Saltar al contenido

Як оновити Peacock TV на Fire Stick

14 de junio de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Автоматично: Виберіть Налаштування > Додатки > App Store > Автоматичне оновлення > Увімкнено.
 • Вручну: виділіть додаток Peacock > виберіть Кнопка меню (три горизонтальні лінії) на пульті > Керувати > Більше інформації > оновлення.

У цій статті пояснюється, як оновити Peacock на Fire Stick. Налаштуйте автоматичні оновлення додатків, щоб вам не потрібно було перевіряти або вимикати автоматичні оновлення та виконувати оновлення вручну, коли вони будуть готові. Ці інструкції стосуються всіх моделей Fire TV Stick і смарт-телевізорів Amazon Fire.

Чи можете ви дивитися Peacock TV на Fire Stick?

Ви можете дивитися Peacock TV на всіх пристроях Fire TV Stick. У минулому рекомендованим способом доступу до Peacock було використання процедури стороннього завантаження програм на вашому Fire TV. Peacock TV тепер доступний для завантаження, дотримуючись типового процесу завантаження програм на Fire TV через Appstore.

Як завантажити Peacock TV на Fire Stick?

Знайдіть і завантажте програму Peacock TV за допомогою меню пошуку Amazon Fire або безпосередньо в Appstore.

 1. Виберіть знайти з меню Fire TV > Пошук > і в рядку пошуку введіть Peacock. В якості альтернативи вибирайте знайти > App Store для пошуку програми Peacock TV.

 2. Відкрийте результат пошуку та виберіть отримати кнопку для завантаження Peacock TV.

 3. Після завантаження та встановлення програми натисніть грати кнопку, щоб відкрити його.

  Кнопка «Відтворити», виділена на екрані завантаження Peacock TV на Fire TV.

  Ви також можете використовувати Кнопка меню (три горизонтальні лінії), щоб запустити програму після її встановлення.

Як оновити Peacock на Fire Stick?

Після завантаження Peacock ви можете ввімкнути автоматичні оновлення або оновити програму вручну на Fire Stick.

Увімкніть автоматичне оновлення програм

Коли ви вмикаєте це налаштування, воно також застосовуватиметься до всіх інших програм на вашому Fire TV Stick.

 1. Виберіть Налаштування (піктограма шестірні) у крайньому правому куті меню, а потім виберіть Додатки.

  Плитка «Програми» виділена на сторінці налаштувань Fire TV.

 2. На сторінці програм виберіть App Store.

  Appstore виділено в меню програм на Fire TV.

 3. Виберіть Автоматичне оновлення щоб увімкнути цю функцію. Якщо ви його вже ввімкнули, Увімкнено відображається в розділі «Автоматичні оновлення».

  Автоматичне оновлення ввімкнено в меню Fire TV Appstore.

  Щоб оновити сторонні програми на Fire Stick, установіть програму стороннього розробника. Потім увімкніть Налагодження ADB та дозвіл на Програми з невідомих джерел від Налаштування > Мій Fire TV > Налаштування виробника.

Вручну оновіть Peacock TV на Fire TV

Якщо ви віддаєте перевагу стежити за оновленнями програми, скористайтеся опцією оновлення вручну.

 1. Перейдіть до Налаштування > Додатки > App Store.

 2. Виберіть Автоматичне оновлення щоб увімкнути його на Вимкнено.

  Автоматичні оновлення вимкнуто в меню Fire TV Appstore.

 3. Виберіть програми на панелі меню, щоб знайти програму Peacock, коли ви хочете перевірити наявність оновлень. Ви також можете знайти програму під додому > Нещодавно використані програми.

  Піктограма програми виділена в меню Fire TV.

 4. Виділіть програму, натисніть Кнопка меню (з трьома горизонтальними лініями) на пульті Fire TV і виберіть Більше інформації.

  Більше інформації виділено в меню програми Peacock TV.

  Якщо оновлення доступне, оновлення також з’являється у списку параметрів, які відображаються на екрані, коли ви натискаєте кнопку «Меню» на пульті дистанційного керування.

 5. Якщо програму оновлено, з’явиться значок Play. Якщо оновлення готове, виберіть оновлення щоб отримати найновішу версію програми.

  Кнопка «Оновити» виділена на сторінці «Додаткова інформація» програми Peacock TV на Fire TV.

Чи є у Fire Stick 2021 Павич?

Amazon і NBCUniversal уклали угоду, згідно з якою додаток Peacock TV буде доступним на всіх пристроях Fire TV, включаючи Fire TV Stick третього покоління 2021 року. Список інших пристроїв, сумісних із програмою Peacock TV, включає:

 • Стрімінгові палички Fire TV (4K і Lite)
 • Розумні телевізори Fire TV
 • Пожежні таблетки
 • Fire TV Cube

Ця інтеграція також підтримує керування Alexa для відкриття програми Peacock і відтворення запитаних ігор. Голосова навігація Alexa по всьому меню контенту Peacock TV незабаром з’явиться.

FAQ

 • Що таке Peacock TV?

  Peacock — це потоковий сервіс NBCUniversal із підтримкою реклами. Він містить широкий спектр фільмів, телешоу, новин, преміальних каналів, спорту, оригінального вмісту тощо. Окрім безкоштовного рівня, є Peacock Premium і Peacock Premium Plus, які пропонують більше вмісту та менше реклами.

 • Скільки коштує Павич?

  Ви можете дивитися Peacock безкоштовно, хоча ви побачите рекламу та зіткнетеся з деякими програмними обмеженнями. Платні рівні включають Peacock Premium, який розблоковує додатковий контент, у тому числі спортивні трансляції в прямому ефірі, тоді як Premium Plus усуває більшість реклами. Відвідайте сторінку Peacock Choose a Plan, щоб отримати поточну інформацію про ціни.

 • Як отримати Peacock TV?

  Щоб транслювати та дивитися Peacock TV, перейдіть на веб-сайт Peacock TV і натисніть Почніть дивитися зараз. Дотримуйтеся вказівок, щоб створити обліковий запис, а потім виберіть Почніть перегляд. Якщо ви хочете перейти на Premium або Premium Plus, щоб отримати менше реклами та більше вмісту, виберіть значок свого профілю та натисніть Оновіть до Premium.

 • Як отримати Peacock на Roku?

  Щоб отримати доступ до Peacock на Roku, вам спочатку потрібно створити обліковий запис Peacock, а потім виконати пошук Павич на Roku Channel Store. Коли знайдеш Телевізор Павичвиберіть Додати канал, а потім перейдіть до Peacock TV зі списку каналів. Вам буде запропоновано ввійти за допомогою облікових даних вашого облікового запису.