберігання iCloud до платіжної картки, яку ви зберігаєте в своєму ідентифікаторі Apple.

Оновлення сховища iCloud на iPhone

Використання iCloud

Після того, як ви увімкнули iCloud на своїх пристроях і налаштували резервну копію (якщо ви хочете її використовувати), ось що вам потрібно знати про використання кожного сумісного з iCloud додатка.

 • Пошта: Якщо у вас є електронна адреса iCloud.com, увімкніть цю опцію, щоб зробити вашу папку вхідних доступною на всіх ваших пристроях iCloud. Ви також можете використовувати електронну пошту iCloud.com через веб-пошту.
 • Контакти: Інформація, що зберігається у ваших контактах або додатках адресної книги, залишається синхронізованою на всіх пристроях.
 • Календарі: Усі сумісні календарі синхронізуються.
 • Нагадування: Синхронізує всі ваші нагадування про завдання у версіях програми Нагадування для iOS та Mac.
 • Сафарі: Гарантує, що веб-переглядачі Safari на вашому робочому столі, ноутбуці та пристроях iOS мають однаковий набір закладок.
 • Примітки: Вміст програми iOS Notes синхронізується з усіма вашими пристроями Apple, коли це ввімкнено.
 • Apple Pay: Керуйте програмою Apple Wallet у iCloud на будь-якому підключеному пристрої, щоб синхронізувати поточну кредитну або дебетову картку та видалити всі способи оплати, щоб вимкнути Apple Pay на цьому пристрої.
 • Брелок: Автоматично діліться іменами користувачів та паролями веб-сайтів на всіх ваших пристроях iCloud. Він також може зберегти інформацію про кредитну картку, щоб спростити онлайн-покупки.
 • Фотографії: Автоматично копіює ваші фотографії в програму «Фотографії» на пристроях iOS та в iPhoto або Aperture на Mac для зберігання та обміну фотографіями.
 • Документи та дані: Синхронізуйте файли з Pages, Keynote та Numbers до iCloud та ваших пристроїв iOS та Mac.
 • Знайдіть мій iPhone / iPad / iPod / Mac: Використовуйте GPS та Інтернет, щоб допомогти вам знайти загублені або викрадені пристрої.
 • Автоматичне завантаження: Автоматично завантажуйте програми на всі свої пристрої, як тільки початкова покупка закінчує завантаження.
 • Веб-програми: Якщо ви перебуваєте далеко від свого комп’ютера або пристроїв і все ще хочете отримати доступ до своїх даних iCloud, перейдіть на iCloud.com і увійдіть. Там ви зможете використовувати Пошту, Контакти, Календар, Нотатки, Нагадування, Знайти мою iPhone, Pages, Keynote і Numbers.