Saltar al contenido

Як новий ігровий ноутбук Razer націлений на низький рівень, все ще забезпечує

17 de abril de 2021

Ключові винос

  • Тепер доступний новий Blazer Stealth 13 від Razer.
  • Останнє оновлення Blade Stealth включає незначний удар CPU та OLED-дисплей.
  • Хоча оновлення не викликають жаху, ноутбук все ще забезпечує фантастичні обчислювальні потужності в невеликому пакеті.

Надано Razer Inc.

Незважаючи на те, що деякі можуть вважати мінімальними апгрейдами ігрового ноутбука Razer’s Blade Stealth 13, новий Razer Blade Stealth 13 все ще забезпечує потужний апарат у фірмовому ультрабуковому форматі Razer. Починаючи з майже 2000 доларів, Razer Blade Stealth 13 недешевий, тому ті, хто вивчає останню версію ігрового ультрабука, хочуть взяти до уваги кілька ключових моментів. У порівнянні з попередньою редакцією, видання Razer Blade Stealth 13 2020 має лише дві основні зміни – трохи швидший процесор Intel i7 11-го покоління та новий OLED-дисплей. Решта ноутбука залишається такою ж, як у попереднього покоління. Ці невеликі зміни можуть змусити деяких можливих покупців замислитися, чи варто зайвих грошей, які вони витратять, якщо вони вирішать забрати їх. Вони не самі. Неон, графічний дизайнер з більш ніж 5-річним досвідом створення та тестування ПК як для персональних, так і для робочих машин, написав електронною поштою: «Новий Stealth 2020 не відповідає оцінці. З тим, що було запропоновано в 2019 р. і моделей 2020 року, я не міг особисто виправдати витрати на це невелике оновлення деталей та продуктивності «.

Змістовий покажчик

Дії говоріть голосно

Хоча Neon вважає, що останнє оновлення Razer Blade Stealth 13 не обов’язково коштує додаткової ціни, не можна заперечувати, що апаратне забезпечення добре виглядає на папері (і навіть в дії). Під час огляду відео на YouTube, ентузіаст популярних технологій Метью Моніз розповів про новий ультрабук Razer, похваливши спосіб його роботи з компіляцією коду і навіть запуском додатків. Моніз провів ультрабук на різноманітних типових тестах швидкості та потужності комп’ютера, включаючи базові пробіги через 3D Mark FireStrike та Cinebench R20, багато з яких порівнюють його з попередньою версією ноутбука.

Моніз також торкнувся того, як останній ультрабук Razer справляється зі своїм енергетичним навантаженням, прокоментувавши, наскільки консервативний Razer був з апаратним дизайном ноутбука. За словами Моніза, потужність центрального процесора часто зростала з 18 Вт до 28 Вт, створюючи невеликий приріст під час більш інтенсивного тестування. Однак прискорення швидко вщухне, коли комп’ютер повернеться до нормального рівня. Незважаючи на стрибки потужності, температура процесора ноутбука зазвичай сягала близько 60 градусів за Цельсієм. Експерти з ПК, включаючи Neon, рекомендують десь від 50 до 60 градусів Цельсія, коли процесор знаходиться під великим навантаженням.

Динаміт поставляється в невеликих упаковках

Незважаючи на відсутність можливостей для оновлення або новішого апаратного забезпечення, Neon вважає, що потужний, але крихітний дизайн – це те, що робить ультрабук таким фантастичним. «Те, чого не вистачає оновлюваним і доступним апаратним компонентам ігрових ноутбуків та ультрабуків, – за його словами, – вони компенсують надзвичайну мобільність та простоту доступу». У новому Blade Stealth 13 може не бути найефективнішого графічного процесора, але менший форм-фактор означає більш портативний пристрій, який ідеально підходить для геймерів та творців у русі.

Хтось грає на ігровому ноутбуці Razer Blade Stealth 13.

Надано Razer, Inc.

Відповідно до офіційних специфікацій пристрою, Razer Blade Stealth 13 важить всього 3,11 фунтів і 0,60 х 8,27 х 11,99 дюймів. Всередині цього невеликого форм-фактора компанії вдалося упакувати чотириядерний процесор Intel Core i7-1165G7 11-го покоління, GTX 1650 Ti Max-Q з 4 ГБ відеопам’яті GDDR6, 16 ГБ двоканальної оперативної пам’яті і 512 ГБ твердотільного накопичувача. Базова тактова частота 2,8 ГГц на процесорі може бути збільшена до 4,7 ГГц за допомогою системи Turbo Boost від Intel, а включення технології Thunderbolt 4 та Wi-Fi 6 є приємними бонусами для системи. Хоча ігровий ультрабук все ще буде мати потужний досвід, Neon не може не відчувати, що Razer міг би зробити більше, щоб покращити його. «Я хотів би бачити, щоб Razer пропонував своїм споживачам більший стрибок графічних можливостей та можливостей пам’яті, пов’язаних з графікою. Однак, маючи менше двох років між цими моделями, можна було б сподіватися побачити більший стрибок можливостей графічного процесора, особливо з NVIDIA випустила нові картки серії 3000 цього року «. Апаратне забезпечення Razer Blade Stealth 13 вас не вразить, але остання редакція ультрабука відтворює свої сильні сторони. Менший форм-фактор означає меншу модернізацію, але те, що входить до комплекту, справляється з більшістю того, що ви кидаєте на нього, ніколи не додаючи занадто великої ваги сумці.