Saltar al contenido

Як отримати доступ до панелі конфіденційності Samsung

28 de abril de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Перейдіть до Налаштування > Конфіденційність.
 • Використовувати Менеджер дозволів щоб налаштувати дозволи програми або обмежити доступ до даних.
 • Усі пристрої Android 12 мають панель конфіденційності.

У цій статті пояснюється, як отримати доступ до панелі конфіденційності Samsung, доданої в One UI 4 і Android 12.

Як отримати доступ до панелі конфіденційності?

Панель конфіденційності Samsung майже ідентична панелі конфіденційності в Android 12. Вона змінює класифікацію деяких налаштувань, пов’язаних із конфіденційністю, як вони обробляються, і надає додаткові елементи керування. Samsung включив приладову панель у власні налаштування. Ось як отримати доступ до панелі конфіденційності Samsung:

 1. Проведіть пальцем вниз, щоб відкрити панель швидкого доступу, і торкніться Налаштування (значок шестерні).

 2. Торкніться Конфіденційність.

 3. Якщо ви хочете налаштувати, до яких даних мають доступ ваші встановлені програми, натисніть Менеджер дозволів.

На інформаційній панелі конфіденційності Samsung ви побачите огляд того, як ваша інформація була використана за останні 24 години. Він розбитий на такі категорії, як розташування, камера, мікрофон тощо. Торкнувшись однієї з цих категорій, ви отримаєте більш детальну інформацію, зокрема, які програми нещодавно отримували доступ або використовували пов’язані дані. У Менеджері дозволів ви також можете натиснути Додаткові дозволи щоб переглянути інформацію про деякі інші категорії даних, до яких мають доступ програми. Наприклад, дані з інших програм, таких як Discord, обмін миттєвими повідомленнями, інформація про автомобіль тощо.

Як увімкнути конфіденційність на моєму Samsung?

Увімкнення або ввімкнення конфіденційності не є правильним способом пояснити, як обробляється особиста інформація в Android 12, включаючи пристрої Samsung. Ви не вмикаєте та не вимикаєте конфіденційність, але натомість це те, про що з часом потрібно бути пильним. Панель конфіденційності Android та Панель конфіденційності Samsung дають змогу бачити, до якої інформації мають доступ програми на вашому пристрої, і дають вам краще уявлення про те, як програми використовують цю інформацію. Ви також можете заборонити стороннім програмам, які ви завантажили та встановили на своєму пристрої, отримати доступ до певної інформації або вмісту, наприклад до ваших контактів. Інформаційна панель конфіденційності дозволяє легко керувати дозволами та контролювати доступ, щоб ви могли контролювати програми та краще зберігати конфіденційність та безпеку. Використовуючи панель конфіденційності та регулярно відстежуючи, до якої інформації мають доступ встановлені програми, ви вже покращуєте свою конфіденційність. Таким чином, ви ефективно підтримуєте свою конфіденційність, використовуючи інструмент.

Де конфіденційність на телефоні Samsung?

Панель конфіденційності доступна через налаштування пристрою, і це також стосується більшості пристроїв Android 12, у тому числі інших виробників. Що стосується концепції конфіденційності, то це те, що вам потрібно буде контролювати протягом усього часу володіння та використання пристрою. Він повинен бути доступний на Galaxy S21, Galaxy S21+, S21 Ultra, а також на Z Fold3 і Z Flip3. Samsung також додасть цю функцію до кількох старих і сумісних смартфонів, таких як серії Galaxy S, Galaxy A і Note. Хоча старі пристрої Android — і старіші смартфони Samsung — не отримають останнього оновлення, яке включає панель конфіденційності, ви все одно можете встановити його. Додаток стороннього розробника під назвою Privacy Dashboard доступний у Google Play. Поки цей додаток є не підтримується Google або Samsungвін майже ідентичний за формою та функціями.

Яку інформацію я можу контролювати на панелі конфіденційності?

За допомогою панелі керування конфіденційністю Samsung можна відстежувати й обмежувати різноманітну інформацію чи дані. Деякі приклади включають журнали викликів, контакти, місцезнаходження та навіть обладнання пристрою, як-от мікрофон або датчики тіла. На інформаційній панелі конфіденційності ви побачите все, що перераховано в категоріях, а також будь-які програми, які отримують доступ або використовують зазначену інформацію. Ви побачите, які програми нещодавно отримували доступ до ваших особистих даних, як давно це сталося тощо. Потім ви можете вжити заходів, переконавшись, що сторонні програми більше не зможуть отримати доступ до інформації через Менеджер дозволів. Ви можете відвідати Налаштування > Конфіденційність > Менеджер дозволів якщо ви хочете керувати або обмежувати дозволи програми. Просто торкніться категорії у списку, і ви побачите, які програми використовують ці дані. Потім ви можете натиснути на програму в списку, щоб заблокувати доступ, використання або відстеження відповідних даних.

Налаштування диспетчера дозволів і датчика тіла на панелі конфіденційності Samsung

FAQ

 • Чи збирає Samsung ваші дані?

  Так. Samsung збирає деяку інформацію про вас, щоб оптимізувати роботу вашого телефону. Google збирає дані від усіх користувачів Android, включаючи користувачів Samsung.

 • Що таке режим конфіденційності голосу на моєму телефоні Samsung?

  Голосова конфіденційність — це розширена функція безпеки, яка ускладнює прослуховування ваших розмов. Функція конфіденційності голосу автоматично знижує рівень звуку вхідних дзвінків.

 • Яка найкраща програма конфіденційності для Samsung?

  Samsung Secure Folder захищає ваші приватні програми та документи. Усі найкращі програми безпеки для Android працюють на пристроях Samsung.