Saltar al contenido

Як налаштувати iTunes Genius

11 de mayo de 2021

iTunes має вбудовану функцію iTunes Genius, яка аналізує музику, яка вам подобається, поєднує її з інформацією від мільйонів інших користувачів iTunes, потім пропонує нову музику та створює чудові звукові списки відтворення з ваших поточних пісень. iTunes Genius простий у використанні та створює нові способи насолоджуватися музикою. Ось покрокове керівництво з увімкнення iTunes Genius. Інструкції в цій статті стосуються iTunes 8 і новіших версій.

Як налаштувати iTunes Genius

Геній робить кілька кліків, щоб розпочати. Налаштування знаходяться в меню iTunes File. Щоб увімкнути iTunes Genius:

 1. Йти до Файл, виберіть Бібліотека, потім виберіть Увімкніть генія.

 2. На Геніальність екран, виберіть Увімкніть Genius.

  Екран налаштування Genius в iTunes

 3. Якщо з’явиться відповідний запит, увійдіть до свого ідентифікатора Apple (або створіть його) і погодьтеся з умовами послуги.

 4. iTunes займає хвилину, щоб створити збіги Genius за допомогою трьох кроків:

  • Зберіть інформацію про свою бібліотеку iTunes: iTunes сканує вашу бібліотеку та збирає інформацію про вашу музику, наприклад, як часто відтворюються пісні, рейтинги зірок, присвоєні їм, пісні, позначені як улюблені, тощо.
  • Поділіться цією інформацією з Apple: iTunes надсилає цю інформацію Apple. Apple зберігає цю інформацію у своїх базах даних і використовує її для створення результатів Genius.
  • Забезпечте результати Genius: Після запуску алгоритмів для визначення ваших музичних інтересів сервери Apple надсилають ці дані на ваш iTunes. Ці дані включають музику, якою насолоджуються люди зі схожими смаками, пропозиції щодо музики, яку ви можете придбати, схожу на власну, та багато іншого.

  Цей процес відбувається у фоновому режимі, тому ви можете користуватися програмою, поки вона триває. Щоб перервати, виберіть Стій.

  Кнопка, щоб зупинити включення iTunes Genius

 5. Коли початковий процес налаштування завершено, iTunes відображає екран, який вказує, що Genius готовий. Виберіть для створення нових списків відтворення або запропонуйте Genius запропонувати нову музику.