Saltar al contenido

Як оновити служби Google Play

15 de abril de 2021

Служби Google Play – це фонова програма, яка є невід’ємною частиною завантаження програмного забезпечення та оновлень із магазину Google Play. Якщо під час спроби завантажити програму чи гру з’являється повідомлення про помилку, можливо, доведеться вручну оновити Служби Google Play або очистити кеш-пам’ять. Інструкції в цій статті стосуються ОС Chrome, а також смартфонів і планшетів з ОС Android 7.0 або новішої версії. Усі кроки однакові, незалежно від того, хто створив ваш пристрій.

Змістовий покажчик

Що таке сервіси Google Play?

Служби Google Play не відображатимуться, якщо ви шукаєте їх у магазині Play. Це фонова послуга, яка забезпечує основну функціональність для забезпечення належної роботи ваших програм. Завдяки сервісам Google Play вам не потрібно створювати нові облікові дані для входу для кожного нового встановленого додатка. Якщо у вас виникли проблеми з певним додатком, це може бути через те, що Служби Google Play застарілі. Служби Google Play, як правило, оновлюються у фоновому режимі, не вимагаючи від вас нічого робити. Однак іноді ви можете отримати запит на встановлення оновлень. Торкніться сповіщення, щоб перейти на сторінку програми, а потім торкніться Оновлення як і для будь-якого іншого додатка. Деякі програми потребують постійного з’єднання з Інтернетом для спілкування зі Службами Google Play. Перевірте Wi-Fi або мобільне з’єднання та перезапустіть пристрій, якщо у вас виникають проблеми з такими програмами.

Як оновити служби Google Play на Android

Щоб перевірити, чи оновлені Служби Google Play, відкрийте сторінку програми Служби Google Play у веб-браузері. Якщо бачите Вимкнути, тоді ваш додаток актуальний. Якщо бачите Оновленняторкніться його, щоб завантажити та встановити останні оновлення для служб Google Play.

Як оновити служби Google Play на Chromebook

Деякі Chromebook, створені після 2017 року, підтримують програми Android та Google Play Store. Ви можете оновити Служби Google Play на Chromebook, відвідавши сторінку програми Google Play Services у веб-переглядачі Chrome.

Як вирішити проблеми зі службами Google Play

Якщо програма аварійно завершує роботу або не вдається завантажити, може з’явитись повідомлення про помилку про те, що служби Google Play припинили роботу. Якщо ви впевнені, що програма оновлена, можливо, вам доведеться очистити кеш і пам’ять Служб Google Play:

  1. Відкрийте пристрої Налаштування.

  2. Торкніться Програми.

  3. Торкніться Служби Google Play.

    Налаштування служб Google Play

  4. Торкніться Примусово зупинити, потім натисніть Зберігання.

  5. Торкніться Очистити кеш, потім натисніть Керування сховищем.

  6. Торкніться Очистити всі дані.

    Очищення всіх даних у сервісах Google Play

Можливо, доведеться почекати до п’яти хвилин, щоб зміни набули чинності. Якщо у вас виникають проблеми із завантаженням програми з Google Play, можливо, вам доведеться повторити наведені вище дії також для програми Play Store.