Saltar al contenido

Як Нешлі Сефус працює над покращенням технічної екосистеми Джексона

19 de mayo de 2022

Коли Нешлі Сефус бачить довголіття свого рідного міста Джексона, штат Міссісіпі, вона бачить перетворення міста на наступний великий технологічний центр. Сефус є засновником і генеральним директором The Bean Path, інкубатора та технічної консалтингової організації, яка надає технічні поради та рекомендації окремим особам і малим підприємствам, щоб допомогти розвинути мережі та покращити спільноти. Лідер технічної некомерційної організації нещодавно придбав ділянку площею 14 акрів, щоб побудувати робочий простір під назвою Jackson Tech District.

«Я хочу надати технічну допомогу та познайомитися з людьми в громаді, які інакше не мали б таких можливостей або не мали б доступу до цього», — сказав Сефус Lifewire в телефонному інтерв’ю. «Я хочу подолати технічний розрив у своїх громадах». Sephus заснував некомерційну організацію у 2018 році, щоб допомогти розвинути цифрову грамотність, сприяти розвитку технічної робочої сили та розширити можливості малого бізнесу та стартапів у спільноті за допомогою технологічних інструментів, обізнаності та ноу-хау. Генеральний директор Bean Path також має на місію зміцнити технологічну екосистему в Міссісіпі та сприяти співпраці та залученню в усьому штаті, починаючи зі столиці Джексона. Крім надання технічних консультацій, The Bean Path проводить робочі години в місцевих бібліотеках, розробляє програми з інженерії та кодування, а також пропонує стипендії та гранти студентам Джексона та членам громади.

Змістовий покажчик

Швидкі факти

Ім’я: Нашлі СефусВік: 36Від: Джексон, Міссісіпі Випадкова насолода: «Я граю на фортепіано та кількох інших інструментах. Музика була моїм першим коханням!»Ключова цитата або девіз: «Я можу все через Христа, Який зміцнює мене (Филип’ян 4:13)».

Від побічної метушні до мрії

Сефус виріс у Джексоні, штат Міссісіпі, місті, названому на честь колишнього президента Ендрю Джексона. Сефус сказав, що багато чорношкірих мешканців проживають у столиці штату, але вони мало володіють підприємствами та майном у центрі міста. Приблизно 82% населення Джексона вважають себе чорношкірими або афроамериканцями, а більший район Джексона демонструє ще більшу різноманітність. «Незважаючи на те, що в місті є невдалий результат через суворе державне минуле та економічні проблеми, у місті багато душі, мистецтва, музики та культури їжі з почуттям спільноти», – сказав Сефус. Сефус вперше почав займатися підприємництвом, вивчаючи комп’ютерну інженерію в Університеті штату Міссісіпі. Вона почала консультувати з питань веб-сайтів і розробки програмного забезпечення для малого бізнесу як побічну роботу через свою докторську програму в Georgia Tech. Сефус продовжив роботу технологічним директором і розробив прототипи для стартап-компанії Partpic, яка в підсумку залучила 1,5 мільйона доларів венчурного капіталу. «Я часто кажу, що працював у стартап-компанії, але насправді не знав, що таке стартап через свій досвід в інженерії», — сказав Сефус. «Тепер я заснував кілька додаткових компаній і надав кілька консультацій». Після того, як Amazon придбав Partpic у 2016 році, Сефус продовжив працювати на гіганта технологічної електронної комерції і продовжував це робити, будуючи The Bean Path. Sephus спеціалізується на програмному забезпеченні штучного інтелекту та розпізнавання облич. Продаж компанії Amazon був одним із найприємніших моментів у кар’єрі Сефуса. Лідер некомерційної організації створив команду The Bean Path до 10 співробітників, які працюють неповний робочий день, і планує додати кілька штатних працівників цієї осені після збільшення фінансування на 300 000 доларів США.

Нашлі Сефус за столом, читаючи з телефону

Ідея технологічного центру виникла після того, як Сефус намагалася знайти офісний простір для The Bean Path у 2018 році. Завдяки цьому новому багатофункціональному комплексу вона хоче зміцнити технологічну екосистему Міссісіпі, яку, на її думку, покращить цей фізичний простір. Очікується, що технічний район Джексона охопить сім будівель і включатиме приміщення для проведення заходів, квартири, продуктовий магазин, фотостудію, інноваційну станцію тощо. «Технічний район Джексона стане інноваційним центром живої роботи та гри, орієнтованим на співпрацю, включення та справедливість», – сказала вона. Хоча Сефус досягла значного успіху у своїй некомерційній підприємницькій діяльності, вона все ще відчуває труднощі в деяких сферах. Її основними проблемами було залучення фінансування для некомерційної організації та переконання людей інвестувати в технологічну екосистему Джексона. Незважаючи на негаразди, Сефус впевнений, що зможе подолати все. «Я вірю, що за допомогою правильної стратегії, точності та розуміння потреб громади я долаю ці виклики», – сказав Сефус. Sephus сказав, що будівництво технологічного центру розпочнеться цієї осені. Протягом наступного року вона сподівається запустити першу будівлю технологічного району Джексона, де розміститься штаб-квартира Bean Path. Sephus також хоче повернутися до проведення інших заходів.