Saltar al contenido

Як оновити Apple Watch до останнього програмного забезпечення

24 de abril de 2021

Щоб отримати максимальну віддачу від Apple Watch, вам потрібно встановити останню версію операційної системи watchOS. На відміну від iPhone та iPad, встановлення оновлень ОС на Apple Watch може бути трохи складним. Ось що вам потрібно знати.

Змістовий покажчик

Навіщо оновлювати програмне забезпечення Apple Watch?

Важливе значення має оновлення Apple Watch до останньої версії watchOS. Кожна нова версія надає важливі нові функції, покращує зручність використання годинника та виправляє помилки. Деякі цікаві програми та функції Apple Watch також вимагають певних версій ОС. Якщо ви не використовуєте цю версію, ви не зможете ними користуватися.

TraceyAPhotos / iStock Editorial / Getty Images Plus

Що робити, перш ніж оновити програмне забезпечення Apple Watch

Перш ніж оновити ОС Apple Watch, виконайте наступне:

 • Підключіть iPhone до Wi-Fi. Оновлення програм та ОС Apple Watch синхронізуються з вашим iPhone. Переконайтеся, що ваш iPhone підключений до тієї ж мережі Wi-Fi, що і годинник.
 • Оновіть ОС iPhone. Перед оновленням Apple Watch переконайтеся, що на вашому iPhone встановлена ​​остання версія iOS. Дізнайтеся, як встановити оновлення iOS тут.
 • Покладіть Apple Watch на зарядний пристрій. Apple Watch можна оновлювати, лише якщо він заряджений.
 • Заряджайте годинник щонайменше 50 відсотків. Для оновлення годинника потрібно зарядити щонайменше 50 відсотків, тому, можливо, доведеться почекати кілька хвилин, поки акумулятор поповниться.
 • Тримайте телефон біля годинника. Оскільки Дивитися оновлення програмного забезпечення бездротово з iPhone, пристрої повинні бути поруч один з одним.

Як оновити Apple WatchOS безпосередньо на Apple Watch

Якщо на вашому Apple Watch встановлено watchOS 6 або новішої версії, ви можете встановлювати оновлення ОС безпосередньо на годиннику, не використовуючи iPhone. Ось що вам потрібно зробити

 1. Підключіть Apple Watch до Wi-Fi.

 2. Помістіть Apple Watch на зарядний пристрій.

 3. На годиннику натисніть Налаштування додаток.

 4. Торкніться Загальні.

 5. Торкніться Оновлення програмного забезпечення.

  Знімки екрана оновлення програмного забезпечення на Apple Watch

 6. Дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Як оновити Apple Watch до останнього програмного забезпечення за допомогою iPhone

Якщо ви віддаєте перевагу оновлювати Apple Watch за допомогою свого iPhone, ви можете зробити це теж. Переконайтеся, що ви виконали чотири вимоги з початку статті, а потім виконайте такі дії:

 1. На вашому iPhone натисніть Apple Watch додаток, щоб відкрити його.

 2. Торкніться Загальні.

  Додаток Apple Watch із виділеним Загальним

 3. Торкніться Оновлення програмного забезпечення. Якщо увімкнути Автоматичне оновлення на цьому екрані ви можете пропустити ці кроки в майбутньому. Ваш iPhone завантажить оновлення та встановить його автоматично, коли ви зарядите годинник.

 4. Торкніться Завантажте та встановіть.

  Вибір оновлення програмного забезпечення та посилання для завантаження та встановлення на Apple Watch

 5. Оновлення watchOS з iPhone може бути повільним. Очікуйте, що це займе принаймні кілька хвилин і годину. Кільце на Apple Watch показує хід оновлення. Не знімайте годинник із зарядного пристрою, не закривайте програму Apple Watch і не перезапускайте Apple Watch або iPhone, поки оновлення не завершиться. Виконання будь-якої з цих речей зупиняє оновлення та може спричинити проблеми.

 6. Коли оновлення завершиться, Apple Watch перезапуститься.

Вирішення проблем з оновленням програмного забезпечення Apple Watch

Якщо у вас виникли проблеми з оновленням Apple Watch, спробуйте ці поради щодо усунення несправностей:

 • Переконайтеся, що годинник на зарядному пристрої. Годинник повинен бути правильно розміщений на зарядному пристрої та заряджатись, щоб оновлення працювало.
 • Переконайтеся, що ви використовуєте правильний iPhone. Переконайтеся, що iPhone, який ви використовуєте для встановлення оновлення, пов’язаний із Apple Watch, який ви оновлюєте. Це можна зробити в додатку Apple Watch. Переконайтеся, що ім’я та інформація про парний годинник відповідають тій, яку ви оновлюєте.
 • Перезапустіть Apple Watch. Якщо оновлення не завершиться, вам потрібно буде перезапустити або скинути Apple Watch.
 • Перезапустіть iPhone. Можливо, ви також захочете перезапустити iPhone, якщо перезапуск годинника не допомогло.
 • Видаліть файл оновлення watchOS і повторіть спробу. Якщо оновлення Apple Watch навіть не запускається, завантажте його ще раз. Для цього видаліть поточний файл оновлення, перейшовши з iPhone на Apple Watch додаток> Загальні > Використання > Оновлення програмного забезпечення > Видалити > Видалити. Потім перезапустіть процес оновлення, дотримуючись кроків з останнього розділу.
 • Знову підключіть годинник та iPhone. Оновлення можна встановити лише в тому випадку, якщо ваш iPhone і Watch поєднані між собою. Якщо вони втратили зв’язок, можливо, вам доведеться розірвати їх, а потім знову створити пару.