Saltar al contenido

Як оптимізувати потокове відтворення медіаплеєра Windows

15 de abril de 2021

Якщо під час потокового передавання відео з веб-сайтів ви отримуєте непостійне відтворення відео або постійну буферизацію, тоді інсталяція медіапрогравача Windows (WMP) може потребувати трохи налаштувань. Перш ніж це зробити, варто перевірити стан вашого Інтернет-з’єднання. Інструкції в цій статті стосуються Windows Media Player 12 у Windows 10, Windows 8.1 та Windows 7.

Змістовий покажчик

Виконайте перевірку швидкості підключення до Інтернету

Для цього ви можете скористатися безкоштовною послугою, такою як SpeedTest.net, щоб перевірити, наскільки швидким є ваше з’єднання з Інтернетом. В ідеалі, ви хочете, щоб швидкість широкосмугового / кабельного зв’язку була такою:

 • 3 Мбіт / с або вище для потокової передачі відео зі стандартною роздільною здатністю (SD).
 • 5 Мбіт / с або вище для передачі відео високої чіткості (HD) (720p +).

Після того, як ви виконали цей тест, подивіться на результат швидкості завантаження, щоб побачити, чи є ваше з’єднання досить швидким для потокового відео. Якщо ви отримуєте принаймні 3 Мбіт / с, наступним кроком є ​​налаштування Windows Media Player.

Налаштування медіапрогравача Windows для оптимізації продуктивності потокового відео

На наступних кроках ми покажемо вам, які налаштування в WMP слід налаштувати, щоб покращити відтворення під час перегляду відеопотоків з веб-сайтів.

 1. Перейдіть у режим перегляду бібліотеки, якщо він ще не відображався. Ви можете утримувати CTRL та натисніть 1 щоб отримати доступ до перегляду бібліотеки.

  Медіапрогравач Windows у поданні бібліотеки

 2. Виберіть Інструменти і вибрати Варіанти. Якщо ви не бачите рядка головного меню у верхній частині екрана WMP, можливо, його вимкнено. Щоб переключити відображення меню, утримуйте кнопку CTRL та натисніть М. Або ж натисніть і утримуйте ALT та натисніть Т для відображення меню інструментів. Потім можна натиснути букву « O », щоб перейти до меню налаштувань.

  Параметри в меню Інструменти у програвачі Windows Media

 3. На екрані параметрів виберіть Продуктивність вкладку.

  Вкладка

 4. Виберіть перемикач біля Буфер в Буферизація мережі розділ.

  Налаштування буфера в меню Параметри

 5. За замовчуванням встановлено 5 секунд. Введіть «10«у полі, щоб збільшити його. Використання занадто багато часу буфера (крок 4) може вплинути на WMP і загальну продуктивність системи, тому розумно змінювати значення буфера невеликими кроками, поки не отримаєте задовільну потокову передачу відео.

  Налаштування буфера вручну в меню Параметри

 6. Виберіть Подати заявку кнопку, а потім гаразд закінчувати.

  Кнопка Застосувати

Інші способи покращення відтворення потокового відео

Якщо ви виявите, що відтворення відео все ще не є ідеальним, ви можете зробити ще кілька покращень, щоб спробувати це вдосконалити. Це:

Вимкніть протокол UDP

Деякі домашні маршрутизатори, які використовують NAT, не пересилають пакети UDP належним чином. Це може призвести до циклу буфера, зависання тощо. Для боротьби з цим ви можете вимкнути UDP у програвачі Windows Media. Зробити це:

 1. Перейдіть до WMP ВаріантиU меню та клацніть на Мережа вкладку.

  Вкладка Мережа в опціях

 2. У розділі протоколів зніміть RTSP / UDP налаштування.

  Опція RTSP / UDP

 3. Виберіть Подати заявку і потім гаразд зберегти.

Налаштуйте підключення WMP до Інтернету

Якщо у вас є проблеми з потоковим передаванням, які, здається, пов’язані з вашим Інтернет-з’єднанням, спробуйте наступне:

 1. Перейдіть до меню параметрів WMP і виберіть Гравець вкладку.

  Вкладка Програвач у меню Параметри

 2. У розділі Налаштування програвача переконайтеся, що Підключення до Інтернету (замінює інші команди) параметр увімкнено.

  Параметр "Підключитися до Інтернету" в налаштуваннях програвача

 3. Виберіть Подати заявку і потім гаразд закінчувати.

Увімкніть цю функцію, лише якщо у вас проблеми з підключенням до Інтернету. Це пов’язано з тим, що ввімкнення цього налаштування буде підтримувати певні послуги WMP постійно під’єднаними до Інтернету, а не просто тоді, коли використовується WMP.