Saltar al contenido

Як оновити до нового iPad

12 de mayo de 2021

Нерідко виникає певне занепокоєння при переході на новий пристрій. Зрештою, оновлення ПК може обернутися багатоденною справою. Повторне встановлення всього програмного забезпечення може зайняти цілий день. Хороша новина полягає в тому, що вам не доведеться знову страждати від цього процесу. Apple зробила досить легким оновлення вашого iPad. Завдяки декільком доступним розмірам, найважчим може бути вибір найкращої моделі iPad для покупки.

Змістовий покажчик

Найшвидший спосіб оновити iPad

Хоча хочеться витягнути цей блискучий новий iPad і почати грати з ним, перше, що ви захочете зробити, – це створити резервну копію свого старого. IPad повинен регулярно робити резервні копії iCloud у будь-який час, коли він залишається підключеним для зарядки, але бажано робити резервні копії безпосередньо перед оновленням до нового планшета.

 1. Відкрийте Налаштування на вашому iPad.

 2. Торкніться свого імені в лівій частині екрана.

  Apple ID у налаштуваннях на iPad

 3. Торкніться iCloud.

  iCloud в налаштуваннях iPad

 4. Торкніться Резервне копіювання iCloud.

  Резервне копіювання iCloud на iPad

 5. Торкніться повзунка поруч Резервне копіювання iCloud до Увімкнено (зелений).

  Резервне копіювання iCloud на iPad

 6. Якщо цю опцію ввімкнено, ваш iPad автоматично створить резервну копію, якщо його заблоковано, підключено до мережі та доступний Wi-Fi. Щоб зробити резервне копіювання вручну, натисніть Резервне копіювання зараз.

  Резервне копіювання вручну на iPad

 7. IPad дасть вам приблизну оцінку того, скільки часу займе резервне копіювання.

Після створення резервної копії ви можете розпочати процес налаштування на новому iPad. Apple включила це в початкове налаштування. Після входу в мережу Wi-Fi під час процесу ініціалізації вам буде запропоновано відновити iPad із резервної копії, налаштувати його як новий iPad або оновити з Android. Вибирайте Відновити з резервної копії та увійдіть у свій ідентифікатор Apple. Ви побачите список кожного зробленого вами резервного копіювання, а також дату та час їх створення. Ви можете використовувати цю інформацію, щоб підтвердити, що ви вибрали правильний файл резервної копії. Відновлення з резервної копії – це процес із двох частин. IPad відновлює дані та налаштування, а потім програми та музику.

Ви навіть хочете відновити свій iPad?

Коли ви користуєтеся своїм iPad, він може заповнюватися додатками. Якщо у вас є сторінки та сторінки додатків, якими ви більше не користуєтесь, ви можете подумати про те, щоб почати все з нуля. Поки ви входите в той самий обліковий запис Apple ID / iCloud, ви можете отримати доступ до інформації, яку ви створили для резервної копії в хмарі. Ви також можете отримати будь-який документ, що зберігається на iCloud Drive. Такі додатки, як Evernote, також зберігають документи в хмарі, тому ви можете отримати до них доступ із будь-якого пристрою, що має Інтернет. Після придбання програми ви можете завантажити її знову на будь-який новий пристрій. У App Store є навіть список «придбаних раніше», який відображає все, що ви встановили раніше. Ви можете налаштувати свій iPad як новий, а потім відновити його з попередньої резервної копії, якщо передумаєте. Або, щоб почати спочатку:

 1. відчинено Налаштування.

 2. Торкніться Загальні.

  Загальний заголовок у налаштуваннях на iPad

 3. Торкніться Скинути.

  Параметр скидання в загальних налаштуваннях iPad

 4. Торкніться Стерти весь вміст і налаштування.

  Видалити весь вміст та параметри налаштувань на iPad

 5. Підтвердьте свій вибір. Ви все одно можете відновити свій iPad із хмарної резервної копії, навіть якщо все видалити.

Що робити із старим iPad?

Багато людей переходять на новий пристрій з думкою, що старе обладнання розділить частину витрат. Найпростіший спосіб оплатити частину свого нового iPad – це продати старий за допомогою програми обміну. Більшість програм, що торгуються, не отримують повного значення для вашого пристрою. Альтернативами є Інтернет-магазини, такі як Craigslist, eBay та Facebook Marketplace. Ви також можете перевірити App Store на наявність менш популярних платформ, що продаються.