Saltar al contenido

Як отримати доступ до своїх фотографій iCloud із пристроїв Apple, Windows та Android

19 de junio de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • У iOS: увімкніть iCloud. Потім увімкніть пристрій і запустіть Фотографії і виберіть Фотографії вкладку.
 • На Mac: Системні налаштування > Apple ID > iCloud. Під Програми на цьому Mac за допомогою iCloud, виберіть Фотографії.
 • У Windows 10: Відкрийте iCloud для Windows. Йти до Фотографії > Варіантита виберіть Фототека iCloud. Готово > Подати заявку.

У цій статті пояснюється, як отримати доступ до своєї бібліотеки фотографій iCloud на різних пристроях, включаючи iPhone та iPad, Mac, ПК з ОС Windows та пристрої Android. Інструкції в цій статті стосуються iOS 13, iPadOS 13, macOS Catalina (10.15), Windows 10 та Android 10, але вони можуть працювати і з попередніми версіями.

Як отримати доступ до фотографій iCloud з iPhone, iPod touch та iPad

Перш ніж ви зможете використовувати iCloud Photos на своєму пристрої iOS або iPadOS, його потрібно ввімкнути. Потім виконайте такі дії, щоб отримати доступ до своїх фотографій:

 • На своєму пристрої торкніться Фотографії.
 • У програмі Фотографії натисніть Фотографії вкладку.

Ви можете переглядати фотографії за роком, місяцем або днем, коли вони були зроблені, або ви можете переглянути всі фотографії. Фотографії – чудовий додаток для перегляду ваших зображень або створення відеоспогадів із фотографій. Це також каталог документів, з якого ви можете ділитися фотографіями в електронному листі, текстовому повідомленні чи соціальних мережах; надсилати файли на пристрій Apple поблизу за допомогою AirDrop; або зберігайте зображення в інших хмарних сервісах, таких як Dropbox або Google Drive. Додаток Фотографії поєднується з додатком Файли в iOS та iPadOS. У програмі Фотографії торкніться фотографії, торкніться значка Поділіться , а потім натисніть Зберегти у файлах. Звідти ви можете зберегти фотографію в будь-якій службі, яку ви налаштували у Файлах (наприклад, iCloud Drive або Google Drive) або на своєму пристрої. В iPadOS ви можете одночасно переглядати програми Файли та Фотографії в режимі розділеного перегляду, а потім перетягувати зображення з однієї програми в іншу.

Як отримати доступ до фотографій iCloud на Mac

Як і у iOS та iPadOS, програма Photos у macOS – це найшвидший спосіб перегляду фотографій у iCloud Photos. Зображення зберігаються в колекціях, і ви можете переглядати спогади, створені із зображень та відео в колекціях. Ви можете перетягувати зображення з програми Фотографії в будь-яку папку на вашому Mac. Ви також можете розміщувати фотографії в інших програмах, таких як Microsoft Word або Apple Pages. Якщо ви не бачите своїх зображень iCloud Photos у програмі Photos на вашому Mac, можливо, вам доведеться увімкнути цю функцію. Для цього виконайте такі дії:

 1. Виберіть Системні налаштування.

  Меню Apple на Mac із виділеною командою System Preferences

 2. В Системні налаштування, виберіть Apple ID.

  Системні налаштування в macOS з виділеним Apple ID

 3. В Apple ID, на бічній панелі виберіть iCloud. Потім, під Програми на цьому Mac за допомогою iCloud, виберіть Фотографії.

  Налаштування Apple ID у macOS із виділеним заголовком iCloud та Фото

 4. Можливо, вам буде запропоновано ввійти у свій обліковий запис iCloud. Вам також може бути запропоновано перевірити налаштування iCloud.

Як отримати доступ до фотографій iCloud з Windows

Якщо ви хочете отримати доступ до iCloud Photos з пристрою під керуванням Windows, спочатку потрібно завантажити та встановити iCloud для Windows на ПК. Щоб налаштувати iCloud Photos на своєму пристрої, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте iCloud для Windows.

 2. Поруч Фотографії, виберіть Варіанти.

 3. В Параметри фотографій, виберіть Фототека iCloud, а потім виберіть Готово.

 4. Виберіть Подати заявку.

Щоб отримати доступ до своїх фотографій у iCloud Photos, відкрийте Провідник файлів. На панелі навігації розгорніть Швидкий доступ, а потім виберіть Фотографії iCloud. На панелі деталей Windows поділяє iCloud Photos на три категорії:

 • Завантаження: Це фотографії, зроблені на вашому iPhone або iPad. Ці файли повинні завантажуватися автоматично на ваш ПК.
 • Завантаження: Звідси ви можете завантажувати фотографії на свої пристрої Apple.
 • Спільний: Ця папка надає доступ до будь-яких спільних фотоальбомів, доступних у iCloud.

Файловий менеджер Windows 10

Як отримати доступ до фотографій iCloud з Android

Apple пропонує версію певних програм iCloud для Android на основі браузера. Він працює майже так само, як в iOS або iPadOS, хоча з меншою кількістю опцій. Наприклад, ви можете ділитися фотографіями лише електронною поштою або копіюючи посилання. На момент написання статті з мобільного браузера Android доступні лише програми Фотографії, Нотатки, Знайти мій iPhone та Нагадування. Щоб отримати доступ до iCloud Photos на пристрої Android, відкрийте браузер і перейдіть на веб-сторінку www.icloud.com. Увійдіть у iCloud, коли з’явиться відповідний запит, а потім торкніться Фотографії.

Як отримати доступ до фотографій iCloud із веб-браузера

Якщо ви не хочете налаштовувати iCloud на своєму пристрої або використовуєте чужий пристрій (включаючи пристрій Chromebook), ваша бібліотека iCloud Photos доступна з веб-браузера. Щоб отримати доступ до своїх фотографій із браузера, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте веб-браузер.

 2. В адресному рядку введіть www.icloud.com, а потім натисніть Введіть.

 3. Якщо буде запропоновано, увійдіть у свій обліковий запис iCloud.

 4. На веб-сторінці iCloud виберіть Фотографії.

  Веб-сайт iCloud із виділеними Фото

Звідси ви можете переглядати свою бібліотеку iCloud Photos онлайн, включаючи відео. Ви також можете завантажити фотографії, вибравши Завантажити значок, який виглядає як стрілка вгору, спрямована в хмару.