Saltar al contenido

Як оновити повідомлення на Mac

29 de agosto de 2022

Що потрібно знати

 • У Повідомленнях відкрийте Уподобання > iMessage > Увімкніть повідомлення в iCloud > Синхронізувати зараз.
 • Якщо текстові/SMS-повідомлення не синхронізуються, перейдіть до Налаштування > Повідомлення > Пересилання текстових повідомлень на вашому iPhone і переконайтеся, що ваш Mac активний.
 • Ваші iPhone і Mac повинні використовувати той самий обліковий запис iCloud, щоб обидва варіанти працювали.

Ваш обліковий запис iCloud має синхронізувати всю вашу інформацію, включно з матеріалами, які ви надсилаєте й отримуєте в програмі «Повідомлення», на всіх ваших пристроях. Якщо це не вдається на вашому Mac, ось як це виправити.

Змістовий покажчик

Чому мої повідомлення на моєму Mac не оновлюються?

Будь-які розбіжності між вмістом вашого телефону та Mac можуть бути через різні способи їх використання. Хоча ваші iPhone і iPad зазвичай увімкнені та постійно підключені до Інтернету, вони можуть синхронізуватися набагато швидше, ніж ваш Mac, який ви можете вимкнути, перезапустити або перевести в режим сну. Якщо програма «Повідомлення» вашого Mac не синхронізується належним чином, ви можете спробувати закрити й знову відкрити її, а потім зачекати, чи з’являться нові повідомлення. Якщо ні, у вас є інші речі, щоб спробувати.

Як оновити повідомлення на вашому Mac?

Якщо ваш обліковий запис iCloud не синхронізується самостійно, ви можете вручну оновити його в програмі «Повідомлення». Ось що робити.

 1. У Повідомленнях виберіть Уподобання під Повідомлення меню.

  Або натисніть Команда + , (кома) на клавіатурі.

 2. Виберіть iMessage вкладка.

  Вкладка iMessage у налаштуваннях macOS Messages

 3. Переконайтеся, що поле поруч Увімкніть повідомлення в iCloud перевіряється.

  Параметр «Увімкнути Повідомлення в iCloud» у налаштуваннях Повідомлень

 4. Натисніть Синхронізувати зараз.

  Якщо на попередньому кроці ви ввімкнули опцію «Увімкнути повідомлення в iCloud», синхронізація може початися автоматично.

  Кнопка Синхронізувати зараз у налаштуваннях Повідомлень

 5. Ваша програма Повідомлення має синхронізуватися, і з’являться нові елементи.

Чому мої текстові повідомлення не відображаються на моєму Mac?

Якщо ви не бачите текстових повідомлень не з iOS (які відображаються у вигляді зелених бульбашок у Повідомленнях) на вашому Mac, вам слід налаштувати параметри на своєму телефоні, щоб вони відображалися на всіх ваших пристроях.

 1. На своєму iPhone відкрийте Налаштування додаток
 2. Прокрутіть вниз і торкніться Повідомлення.
 3. На наступному екрані виберіть Пересилання текстових повідомлень.

  На цьому екрані також слід переконатися, що MMS-повідомлення опцію ввімкнено.

 4. Переконайтеся, що перемикач біля вашого Mac знаходиться в положенні на/зелений положення.

  Повідомлення, пересилання текстових повідомлень і Mac у програмі «Налаштування» для iOS

 5. Поки ця опція активна, а ваш iPhone і Mac увійшли в той самий обліковий запис iCloud, текстові повідомлення, які ви отримуєте на свій телефон, також відображатимуться на вашому Mac.

FAQ

 • Як вимкнути повідомлення на моєму Mac?

  Щоб вимкнути iMessage на Mac, відкрийте програму «Повідомлення» та виберіть Повідомлення > Уподобання > iMessage > Вийти з аккаунта. Щоб вимкнути сповіщення, перейдіть до Яблучне меню > Системні налаштування > Сповіщення > Повідомлення і вимкніть Дозволити сповіщення.

 • Як синхронізувати iMessage зі своїм Mac?

  Щоб синхронізувати iMessage зі своїм Mac, відкрийте Повідомлення та перейдіть до Повідомлення > Уподобання > Налаштування і ввійдіть за допомогою того самого Apple ID, який ви використовуєте на своєму iPhone. Під За повідомленнями можна зв’язатися за адресою, перевірте всі доступні номери телефонів і електронні адреси. встановити Почати нові розмови з на той самий номер телефону на вашому iPhone та Mac.

 • Чи можу я отримувати текстові повідомлення Android на своєму Mac?

  Ні. Хоча ви не можете автоматично переглядати текстові повідомлення, які пристрій Android отримує на Mac, ви можете переглядати текстові повідомлення на своєму Mac, перейшовши на messages.android.com і відсканувавши QR-код.