Skip to content

Як нові пошукові попередження Google можуть боротися з дезінформацією

25 de Січень de 2023

Ключові висновки

  • Після року, наповненого заплутаними повідомленнями та нестримною дезінформацією, у січні довіра до ЗМІ впала до рекордно низького рівня.
  • Технічні компанії, яких часто звинувачують у поширенні дезінформації, експериментували з низкою рішень, починаючи від перевірки фактів і закінчуючи позначенням дезінформації та забороною публічних діячів.
  • Тепер Google попереджатиме користувачів, коли результати пошуку можуть бути неточними через швидку зміну ситуації.

Після бурхливого року, позначеного ненадійними повідомленнями та швидким поширенням дезінформації на низку тем, нові зусилля Google щодо інформування споживачів про новини, що швидко змінюються, можуть стати зміною, яка потрібна нам усім. Google запроваджує нові сповіщення, щоб попередити користувачів, коли їхні результати пошуку можуть бути неточними через ситуацію, що швидко розвивається. Експерти кажуть, що цей крок може допомогти запобігти дезінформації та підвищити медіаграмотність. У рамках масштабних зусиль Big Tech з протидії дезінформації в Інтернеті технологічний гігант оголосив у дописі в блозі, що він навчив свої системи виявляти, коли в Інтернеті недостатньо інформації про ситуацію, що розвивається, для надання надійних результатів. «Зараз ми покажемо сповіщення про те, що, можливо, краще перевірити пізніше, коли буде доступна додаткова інформація з більш широкого кола джерел», — повідомила компанія у своєму блозі.

Додавання контексту

За даними Pew Research, 89% американців отримують новини онлайн. Через це точність має значення — навіть у результатах пошуку, на які багато споживачів покладаються, щоб знайти надійні новини та надійну інформацію про поточні події. «Я думаю, це просто дає зрозуміти, що Google несе певну підзвітність або відповідальність», — сказав Lifewire телефоном Бейбарс Орсек, директор Міжнародної мережі перевірки фактів і міжнародного програмування в Інституті Пойнтера. Люди шукають новини в різних місцях і приймають рішення про те, на які ЗМІ слідкувати, ґрунтуючись на чесності, надійності, надійності та справедливості. Однією з головних переваг, яку Örsek побачив для споживачів у нових пошукових сповіщеннях Google, було додавання контексту для читачів, які можуть не розуміти, як змінюється інформація в міру розвитку ситуації. «Це трохи відрізняється від того, що має Facebook [fact-checking] оцінка програмного вмісту окремо”, – сказав Орсек. “Тут Google дотримується іншого підходу, в основному слідкуючи за темою та повідомляючи користувачам, що тема ще не має достатньо надійних джерел”. Хоча Ерсек сказав, що зусилля Google є хорошим початком, він висловив занепокоєння з приводу дезінформації навколо COVID-19 минулого року та сказав, що хотів би побачити зміни в алгоритмі пошукової системи, щоб визначити пріоритет надійної інформації, коли її буде встановлено.

Відновлення довіри

Меттью Холл, національний президент Товариства професійних журналістів і редакційний директор The San Diego Union-Tribune, погодився, що спроба Google позначити нові новини є хорошим початком, хоча він висловив застереження щодо майбутніх змін алгоритму. Холл сказав, що практика маркування екстрених новин не нова у світі журналістики — вона регулярно використовується, щоб запобігти дезінформації читачів. «Я вважаю, що важливо повідомляти споживачам, коли історія розвивається», — сказав Холл телефоном Lifewire. «Журналісти знають, що інформація, яка надходить під час екстрених новин, є неточною. Ось чому найкращі з них мають позначки внизу своїх історій, які повідомляють, коли новина була оновлена».

Коса-кап людського ока в окулярах із кнопкою пошуку, що відбивається на об’єктиві.

Хол підкреслив, що медіаграмотність і журналістська підготовка є важливими для відновлення довіри до ЗМІ після того, як на початку цього року вона впала до найнижчого рівня за результатами національних опитувань. «Люди шукають новини в різних місцях і приймають рішення про те, на які ЗМІ слідкувати, ґрунтуючись на цілісності, надійності та чесності», — сказав Холл. «У тій мірі, в якій ми можемо підтримувати всі ці речі, визнаючи, що ми намагаємося виконувати роботу якнайкраще, оскільки інформація розвивається, але визнаючи, що вона зміниться і що ми можемо робити помилки, але ми збираємося виправити їх—все це надзвичайно важливо». Хоча Холл сказав, що він цінує зусилля Google щодо підвищення обізнаності про нові новини, він висловив занепокоєння щодо того, що може бути в майбутньому, оскільки технологічні компанії продовжують шукати рішення для боротьби з дезінформацією. «Проблема може виникнути, якщо вони почнуть визначати, як виглядає чи виглядає надійне джерело, або якщо вони виберуть одну версію над іншою, ніж це завжди робив їхній алгоритм», — сказав Холл. «Я справді вважаю, що це доречний крок, оскільки вони це виклали, але якщо це почне вникати в те, як визначити, що є надійним або який [outlets] Проте, Холл сказав, що вітає поточні зміни від Google. «Ми всі повинні знати, як ці речі працюють і як вони можуть допомогти. Але з великою владою приходить велика відповідальність, і технологічні компанії також повинні внести такі зміни, щоб пояснити речі», — сказав він.