Saltar al contenido

Як отримати найкращий звук із автомобільного стереоадаптера iPhone

7 de noviembre de 2021

У вас є iPhone, у вас є автомобіль, і ви хочете використовувати їх разом, щоб ви могли насолоджуватися музикою, де б ви не були. Ваші варіанти підключення iPhone до автомобільної стереосистеми включають бездротові адаптери, касети та CarPlay. Оскільки CarPlay – це пряме з’єднання, якість звуку майже ідеальна. З іншими варіантами, однак, ви можете виявити певні радіоперешкоди або менш ідеальний звук. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, спробуйте ці поради, щоб отримати найкращу якість звуку від стереоадаптера вашого автомобіля.

Змістовий покажчик

Поради щодо використання автомобільного стереоадаптера iPhone FM

FM -адаптери підключаються до вашого iPhone і дозволяють надсилати музику з вашого iPhone на стереосистему вашого автомобіля, використовуючи дуже низьку потужність, а отже, радіостанції FM, які ви налаштовуєте за допомогою радіоприймача автомобіля. Однак, коли ви це зробите, ви, ймовірно, виявите, що інші сигнали FM -радіо перешкоджають вашій музиці. Ось кілька порад щодо зменшення перешкод.

Спробуйте верхній або нижній кінець циферблата

Щоб передавати чіткий сигнал з вашого iPhone на стереосистему автомобіля, вам потрібно знайти невикористовувану частоту FM. Перевірте нижній кінець циферблата (скажімо, 90,1 і нижче) та верхній кінець (107,1 і вище) на наявність невикористаних каналів. Зростання суспільного, коледжного та релігійного радіо ускладнює пошук порожніх частот навіть на нижньому та високому кінці циферблата, але ви повинні мати можливість знайти щось у багатьох областях.

Шукайте канали без сусідів

Більшість передавачів FM FM дозволяють вибрати, на якому FM -каналі ви хочете транслювати сигнал. Ви отримаєте найкращу якість звуку від свого FM -адаптера та найменші перешкоди від інших каналів, якщо передаватимете сигнал iPhone на FM -канал без сигналів по обидві сторони від нього. Тобто найкращий канал для використання не тільки матиме будь -який сигнал, а й частота по обидві сторони від нього також буде мати майже відсутній сигнал. Для цього прикладу використаємо 89.7. Щоб перевірити, чи підходить вам 89,7, також перевірте 89,5 та 89,9. Якщо на будь -якій з цих частот немає сигналу або лише слабкий сигнал, з вами все буде добре. Знайти блок з трьома частотами без сигналу важко, тому, якщо ви не можете знайти три абсолютно чіткі, просто спробуйте ті з найслабшими перешкодами сигналу.

Використовуйте локатор станцій

Деякі виробники бездротових автомобільних адаптерів надають доступні інструменти, які допоможуть вам знайти найкращий канал для трансляції у вашому регіоні. Спробуйте додаток ClearFM або веб-сайт Radio-Locator, щоб отримати гарну пропозицію щодо порожньої частоти.

Коли ваш район насичений радіостанціями

Оскільки в Інтернеті з’являється все більше радіостанцій, користуватися FM -передавачем у вашому автомобілі без перешкод буде все складніше. Люди, які живуть у великих містах, насичених радіостанціями, це вже знають. Якщо ви живете в одному з цих районів, вам, мабуть, буде краще користуватися CarPlay. Якщо ви не впевнені, чи достатньо у вашому районі порожніх частот, перед покупкою обов’язково перевірте політику повернення і повісьте на чек.

Поради щодо використання касетного адаптера

Незалежно від того, який адаптер касети для iPhone ви купуєте, зроблений спеціально для iPhone або універсальний, який можна придбати в будь -якій електроніці чи універмазі, ви побачите, що не завжди легко отримати найкращий звук завдяки поєднанню стереосистема для iPhone та автомобіля. Іноді чується шипіння, іноді музика недостатньо гучна. Спробуйте ці поради, щоб покращити звук:

Збільште гучність iPhone

Не повертайте його до кінця, а зробіть це голосно. Як тільки гучність iPhone стане досить голосною, не змінюйте її.

Налаштуйте гучність стерео

Якщо ви хочете, щоб музика звучала через стереосистему автомобіля голосніше або тихіше, використовуйте ручку регулювання гучності автомобіля, а не кнопки гучності на iPhone.

Тримайте гучність iPhone вище, ніж гучність стерео

Щоб знайти правильний баланс між iPhone та гучністю автомобіля в стереосистемі, іноді потрібно трохи експериментувати. Намагайтеся не піднімати гучність автомобільної стереосистеми над гучністю iPhone. Це може спричинити шипіння.

Спробуйте стрічку A/B

Якщо ваш касетний адаптер шумить, клацніть, спробуйте скористатися функцією «Стрічка A/B» автомобільної магнітоли, щоб відтворити іншу сторону адаптера. Не всі автомагнітоли мають таку функцію. Старіші моделі та ті, які вимагають вийняти стрічку, щоб зіграти на іншій стороні, не працюватимуть.