Skip to content

Як обертати текст у програмі Word

27 de Червень de 2021

Що знати

  • Повернути текстове поле: Перейти до Вставити > Текстове вікно щоб створити текстове поле. Виберіть поле та перетягніть ручка обертання вправо або вліво для обертання.
  • Поворот тексту в текстовому полі: Виберіть Формат інструментів малювання > Напрямок тексту і виберіть будь-який Поверніть весь текст на 90 ° або Поверніть весь текст на 270 °.
  • Змінити напрямок таблиці: Перейти до Вставити > Таблиця створити таблицю. Виділіть клітинку, а потім виберіть Розкладка інструментів таблиці > Напрямок тексту.

Ви можете використовувати текстове поле або таблицю в Microsoft Word для орієнтації тексту в будь-якому бажаному напрямку. У цьому посібнику ми покажемо вам, як повернути текстове поле, як повернути текст у текстовому полі та як змінити напрямок таблиці у настільних версіях Microsoft Word для ПК або Mac. (Цього завдання не можна виконати в Word Online або мобільних програмах Word.)

Як повернути текстове поле в Word

Текстові поля полегшують зміну напрямку тексту у слові. Все, що вам потрібно – це створити текстове поле, додати трохи тексту та вирішити, як повертати текстове поле. Щоб створити текстове поле, виберіть Вставити > Текстове вікно і виберіть один із вбудованих конструкцій. Щоб додати текст, виділіть текстове поле та починайте друкувати.

Перетягніть ручку обертання на текстове поле, щоб повернути текст.

Щоб повернути текст за допомогою ручки обертання, виділіть текстове поле та перетягніть ручка обертання вправо або вліво. Відпустіть його, коли текст буде в потрібному напрямку. Щоб повернути текстове поле з кроком у 15 градусів, утримуйте Shift перетягуючи ручку обертання. Щоб повернути текстове поле на 90 градусів:

  • У програмі Word для ПК: Виділіть текстове поле, виберіть Макет > Обертати, і виберіть будь-який Поверніть праворуч на 90 ° або Поверніть ліворуч на 90 °.
  • У програмі Word для Mac: Клацніть текстове поле, клацніть Формат фігури > Організуйте > Обертати > Обертати, і виберіть будь-який Поверніть праворуч на 90 ° або Поверніть ліворуч на 90 °.

Знімок екрана, що показує налаштування обертання для встановлення власного кута

Виберіть власний кут повороту.

Щоб встановити власний кут повороту:

  • У програмі Word для ПК: Виділіть текстове поле, виберіть Макет > Обертатита виберіть Більше варіантів обертання. Від Розмір вкладку, змініть кут повороту на потрібний кут.
  • У програмі Word для Mac: Клацніть текстове поле, клацніть Формат фігури > Організуйте > Обертати > Обертатиі натисніть Більше варіантів обертання. Від Розмір , змініть кут повороту, щоб текст вказував у потрібному напрямку.

Як повернути текст у текстовому полі

Замість того, щоб повертати текстове поле, ви можете замість цього повернути текст усередині поля. Ви також можете обертати текст усередині фігури.

Знімок екрана, що відображає параметри обертання напрямку тексту у текстовому полі

Виберіть спосіб обертання тексту всередині текстового поля.

Щоб повернути текст у текстовому полі, виберіть Формат інструментів малювання > Напрямок тексту і виберіть будь-який Поверніть весь текст на 90 ° або Поверніть весь текст на 270 °. Текст з’явиться вертикально на сторінці. Щоб вирівняти текст усередині текстового поля, виберіть Формат інструментів малювання > Вирівняти текст, і вирівняйте текст за правою стороною текстового поля, лівою стороною або центром.

Як змінити напрямок тексту в таблиці

Ви також можете обертати текст усередині таблиці. Поворот тексту дає можливість мати вузькі рядки в таблиці. Щоб створити таблицю, виберіть Вставити > Таблиця і виберіть розмір столу.

Знімок екрана, що відображає параметри зміни напрямку тексту в таблиці

Змінення напрямку тексту в таблиці Word.

Щоб змінити напрямок тексту в таблиці:

  1. Виділіть комірку, що містить текст, який потрібно змінити.

  2. Щоб змінити напрямок тексту, виберіть Розкладка інструментів таблиці > Напрямок тексту. Текст повернеться вправо. Виберіть Напрямок тексту ще раз, щоб повернути текст ще на 90 градусів.

  3. Щоб змінити вирівнювання тексту, виберіть параметр Вирівнювання, щоб змінити спосіб відображення тексту в комірці. Ви можете вирівняти текст по центру, ліворуч, праворуч, знизу або вгорі.