Skip to content

Як отримати доступ до облікового запису Яндекс.Пошти в програмах електронної пошти за допомогою IMAP

20 de Червень de 2021

Що знати

 • Увімкнути IMAP. Йти до Усі налаштування шестерня (⚙)> Усі налаштування > Клієнти електронної пошти > забезпечити З сервера imap.yandex.com через IMAP перевіряється.
 • Вхідні налаштування: Сервер IMAP: imap.yandex.com, Порт: 993, TLS / SSL: Так. Використовуйте повну електронну адресу для імені користувача.
 • Вихідні налаштування: SMTP-сервер: smtp.yandex.com, Порт: 465, TLS / SSL: Так. Використовуйте повну електронну адресу для імені користувача.

У цій статті пояснюється, як отримати доступ до облікового запису Яндекс.Пошти в електронних програмах за допомогою IMAP. Інструкції працюють з більшістю електронних програм, що підтримують IMAP.

Ваша електронна пошта в кількох місцях

Якщо ви використовуєте Яндекс.Пошту виключно в Інтернеті та у своєму браузері, усі повідомлення зберігаються на сервері – виключно (крім будь-яких резервних копій, які зберігає Яндекс, звичайно). Як щодо того, щоб мати власні копії на своєму комп’ютері або на резервній стрічці? Як щодо поєднання цих копій із програмою електронної пошти, яку ви віддаєте перевагу? А як щодо швидкості, яку вона приносить, а також зручності для ваших повідомлень Яндекс.Пошти? Як щодо використання, скажімо, Gmail, Outlook.com та Яндекс.Пошти поряд, не поєднуючи облікові записи та пересилаючи?

Доступ IMAP до електронної пошти Яндекса

Завдяки доступу IMAP до Яндекс.Пошти Ви отримуєте не лише копії електронних листів Яндекс.Пошти, коли вони надходять; Ви також отримуєте доступ і можете використовувати всі налаштовані вами папки в Інтернеті для впорядкування пошти (тоді як ярлики Яндекс.Пошти, на жаль, недоступні). Незалежно від того, чи видаляєте ви, подаєте файл чи позначаєте електронний лист чи позначаєте його непрочитаним, ваші дії автоматично синхронізуються з Яндекс.Поштою в Інтернеті та в будь-яких інших поштових програмах, які також отримують доступ до облікового запису за допомогою IMAP. Щоб налаштувати IMAP Яндекс.Пошти, все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що для вашого облікового запису ввімкнено доступ IMAP, і скористайтеся правильними налаштуваннями для додавання його до вашої програми електронної пошти (IMAP).

Отримайте доступ до облікового запису Яндекс.Пошти в програмах електронної пошти за допомогою IMAP

Щоб переконатися, що Яндекс.Пошта доступна через IMAP:

 1. Виберіть Усі налаштування передач () у верхній навігаційній панелі Яндекс.Пошти.

 2. Вибирайте Усі налаштування у меню, що з’явиться.

  Налаштування Яндекс Пошти з виділеними Усі налаштування

 3. Тепер виберіть поштових клієнтів на сторінці, куди ви приїжджаєте.

  Яндекс Пошта Усі налаштування з поштовими клієнтами виділено

 4. Переконайтесь З сервера imap.yandex.com через IMAP встановлено галочку в розділі Використовувати поштовий клієнт для отримання пошти Яндекса.

  Налаштування поштових клієнтів Яндекса

Налаштування Яндекс.Пошти за допомогою IMAP у програмі електронної пошти

Увімкнувши доступ до Yandex.Mail IMAP, ви можете налаштувати новий обліковий запис електронної пошти IMAP у своїй програмі електронної пошти iOS Mail або Mozilla Thunderbird. Для інших програм електронної пошти створіть у ньому новий обліковий запис IMAP, використовуючи такі загальні налаштування IMAP та SMTP. Налаштування Yandex.Mail IMAP (Вхідна пошта):

 • Сервер IMAP: imap.yandex.com
 • Порт: 993
 • TLS / SSL: Так
 • Ім’я користувача: Ваша повна електронна адреса Яндекс.Пошти
 • Пароль: ваш пароль Яндекс.Пошти

Налаштування Яндекс.Пошти SMTP (вихідна пошта):

 • SMTP-сервер: smtp.yandex.com
 • Порт: 465
 • TLS / SSL: Так
 • Аутентифікація SMTP: Так
 • Ім’я користувача: Ваша повна електронна адреса Яндекс.Пошти
 • Пароль: ваш пароль Яндекс.Пошти