Saltar al contenido

Як оновити Internet Explorer

30 de julio de 2021

Існує багато причин для оновлення Internet Explorer. Оновіть Internet Explorer, коли Microsoft випустить нову версію свого веб-браузера або якщо проблема з Internet Explorer та інші кроки з усунення несправностей не спрацюють. У багатьох подібних випадках ви можете оновити IE, і проблема може зникнути. Переключили браузери Microsoft? Ось як оновити браузер Edge. Інформація в цій статті стосується Windows 10, 8, 7, Vista та XP. Вам не потрібно видаляти поточну версію IE, щоб оновити Internet Explorer до останньої версії. Оновлена ​​версія замінює застарілу.

Змістовий покажчик

Як завантажити та оновити

Щоб оновити Internet Explorer, завантажте та встановіть його від Microsoft. Оновіть лише Internet Explorer від Microsoft. Кілька законних веб-сайтів пропонують завантаження Internet Explorer, але багато інших не дуже законних веб-сайтів також роблять. Додаткові оновлення Internet Explorer, як-от оновлення, які ви можете побачити у вівторок, що виправляють невеликі помилки або виправляють проблеми безпеки, завжди найкраще отримувати через Центр оновлення Windows.

  1. Перейдіть на сторінку завантаження Microsoft Internet Explorer.

  2. Знайдіть свою мову зі списку на їх веб-сайті (наприклад, англійською).

  3. Потім виберіть або 32-розрядне, або 64-розрядне посилання, щоб отримати цю версію для свого комп’ютера. Якщо ви не впевнені, яке посилання для завантаження вибрати, з’ясуйте, яку версію Windows встановлено на вашому комп’ютері.

    Завантаження за цими посиланнями стосуються повної офлайн-версії IE11. Всі завантажувальні файли включені в завантаження. Корпорація Майкрософт пропонує онлайнову версію, але завантажте офлайн-версію, якщо виникають проблеми з поточною інсталяцією IE або надсиланням файлу на флешку або інший носій.

  4. Коли завантажувальні файли закінчуються, Internet Explorer автоматично оновлюється (або оновлюється) і зберігає улюблені файли, файли cookie, історію форм та збережені паролі в цілості.

    Людина, яка оновлює Internet Explorer на ноутбуці

    Мігель Ко / tebapit

Що таке остання версія Internet Explorer?

Остання версія Internet Explorer – IE11. Дізнайтеся, яка у вас версія Internet Explorer, якщо ви не впевнені, що Internet Explorer оновлений. У більшості випадків найновіша версія Internet Explorer автоматично встановлюється в якийсь момент після її випуску через Центр оновлення Windows. Якщо оновлення не відбувається автоматично, перевірте та встановіть оновлення Windows вручну.

Браузер Microsoft Edge

Internet Explorer замінено браузером Edge (раніше Spartan). Він доступний за замовчуванням у Windows 10 та може бути завантажений від Microsoft для macOS та інших версій Windows.

Сторінка завантаження Microsoft Edge

Найпростіший спосіб оновити Edge у Windows 10 – за допомогою Windows Update. Якщо ви не використовуєте Windows 10, перевірте наявність оновлень із Про Microsoft Edge в налаштуваннях або завантажте Edge вручну від Microsoft, щоб отримати останню версію.

Підтримка IE у Windows 10, 8, 7, Vista та XP

IE11 входить до складу Windows 10 та Windows 8.1, тому вам не потрібно завантажувати його від Microsoft. Ви також можете встановити IE11 в Windows 7, завантаживши та встановивши його, як зазначено вище. Якщо ви використовуєте Windows 8, IE10 – це остання версія IE, яку ви можете використовувати. IE11 входить до складу безкоштовного оновлення Windows 8.1. Якщо ви хочете IE11, оновіть до Windows 8.1. Остання версія Internet Explorer для Windows Vista – IE9, доступна для завантаження. Для Windows XP Internet Explorer перевищує IE8, доступний на сторінці завантаження IE8. Якщо ви завантажуєте Internet Explorer у версії Windows, з якою веб-браузер не сумісний (наприклад, встановлення IE8 у Windows 8.1), ви переходите на іншу сторінку, але ви можете натиснути кроки, щоб завантажити її.