Saltar al contenido

Як оновити Chromecast

18 de abril de 2021

Ключі Google Chromecast чудово підходять для потокового вмісту через ПК або мобільний пристрій. Однак, як і на всіх підключених пристроях, прошивку Chromecast потрібно час від часу оновлювати. Але з таким простим інтерфейсом не одразу стає очевидним, як це зробити. На щастя, ці кроки покажуть вам, як переконатися, що на вашому Chromecast встановлено найновішу прошивку. Ці інструкції стосуються всіх поколінь Chromecast та Chromecast Audio. Однак якщо у вас є більше одного Chromecast, який ви хочете оновити, вам доведеться повторити процес для кожного ключа.

Змістовий покажчик

Як автоматично оновити прошивку Chromecast

Google автоматично витісняє нову прошивку Chromecast, тому в більшості випадків у вас повинна бути остання доступна версія. Однак такі випуски часто виконуються в шаховому порядку, тому для встановлення останньої версії прошивки може знадобитися час. Ось що ви можете зробити, щоб спробувати запропонувати автоматичне оновлення. Цей посібник містить інструкції для ПК з iOS, macOS та Linux. Там, де зазначено, інструкції можна застосовувати до ПК з ОС Android та Windows.

 1. Перейдіть на сторінку підтримки Chromecast від Google, щоб перевірити останню версію мікропрограми, доступну для вашого пристрою Chromecast.

 2. Якщо ви цього ще не зробили, завантажте та встановіть додаток Google Home на свій пристрій iOS або Android.

 3. Переконайтеся, що ваш Chromecast увімкнено та готовий приймати сигнал Cast.

 4. Переконайтеся, що ваш смартфон і Chromecast підключені до однієї мережі Wi-Fi. Щоб швидко перевірити, що ваш смартфон і Chromecast підключені до однієї мережі Wi-Fi, відкрийте програму з підтримкою трансляції, таку як YouTube, і торкніться Актори значок. Має з’явитися пристрій Chromecast. Якщо він не відображається, можливо, вам доведеться підключити Chromecast до мережі.

 5. Відкрийте додаток для смартфона та знайдіть пристрій Chromecast, а потім торкніться значка пристрою, щоб отримати його огляд.

 6. Торкніться значка передач , щоб відкрити налаштування пристрою.

 7. Прокрутіть униз сторінки, щоб відкрити версію прошивки Cast. Це поточна прошивка, на якій працює ваш пристрій.

 8. Порівняйте мікропрограму вашого пристрою з останньою доступною версією на сторінці підтримки Google Chromecast (крок 1). Якщо версія вбудованого програмного забезпечення на сторінці підтримки Chromecast новіша (більша кількість), ніж збірка вашого пристрою, ви можете спробувати заохотити автоматичне оновлення через додаток Google Home. Якщо обидві версії однакові, ви маєте останню доступну прошивку, і більше нічого робити не потрібно.

 9. Щоб спробувати заохотити автоматичне оновлення, переконайтеся, що ви все ще перебуваєте на сторінці налаштувань пристрою (крок 5).

 10. Торкніться значка три горизонтальні крапки значок.

 11. Відкриється спливаюче вікно з додатковими опціями. Торкніться Перезавантажте перезапустити пристрій Chromecast.

  Точки меню та параметр перезавантаження в додатку Google Home на iOS

 12. Ваш ключ Chromecast самостійно вимкнеться та автоматично перезапуститься. Під час цього процесу він спробує завантажити та встановити останню доступну прошивку.

 13. Якщо мікропрограма доступна, процес встановлення відображатиметься на підключеному телевізорі. На жаль, звукового індикатора для ключа Chromecast Audio немає

 14. Після завершення оновлення ви зможете користуватися своїм Chromecast як зазвичай.

 15. Щоб перевірити, чи зараз на Chromecast встановлено останню прошивку, повторіть кроки 3–5. Як зазначалося, Google поступово випускає оновлення мікропрограми. Якщо оновлення ще не надійшло для вашого пристрою, почекайте кілька днів і повторіть спробу.

 16. Це воно! Тепер ваш Chromecast слід автоматично оновити.

