Skip to content

Як отримати безкоштовні фотокниги та багато іншого від Shutterfly

7 de Липень de 2021

Однією з моїх улюблених халяв є безкоштовні фотокниги. Я створюю фотокнигу на пам’ять на кожен рік, а також для наших сімейних канікул та особливих подій. Оскільки фотокниги можуть коштувати десь від 30 до 70 доларів, я щороку заощаджую сотні доларів. Найпоширенішими безкоштовними фотокнигами є безкоштовні книги Shutterfly. Оскільки Shutterfly – це моє улюблене місце для створення фотокниг, це чудово виходить. Через програми винагород та інформаційні бюлетені ви можете отримати безкоштовні коди Shutterfly та інші коди веб-сайтів фотокниг, які ви можете викупити, щоб отримати безкоштовні фотокниги. Незважаючи на те, що ці коди можна викупити за безкоштовну фотокнигу, можливо, вам доведеться заплатити за покупку.

Поточний список безкоштовних кодів Shutterfly

Маріца Патрінос / tebapit
Ось поточний список кодів Shutterfly, які дадуть вам безкоштовну фотокнигу, а також деякі інші коди, які допоможуть вам отримати інші халяви або допоможуть заощадити на доставці. Просто відвідайте Shutterfly і введіть промо-код під час оплати.

  • Одна безкоштовна картка з кодом CARD4U (Закінчується 30 вересня 2021 р.)
  • 101 безкоштовний відбиток 4×6, 5 магнітів, один безкоштовний художній друк та один безкоштовний набір адресних ярликів лише для нових клієнтів, код не потрібен. (Без терміну придатності)
  • Безкоштовна доставка до Канади на замовлення $ 70 + з кодом КОРАБЛЬ 70 (Закінчується 30 вересня 2021 р.)

Заробляйте винагороди, щоб отримати безкоштовну фотокнигу

Один з найпростіших способів отримати безкоштовні фотокниги – це заробити їх за допомогою різних програм винагород. У кожній програмі винагород ви будете робити різні завдання, щоб заробити очки, які потім ви можете викупити за безкоштовну фотокнигу. Можливо, це опитування, введення точок товару або просто регулярне відвідування входу на веб-сайт. Ось програми винагород, за якими ви можете регулярно отримувати безкоштовні фотокниги:

Сімейні нагороди Келлога

Як учасник програми Kellogg’s Family Rewards, ви можете окупити свої бали за безкоштовну книгу Shutterfly розміром 8×8 або 8×11. Ви можете вводити коди, що знаходяться в продуктах Kellogg, які ви купуєте, але є також безліч безкоштовних кодів, які ви можете застосувати до свого рахунку.

Нагороди Pampers

Ще однією програмою винагород, яка дозволяє заробляти безкоштовні книги про Shutterfly, є Pampers Rewards. За 1000 балів ви можете отримати безкоштовну фотокнигу розміром 8×8 від Shutterfly. Коди винагороди Pamper містяться на підгузниках, серветках та інших продуктах Pampers. Вони також регулярно випускають безкоштовні коди винагород на сторінці Pampers у Facebook.

Нагороди Хаггі

Huggies Rewards – ще одна компанія, яка дозволяє викупити бали за безкоштовні фотокниги. Ви можете заробляти бонусні бали Хаггі за покупку їх продуктів, але вони також час від часу надсилають безкоштовні коди у свої електронні листи.

Свагбакс

Через Swagbucks ви можете викупити свої гроші, щоб отримати подарункові картки, якими можна скористатися у Shutterfly, за допомогою яких ви можете зробити фотокнигу. Ви можете заробляти Swagbucks, переглядаючи відео, граючи в ігри, здійснюючи покупки та багато інших заходів.

Отримайте безкоштовні коди фотокниг на електронну пошту

Витратьте кілька секунд, щоб приєднатися до цих бюлетенів, і ви швидко отримаєте безкоштовні коди фотокниг. Бюлетені нижче регулярно розсилають безкоштовні коди фотокниг Shutterfly. Обов’язково регулярно перевіряйте ці спам-фільтри на наявність безкоштовних кодів фотокниг, які ви могли пропустити.

Сім’я IKEA

Приєднуйтесь до IKEA Family безкоштовно, і ви отримаєте безліч пільг, включаючи звичайні електронні листи, які іноді містять безкоштовні коди фотокниг Shutterfly. Інші привілеї IKEA Family включають безкоштовний догляд за дітьми, безкоштовну каву чи гарячі страви та знижки.

Джо-Ен

Підпишіться на інформаційний бюлетень магазину тканин та ремесел Jo-Ann, оскільки раз у раз вони розсилають код безкоштовної фотокниги від Shutterfly.

Материнство Материнство

Ще одним інформаційним бюлетенем, на який ви хочете записатись, є бюлетень про материнство та материнство. Часом вони розсилають коди безкоштовних книжок про Shutterfly.