Saltar al contenido

Як налаштувати Sonos One

3 de junio de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Спочатку підключіть Sonos One до джерела живлення та переконайтеся, що у вас встановлено програму Sonos для iOS або Android.
 • Для нової системи: відкрийте програму та перейдіть до Налаштуйте нову систему > Додати, і виберіть свій Sonos One. Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 • Для існуючих систем: Відкрийте Налаштування вкладку в програмі Sonos, а потім виберіть система і Додати продукт. Дотримуйтесь інструкцій на екрані.

У цій статті пояснюється, як налаштувати динамік Sonos One. Незалежно від того, чи є у вас продукти Sonos у вашому просторі чи ні, для налаштування динаміка Sonos One потрібен лише телефон із встановленою програмою Sonos, динамік Sonos One та хвилина-дві вашого часу. Різні колонки Sonos часто мають дещо різні методи налаштування, тому, якщо ви намагаєтеся запустити інший пристрій Sonos, спершу зверніться до посібника з вашого продукту. Ці кроки гарантовано працюватимуть лише з Sonos One.

Як налаштувати Sonos One з новою системою

Налаштувати свій перший Sonos так само легко, як додати Sonos до попередньої установки.

 1. Завантажте та встановіть програму Sonos на iOS або Android.

 2. Розмістіть свій Sonos One у призначеному місці та підключіть його до джерела живлення.

 3. Відкрийте програму Sonos і виберіть Налаштуйте нову систему. Вам буде запропоновано увійти у свій обліковий запис Sonos або створити обліковий запис Sonos для входу.

 4. Після входу в систему натисніть Додати у спливаючому вікні, яке відображає ваш Sonos One.

 5. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити налаштування Sonos One. Під час процесу налаштування вас запитають, чи хочете ви налаштувати голосове керування через Amazon Alexa або Google Assistant.

Як налаштувати Sonos One з наявною системою

Якщо у вас уже є система Sonos, додавання Sonos One не вимагає нових завантажень і вимагає лише натиснути кілька речей на телефоні.

 1. Поставте свій Sonos One у потрібне місце та підключіть динамік до живлення.

 2. Відкрийте програму Sonos на телефоні чи планшеті iOS або Android.

 3. Від Налаштування вкладку, виберіть система, а потім торкніться Додати продукт.

 4. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб підключити новий Sonos One до системи Sonos.

Усунення несправностей при підключенні до Sonos One

Якщо ваш Sonos One не знайдено програмою Sonos, що є найпоширенішою проблемою під час налаштування продукту Sonos, у людей із Sonos є корисна сторінка з порадами щодо усунення несправностей. Коротше кажучи, ось основні речі, які можна спробувати, якщо ваш Sonos відчуває проблеми з підключенням:

 • Перевірте світлодіод свого Sonos
 • Перезавантажте свій Sonos
 • Тимчасово розмістіть Sonos в іншому місці
 • Використовуйте інший мобільний пристрій

FAQ

 • Як налаштувати Sonos One за допомогою Alexa?

  Відкрийте програму Sonos і перейдіть до Налаштування > Голос. Торкніться Послуги та голос > Додайте голосового помічника (додайте службу в Sonos S1) > Amazon Alexaпотім торкніться Додати до Sonos та увійдіть у свій обліковий запис Sonos. Далі торкніться Увійдіть в Amazon; вас буде переведено на Amazon, де ви ввійдете у свій обліковий запис Amazon. Дотримуйтесь підказок, щоб увімкнути Alexa на динаміку Sonos, а потім торкніться Перейдіть до програми Alexa. Зв’яжіть свої музичні служби, потім поверніться до програми Sonos і виберіть Я налаштував свою музику в Alexa. Ви готові використовувати Alexa зі своїм динаміком Sonos.

 • Як налаштувати Google Home на моєму Sonos One?

  Завантажте та запустіть програму Sonos для iOS або Android, а потім натисніть Більше > Голосові послуги > Google Assistant. Виберіть Додати до Sonosпотім виберіть динамік і торкніться Додайте Google Assistant. Виберіть Перейдіть до програми Google Assistant > Далі і введіть інформацію свого облікового запису Sonos. Google Assistant виявить ваш динамік Sonos One. Нарешті, надайте Google Assistant дозвіл на доступ до динаміка та керування ним.