Skip to content

Як отримати доступ до Gmail офлайн у вашому браузері

13 de Липень de 2021

Gmail можна використовувати без підключення до Інтернету, якщо ви ввімкнете функцію Gmail Offline. Gmail Offline працює у веб-браузері Chrome, і ви можете шукати, читати, видаляти, додавати мітки та відповідати на електронні листи без з’єднання з Інтернетом. Використовуйте цю функцію, коли ви знаходитесь у літаку, у тунелі або у кемпінгу поза послугами мобільних телефонів. Коли ваш комп’ютер під’єднується до робочої мережі, електронні листи, які стоять у черзі для відправки, будуть надіслані, а нові електронні листи будуть завантажені або змінені, як ви вимагали в автономному режимі.

Як увімкнути Gmail в автономному режимі

Gmail Offline доступний лише через веб-браузер Google Chrome, який працює з Windows, Mac, Linux та Chromebook. Перш ніж користуватися Gmail у режимі офлайн, налаштуйте його, коли у вас активне з’єднання з Інтернетом. Потім, якщо ви втратите зв’язок, Gmail працюватиме в автономному режимі.

 1. Виберіть Налаштування передач у верхньому правому куті Gmail

 2. Виберіть Перегляньте всі налаштування.

  Кнопка "Переглянути всі налаштування" в Gmail

 3. Виберіть Офлайн вкладку.

  Налаштування Gmail із виділеною вкладкою

 4. Виберіть Увімкнути офлайн-пошту прапорець.

  Налаштування Gmail із виділеною опцією

 5. В Налаштування синхронізації у розділі виберіть, скільки часу ви хочете, щоб Gmail зберігав пошту в автономному режимі, чи потрібно завантажувати вкладення чи ні.

  Налаштування Gmail офлайн із виділеними параметрами синхронізації

 6. В Безпека у розділі виберіть, чи хочете ви, щоб Gmail стирав офлайн-пошту, коли ви виходите зі свого облікового запису Google.

  Налаштування Gmail в автономному режимі з виділеною кнопкою

 7. Коли ви задоволені налаштуваннями, виберіть Зберегти зміни. Ви завжди можете відвідати цей екран, щоб змінити налаштування пізніше.

На спільному або загальнодоступному комп’ютері? Видаліть кеш

Gmail Offline корисний і може бути корисним тимчасово. Однак хтось інший може мати доступ до вашого облікового запису Gmail, якщо ваш комп’ютер знаходиться без нагляду. Видаліть офлайн-кеш Gmail, коли закінчите користуватися Gmail на загальнодоступному комп’ютері.

Як користуватися Gmail в автономному режимі без Chrome

Щоб отримати доступ до Gmail офлайн без Google Chrome, використовуйте поштовий клієнт. Коли програма електронної пошти налаштована з налаштуваннями SMTP та POP3 або IMAP сервера Gmail, ваші повідомлення завантажуються на ваш комп’ютер. Оскільки їх більше не витягують із серверів Gmail, ви можете читати, шукати та чергувати нові повідомлення Gmail в автономному режимі.