Skip to content

Як написати новий завантажувальний сектор розділів у Windows

20 de Червень de 2021

Якщо завантажувальний сектор розділу певним чином пошкоджений або неправильно налаштований, Windows не зможе запуститися належним чином, що призведе до помилки типу BOOTMGR відсутня дуже рано в процесі завантаження. Рішення пошкодженого завантажувального сектору розділу полягає в тому, щоб замінити його новим, правильно налаштованим, за допомогою bootrec команда, відносно легкий процес, який може зробити кожен. Наступні вказівки стосуються лише Windows 10, Windows 8, Windows 7 та Windows Vista. Проблеми із завантажувальним сектором також трапляються в Windows XP, але рішення передбачає інший процес.

Як написати новий завантажувальний сектор розділів у Windows 10, 8, 7 або Vista

  1. Запустіть Додаткові параметри запуску (Windows 10 і 8) або Параметри відновлення системи (Windows 7 і Vista).

  2. Відкрийте командний рядок. Командний рядок, доступний у меню Додаткові параметри запуску та Параметри відновлення системи, схожий на той, що доступний у Windows, і працює дуже аналогічно між операційними системами.

  3. За запитом введіть команду bootrec, як показано нижче, а потім натисніть Введіть. bootrec / fixboot

    type = “code”>

    Команда bootrec запише новий завантажувальний сектор до поточного системного розділу. Будь-які проблеми з конфігурацією або пошкодженням сектора завантаження розділів, які могли існувати, тепер виправлені. У командному рядку ви побачите таке повідомлення: Операція завершена успішно.

  4. Перезапустіть комп’ютер за допомогою Ctrl-Alt-Del або вручну за допомогою кнопки скидання або живлення. Залежно від того, як ви запустили Додаткові параметри запуску або Параметри відновлення системи, можливо, вам доведеться вилучити диск або флешку перед перезапуском.

Якщо припустити, що проблемою завантажувального сектору розділу була єдина проблема, Windows повинна зараз нормально запускатися. Якщо ні, продовжуйте вирішувати будь-які конкретні проблеми, які ви бачите, що заважають Windows нормально завантажуватися.