Як змусити оновити прошивку Chromecast

Якщо доступна нова прошивка Chromecast, але пристрій не оновлено, ви можете спробувати змусити Chromecast завантажити її. Цей процес дещо складніший, ніж автоматичне оновлення, і він не гарантовано спрацює. Однак, безумовно, варто спробувати, якщо ви бачите, що прошивка доступна, але вона ще не надіслана на ваш Chromecast.

Примусово оновіть Chromecast на Mac та Linux

 1. Перегляньте сторінку підтримки Chromecast від Google, щоб побачити останню доступну версію мікропрограми для вашого пристрою Chromecast.

 2. Переконайтеся, що ваш Chromecast увімкнено та готовий приймати сигнал Cast.

 3. Переконайтеся, що у вас пристрій iOS або Android із встановленою програмою Google Home, і переконайтеся, що він під’єднаний до тієї ж мережі Wi-Fi, що і ваш ключ Chromecast.

 4. Запустіть програму Google Home, знайдіть і торкніться Chromecast, який потрібно оновити, щоб отримати огляд пристрою.

 5. Торкніться значка передач , щоб відкрити налаштування пристрою.

 6. Прокрутіть униз сторінки налаштувань пристрою, щоб побачити деталі мікропрограми Chromecast та IP-адресу.

 7. Перевірте свою прошивку Chromecast на останню доступну версію на сторінці підтримки Chromecast (крок 1). Якщо доступна новіша прошивка, тепер ви можете спробувати примусово оновити Chromecast. Зверніть увагу на IP-адресу вашого пристрою Chromecast (крок 6).

 8. Щоб спробувати примусово оновити через ПК Mac або Linux, увімкніть машину та переконайтеся, що вона підключена до тієї ж мережі Wi-Fi, що і ваш ключ Chromecast.

 9. Запустіть програму Terminal (macOS, Linux) і введіть наступну команду, замінивши [IP ADDRESS] з IP-адресою Chromcast: curl -X POST -H “Content-Type: application / json” -d ‘{“params”: “ota foreground”}’ http: //[IP ADDRESS]8008 / setup / reboot -v

  type = «code»>

 10. Натисніть Введіть.

 11. Тепер термінал перевірить, чи доступна нова прошивка для вашого конкретного пристрою Chromecast. Якщо це так, Terminal доручить Chromecast завантажити та встановити нову прошивку. Цей процес може зайняти деякий час, тому залиште Термінал запущеним і не відключайте свій Chromecast.

 12. Після закінчення ви побачите “Процес завершено” внизу вікна терміналу. Тепер на вашому Chromecast має працювати найновіша прошивка.

Примусово оновити Chromecast у Windows

Виконайте кроки 1-7 вище, перш ніж продовжувати.

 1. Щоб примусово оновити мікропрограму через ПК з ОС Windows, увімкніть її та переконайтеся, що вона підключена до тієї ж мережі, що і ваш Chromecast.

 2. Шукати «Windows Powershell«та виберіть Windows PowerShell щоб запустити його.

 3. Введіть наступну команду, замінюючи [IP ADDRESS] з IP-адресою вашого Chromecast: Invoke-WebRequest -Method Post -ContentType “application / json” -Body ‘{“params”: “ota foreground”}’ -Uri “http: // [IP ADDRESS]: 8008 / setup / reboot ”-Verbose -UserAgent” curl “

  type = «code»>

 4. Натисніть Введіть.

 5. Тепер Windows PowerShell доручить вашому Chromecast спробувати отримати та встановити останню прошивку. Цей процес може зайняти деякий час, тому не забудьте залишити Windows PowerShell запущеним, а Chromecast підключеним.

 6. Після завершення ви можете зв’язати мікропрограму свого Chromecast зі сторінкою підтримки Chromecast. Якщо оновлення було успішним, обидві версії будуть однаковими. Цей процес може зайняти кілька спроб спрацювати. Якщо ваша прошивка не оновлювалася вперше, сміливо спробуйте ще раз. Або залиште підключений ключ на кілька днів, щоб перевірити, чи він автоматично оновиться.

 7. Це воно! Тепер на вашому Chromecast має працювати найновіша прошивка.