Saltar al contenido

Як організувати своїх друзів на Facebook

20 de junio de 2021

Ваша стрічка новин на Facebook – це чудовий спосіб відстежувати друзів, родину та колег, але вона швидко стає захаращеною, коли список друзів розширюється. Є способи упорядкувати свій список друзів на Facebook. Ми наводимо їх нижче.

Змістовий покажчик

Використовуйте функцію Facebook Hide

Найпростіший спосіб організувати друзів на Facebook – скористатися функцією приховування, яка дозволяє вичавити людей із стрічки новин. Це чудовий початок організації Facebook, і для багатьох людей це єдина необхідна їм функція. Просто виберіть людей, яких вам найбільше цікаво бачити на головній сторінці. Ці люди можуть бути друзями, родиною чи колегами, якщо ви в основному використовуєте Facebook для комерційних цілей. Потім сховайте всіх інших. Це дозволяє швидко обрізати основну стрічку новин лише для тих, кого ви хочете бачити. Хтось із ваших друзів грає у гру Facebook, яка постійно оновлює стіну? Сховати цю програму зі своєї стрічки новин. Ви все одно будете бачити оновлення статусу свого друга, не переглядаючи їх останні ігрові досягнення.

Використовуйте функцію користувацького списку Facebook

Але як бути з усіма тими друзями, яких ти приховував? Як ви впорядковуєте свій список друзів на Facebook для їх обліку? Якщо ви не хочете бачити їх оновлення, сховайте їх. Однак якщо у вас багато друзів, у вас може бути кілька груп, з яких ви хочете регулярно переглядати оновлення. Ось тут і з’являється функція користувацького списку Facebook. Створюючи власні списки, ви можете впорядковувати друзів на Facebook, створюючи різні категорії. Наприклад, створіть власний список, який містить близьку родину (наприклад, братів, сестер та батьків) та інший список для вашої розширеної родини, який включає вашу близьку родину, а також двоюрідних братів, родичів та інших. Ви можете включити друга Facebook у кілька списків. Отже, якщо у вас є член сім’ї, який також є колегою, внесіть їх до списку близької родини та до списку колег.