Saltar al contenido

Як отримати доступ до налаштувань маршрутизатора зі свого телефону

11 de mayo de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Підключіться до мережі Wi-Fi, встановіть мобільний додаток для маршрутизатора, а потім створіть обліковий запис або увійдіть.
 • Або відкрийте мобільний браузер і введіть IP-адресу маршрутизатора, а потім увійдіть, використовуючи ім’я користувача та пароль вашого маршрутизатора.
 • Отримайте доступ до консолі адміністратора маршрутизатора, щоб змінити пароль Wi-Fi, покращити безпеку мережі, увімкнути віддалений доступ тощо.

У цій статті пояснюється, як отримати доступ до налаштувань маршрутизатора з телефону. Інструкції стосуються пристроїв iOS та Android.

Як отримати доступ до налаштувань керування маршрутизатором?

Виконайте наведені нижче дії, щоб увійти до свого маршрутизатора та керувати налаштуваннями мережі:

 1. Підключіться до бездротової мережі. Щоб отримати доступ до налаштувань, ваш телефон повинен бути підключений до мережі Wi-Fi вашого маршрутизатора.

 2. Визначте ім’я користувача та пароль вашого маршрутизатора. Знайдіть наклейку на задній або нижній частині маршрутизатора. Якщо його там немає, знайдіть свою модель в Google і перевірте веб-сайт виробника. Ім’я користувача та пароль вашого маршрутизатора відрізняються від імені мережі (SSID) і пароля Wi-Fi.

 3. Завантажте та встановіть мобільний додаток для свого роутера. Знайдіть марку свого маршрутизатора в магазині Google Play або App Store, щоб знайти його. Наприклад, маршрутизатори Nighthawk використовують програму Nighthawk Wi-Fi Router.

 4. Коли ви запустите програму, вам, швидше за все, буде запропоновано налаштувати обліковий запис або ввійти. Дотримуйтесь інструкцій. Можливо, вам також доведеться ввести ім’я користувача та пароль вашого маршрутизатора.

 5. Увійшовши у свій маршрутизатор, ви можете керувати його налаштуваннями за допомогою програми. Якщо ви не можете отримати доступ до налаштувань маршрутизатора через програму, ви можете бути перенаправлені в Інтернет.

 6. Введіть ім’я користувача та пароль для доступу до консолі адміністратора маршрутизатора. Збільште масштаб, щоб побачити різні налаштування.

  Екран входу в маршрутизатор Netgear і налаштування адміністратора виділені на Android

Як увійти до моєї IP-адреси 192.168 1.1?

Ви також можете отримати доступ до налаштувань маршрутизатора на своєму телефоні з мобільного веб-браузера:

 1. Переконайтеся, що ваш телефон підключено до бездротової мережі маршрутизатора.

 2. Визначте IP-адресу шлюзу за замовчуванням для вашого маршрутизатора. Наприклад, багато маршрутизаторів використовують IP-адресу за замовчуванням 192.168.1.1.

 3. Знайдіть ім’я користувача та пароль вашого маршрутизатора. Якщо його немає на маршрутизаторі, перегляньте документацію на веб-сайті виробника.

 4. Відкрийте мобільний браузер і введіть IP-адресу маршрутизатора в рядку URL.

 5. Введіть ім’я користувача та пароль маршрутизатора. На сторінці адміністратора збільште масштаб, щоб переглянути різні налаштування.

  192.168.1.1 в адресному рядку браузера; Екран входу в маршрутизатор Netgear і налаштування адміністратора виділені

Чим можна керувати в налаштуваннях маршрутизатора?

Незалежно від того, чи користуєтеся ви програмою чи веб-браузером, ви можете керувати всіма аспектами своєї мережі з налаштувань адміністратора маршрутизатора. Наприклад, ви можете:

 • Перейменуйте свою мережу Wi-Fi
 • Змініть пароль Wi-Fi (іноді його називають «ключом»)
 • Змініть пароль роутера
 • Налаштуйте гостьову мережу Wi-Fi
 • Підвищте безпеку вашого маршрутизатора
 • Блокуйте певні веб-сайти у своїй мережі
 • Перегляньте всі пристрої, підключені до вашої мережі

Деякі маршрутизатори дозволяють увімкнути віддалене адміністрування, що дає змогу контролювати налаштування мережі під час підключення до іншої мережі Wi-Fi.

Чому я не можу ввійти до свого маршрутизатора на своєму телефоні?

Спочатку перевірте, чи підключені ви до мережі Wi-Fi роутера. Ви не можете отримати доступ до маршрутизатора, якщо ви підключилися до Інтернету через свого оператора мобільного зв’язку. Якщо хтось змінив ім’я користувача та пароль, скиньте маршрутизатор, щоб відновити їх до стандартних. Все ще не можете отримати доступ до налаштувань маршрутизатора? Спробуйте увійти у свій маршрутизатор з веб-браузера, дотримуючись наведених вище інструкцій. Якщо у вас встановлено програму брандмауера, можливо, доведеться вимкнути її. Якщо це не допомогло, спробуйте перезавантажити маршрутизатор і модем.

FAQ

 • Як перевірити налаштування роутера?

  Щоб перевірити налаштування маршрутизатора, спочатку визначте IP-адресу шлюзу за замовчуванням для вашого маршрутизатора та знайдіть ім’я користувача та пароль вашого маршрутизатора. Запустіть веб-браузер, введіть IP-адресу маршрутизатора в адресному рядку та натисніть Введіть. Введіть ім’я користувача та пароль вашого маршрутизатора, щоб увійти на сторінку адміністратора маршрутизатора. Звідси ви можете перевірити та змінити налаштування мережі.

 • Як скинути роутер до заводських налаштувань?

  Спосіб скидання маршрутизатора до заводських налаштувань, відомий як «попереднє скидання», може відрізнятися залежно від виробника маршрутизатора. Загалом, коли ваш маршрутизатор увімкнено, знайдіть його фізичну кнопку скидання, яка зазвичай розташована ззаду або знизу. Використовуйте скріпку (або подібний гострий предмет), щоб утримувати Скинути кнопку приблизно 30 секунд. Маршрутизатор скинеться і знову ввімкнеться.

 • Що станеться, якщо я скину свій роутер Netgear до заводських налаштувань?

  Коли ви скидаєте маршрутизатор Netgear до заводських налаштувань, усі налаштування видаляються. Під час жорсткого скидання видаляються паролі, імена користувачів, ключі безпеки, параметри безпеки, SSID, налаштування переадресації портів і користувацькі DNS-сервери.