Saltar al contenido

Як оновити iOS бездротовим способом на iPhone

19 de julio de 2021

Кожна нова версія iOS – операційна система, на якій працює iPhone – містить нові функції, виправлення помилок та зміни того, що може робити телефон і як він використовується. Оновлення до нової версії iOS, що передбачало підключення пристрою iOS до ПК, завантаження оновлення на комп’ютер, а потім встановлення оновлення шляхом синхронізації з iTunes. Більше ні. У наші дні оновлення iOS можна встановлювати бездротовим способом (техніка, відома як ефірне оновлення або оновлення OTA). Оскільки iPhone, iPod touch та iPad працюють під управлінням iOS, ці інструкції стосуються і цих пристроїв.

Змістовий покажчик

Як оновити iOS бездротовим способом на iPhone

Перш ніж розпочати оновлення:

 • Створіть резервну копію даних у iCloud або iTunes лише на випадок, якщо щось не піде з оновленням і телефон потребує відновлення.
 • Підключіться до мережі Wi-Fi. Оновлення можна завантажити через стільникову мережу, але оновлення великі (часто 1 ГБ і більше), завантаження може тривати довгий час і використовувати ваші щомісячні бездротові дані. Wi-Fi простіший і швидший.
 • Зарядіть акумулятор iPhone. Процес завантаження та встановлення вимагає часу. Якщо час автономної роботи залишається менше 50 відсотків, зарядіть акумулятор перед оновленням.

Щоб оновити iOS:

 1. На головному екрані iPhone торкніться Налаштування додаток.

 2. Прокрутіть вниз, а потім торкніться Загальні.

 3. Торкніться Оновлення програмного забезпечення. Пристрій перевіряє наявність оновлення. Якщо є, він повідомляє, що це таке, і що оновлення додає до пристрою.

 4. Торкніться Завантажте та встановіть щоб розпочати встановлення оновлення програмного забезпечення iPhone.

  tebapit
 5. Якщо телефон захищений паролем, введіть пароль, щоб розпочати завантаження. Синя смужка прогресу рухається по екрану.

 6. Торкніться Встановити зараз. Екран темніє, а потім відображається логотип Apple. Рядок виконання показує стан оновлення. Коли оновлення iOS завершиться, iPhone перезапуститься та відобразить повідомлення про завершення.

  Екрани пароля, оновлення програмного забезпечення та блокування на iPhone

  tebapit

Поради щодо оновлення iOS

IPhone повідомляє вас про оновлення, навіть якщо ви не перевіряєте його. Якщо ви бачите червоний 1 у додатку Налаштування на головному екрані, це означає, що доступне оновлення iOS. Ви також можете отримати push-повідомлення. Якщо на пристрої недостатньо вільного місця для зберігання, щоб встановити оновлення, дізнайтеся, як оновити iPhone, коли у вас недостатньо місця, і дотримуйтесь порад, щоб виправити цю ситуацію. Якщо щось не вдається з установкою, є два способи виправити це: Режим відновлення або (якщо справи йдуть погано) Режим DFU. Ще одним результатом невдалого оновлення є білий екран смерті. Ви можете зіткнутися з помилкою 3194.