Skip to content

Як отримати безкоштовну пробну версію Photoshop

26 de Червень de 2021

Adobe Photoshop – це галузевий стандарт програм для редагування зображень. На щастя, ви можете скористатися випробувальним періодом, щоб не витратити на нього навіть копійки. Нижче наведено інструкції щодо завантаження абсолютно безкоштовної версії Adobe Photoshop для комп’ютера з ОС Windows або Mac. Ви отримуєте доступ до тих самих функцій та інструментів, що й до того, який ви можете придбати, з тією лише різницею, що він стане непридатним через сім днів.

Нуша Ашджаї / tebapit
Десятки безкоштовних онлайн-редакторів зображень мають подібні функції, як Photoshop, але без обмеження за часом. Ми також зберігаємо список безкоштовних редакторів фотографій, які можна завантажити замість Adobe.

Як отримати безкоштовну пробну версію Photoshop

Незважаючи на те, що весь процес встановлення займає трохи часу, майже весь він автоматизований, що означає, що для встановлення Photoshop потрібно перейти лише кілька екранів. Для використання Photoshop вашому комп’ютеру потрібно принаймні 8 ГБ оперативної пам’яті та понад 4 ГБ вільного місця на жорсткому диску. Перш ніж рухатися вперед, слід перевірити залишок вільного місця на жорсткому диску. Обов’язково використовуйте пробну версію, коли вам буде найбільш зручно випробувати всі функції. Провівши безкоштовну пробну версію Photoshop протягом семи днів, ви не можете встановити пробну версію знову, незалежно від того, чи використовували ви її щодня протягом безкоштовного періоду.

 1. Відкрийте сторінку безкоштовної пробної версії Photoshop на веб-сайті Adobe та виберіть Спробуйте безкоштовно.

  Спробуйте безкоштовно кнопку на пробній сторінці Photoshop

 2. Виберіть потрібну пробну версію. Щоб отримати лише Photoshop безкоштовно, використовуйте Почніть безкоштовну пробну версію у цьому розділі. Або ви можете захопити деякі інші програми Adobe протягом того ж пробного періоду, такі як InDesign та Illustrator.

  Безкоштовні пробні варіанти від Adobe, перераховуючи Photoshop та план усіх програм

 3. Введіть свою адресу електронної пошти, а потім виберіть Продовжуйте щоб увійти або створити новий обліковий запис. Це потрібно для отримання безкоштовної пробної версії Photoshop. Якщо ви плануєте заплатити за нього після суду, зараз саме час змінити зобов’язання. Вибирайте з річного або щомісячного плану.

  Текстове поле електронної адреси на 7-денній безкоштовній пробній сторінці для Photoshop

 4. Виберіть спосіб оплати – кредитну / дебетову картку або PayPal – і введіть ці дані, як описано на сторінці, а потім виберіть Погодьтесь і підпишіться.

  Екран пробної оплати Adobe Photoshop

  Ви не платите за Photoshop на цьому екрані. До тих пір, поки ціна “на термін, що має відбутися” праворуч, все ще говорить 0,00 дол, Ви просто отримуєте пробну версію. Однак, як ви дізнаєтесь внизу цієї сторінки, вам доведеться скасувати пробну версію до закінчення семи днів, якщо ви не хочете платити за Photoshop.

 5. Якщо ви новий користувач, ви побачите цей екран, де вам потрібно ввести пароль для свого облікового запису. Виберіть Встановіть свій пароль і дотримуйтесь інструкцій на веб-сайті Adobe, щоб створити новий обліковий запис Adobe.

  Встановіть сторінку пароля ідентифікатора Adobe

 6. Завантаження має розпочатися негайно. Після завершення відкрийте програму встановлення.

  Встановіть сторінку завантаження Photoshop

  Якщо ви нічого не бачите, завантажте та встановіть Creative Cloud вручну з веб-сайту Adobe.

 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити Creative Cloud та Photoshop. Це передбачає вибір Продовжуйте у програмі встановлення, увійдіть до свого облікового запису Adobe у веб-браузері, а потім виберіть Почніть встановлювати.

  Встановіть екран налаштування Creative Cloud та Photoshop

 8. Зачекайте кілька хвилин, поки Creative Cloud встановлюється.

  Встановлення індикатора прогресу Creative Cloud

 9. Після завершення встановлення Creative Cloud відкриється та розпочне встановлення Photoshop.

  Індикатор прогресу встановлення Photoshop у Creative Cloud

  Після встановлення Photoshop повинен відкриватися автоматично. Якщо цього не сталося, використовуйте стрілку поруч із його кнопкою в Creative Cloud, щоб знайти відчинено варіант.

Як скасувати безкоштовну пробну версію Photoshop

Якщо ви не хочете фактично купувати Photoshop, вам доведеться скасувати його до закінчення пробного періоду. Виконайте наведені нижче дії, щоб закінчити безкоштовну пробну версію Photoshop, або ви можете звернутися за допомогою до Adobe.

 1. Відкрийте сторінку свого облікового запису Adobe і увійдіть, використовуючи ту саму інформацію, яку ви використовували під час отримання пробної версії.

 2. Відкрийте область “Мої плани” у своєму обліковому записі через Плани вгорі.

 3. Виберіть Управління планом.

  Область моїх планів в обліковому записі Adobe із зазначеною пробною версією Photoshop

 4. Вибирайте Скасувати план на наступній сторінці, а потім поясніть, чому ви скасовуєте пробний період, а потім – Продовжуйте.

  Що з цього описує ваші запитання щодо досвіду на сторінці скасування тарифного плану Adobe

 5. Прочитайте, що означає скасування вашого плану (ви не зможете отримати доступ до Photoshop і зменшено місце в хмарному сховищі), а потім виберіть Продовжуйте.

 6. Сторінка “Пропозиції” намагається змусити вас залишитися в останній раз. Виберіть Ні, дякую.

 7. Нарешті, завершіть пробну версію Photoshop, вибравши Підтвердьте на заключній сторінці.

  Кнопка підтвердження на сторінці скасування пробної версії Photoshop

Більше халяви Photoshop

Багато безкоштовних ресурсів доступні для використання з цим редактором зображень. Незалежно від того, чи маєте ви безкоштовну пробну версію Photoshop або повну версію програмного забезпечення, обов’язково ознайомтесь із усіма безкоштовними доповненнями, з якими ви можете з ним погодитися. Існує безліч веб-сайтів безкоштовних фотографій, де ви можете знайти безкоштовні зображення для редагування у Photoshop. Також доступні для завантаження повні шаблони PSD, які включають усі рівні, необхідні для редагування проекту у форматі PSD. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати свої власні фотографії і просто додасте кілька безкоштовних текстур, візерунків або фігур, щоб оживити речі, це теж варіант. Також безкоштовно доступні інструменти, необхідні для редагування, як-от дії Photoshop, які можуть пришвидшити кроки редагування, а також фільтри та плагіни, щоб додати більше функціональних можливостей програмі.