Saltar al contenido

Як оновити Fortnite на комутаторі

11 de mayo de 2021

Fortnite дотримується виробничої моделі «ігри як послуга», що означає, що гра часто оновлюється новим геймплеєм, історією та іншим контентом, щоб залучити гравців. Ці оновлення регулярно розповсюджуються на всі версії відеоігри, включаючи версію Nintendo Switch, і повинні бути встановлені гравцями перед тим, як грати в Інтернеті. Ось чому важливо знати, як отримати найновіше Fortnite Оновлення комутатора Nintendo.

Змістовий покажчик

Як увімкнути автоматичне оновлення комутатора Fortnite Nintendo

Найпростіший спосіб переконатися, що у вас завжди є остання версія Fortnite on Switch – увімкнути автоматичне оновлення. Коли цю опцію ввімкнено, ваша консоль Nintendo Switch буде часто перевіряти наявність оновлень ігор та програм, коли вона буде підключена до Інтернету. Коли a Fortnite виявлено оновлення гри, дані автоматично завантажуватимуться та встановлюватимуться у фоновому режимі. Хорошою ідеєю буде залишати комутатор Nintendo закріпленим або підключеним до джерела живлення, увімкнувши автоматичне оновлення, оскільки завантаження великих обсягів даних може зарядити багато батареї. Ось як увімкнути Fortnite фонові оновлення на консолі Nintendo Switch.

 1. Увімкніть консоль Nintendo Switch.

 2. Виберіть Налаштування системи у нижньому меню та натисніть A. Піктограма Системних налаштувань – це сірий значок, який виглядає як шестерня.

 3. Виберіть Система з лівого меню.

  Екран налаштування системи Nintendo Switch.

 4. Праворуч на екрані прокрутіть вниз і виділіть Автоматичне оновлення програмного забезпечення.

  Екран системних налаштувань Nintendo Switch.

  Автоматичні оновлення не завантажуватимуться та не встановлюватимуться, коли комутатор Nintendo вимкнено. Щоб ця функція працювала, консоль повинна бути ввімкнена або переведена в режим сну.

 5. Якщо поруч є слово «Вимкнено», натисніть A щоб змінити його на Увімкнено. Якщо автоматичне оновлення програмного забезпечення вже ввімкнено, нічого робити не потрібно.

  Екран налаштування системи Nintendo Switch.

 6. Натисніть кнопку Додому , щоб вийти з налаштувань системи та повернутися до головного екрану Nintendo Switch.

Як оновити Fortnite на комутаторі вручну

При включенні автоматичних оновлень зазвичай гарантується, що ви використовуєте останню версію Fortnite, Ви також можете вручну перевірити наявність нового вмісту. Оновлення гри вручну може бути корисним, якщо ваш перемикач вимикався протягом тривалого часу або коли виходить важливе нове оновлення гри, і ви хочете відтворити її вміст якомога швидше.

 1. Увімкніть консоль Nintendo Switch і переконайтеся, що вона підключена до Інтернету.

 2. Для вибору використовуйте клавіші зі стрілками або джойстики Fortnite.

  Головний екран Nintendo Switch із вибраним значком відеоігор Fortnite.

  Вам просто потрібно виділити піктограму. Не відкривайте гру.

 3. Натисніть кнопку + або кнопку на контролері Nintendo Switch або Joy-Con, щоб активувати конкретне для гри меню параметрів.

  Налаштування гри Nintendo Switch для Fortnite.

 4. Виділити Оновлення програмного забезпечення з лівого меню.

  Налаштування гри Nintendo Switch для Fortnite.

  Якщо ви використовуєте Nintendo Switch у ручному режимі, ви також можете торкнутися кожного пункту меню пальцем.

 5. Виберіть Через Інтернет.

  Налаштування гри Nintendo Switch для Fortnite.

 6. Якщо у вас остання версія Fortnite на комутаторі Nintendo ви побачите повідомлення «Ви використовуєте останню версію цього програмного забезпечення». Якщо у вас немає останньої версії, оновлення почне завантажуватися та встановиться автоматично.

  Знімок екрана консолі Nintendo Switch, який перевіряє наявність оновлення відеоігор Fortnite.