Skip to content

Як отримати перегляд вулиць на Google Maps

29 de Жовтень de 2022

Що потрібно знати

 • В Інтернеті: Виберіть Перегляд вулиць в Шари > більше. Перетягніть чоловічка до синьої лінії на карті. Ваш екран перетвориться на вигляд на рівні вулиці.
 • Мобільний додаток: Виберіть Перегляд вулиць в Шари. Торкніться значка «Перегляд вулиць», щоб переглянути фотографії на весь екран, або синьої лінії, щоб переглянути його частину.

У цій статті пояснюється, як увійти в режим перегляду вулиць у Картах Google у веб-версії та мобільному додатку. Потім ви можете перемістити фотографію, щоб озирнутися, або перейти вперед, щоб побачити ще більше.

Використовуйте перегляд вулиць у Google Maps в Інтернеті

З Google Maps в Інтернеті ви можете відчути себе частиною певного місця з переглядом вулиць. Ви також можете переглядати старіші фотографії свого місцезнаходження у Перегляді вулиць, якщо вони є.

 1. Використовуйте пошук або рухайтеся по карті, щоб знайти місце.

 2. Унизу ліворуч натисніть Шари і виберіть більше. Потім вибирайте Перегляд вулиць. Потім ви побачите на карті сині лінії, які вказують, де можна розмістити чоловічка (піктограму людини Google) для ближчого огляду.

 3. Візьміть чоловічка в нижньому правому куті Карт Google. Потім перетягніть його на одну з синіх ліній. Під Чоловічком ви побачите невелике зелене виділення, щоб ви могли кинути його прямо на ціль.

  Чоловічок виділено на карті Google

 4. Ваш екран одразу зміниться на вигляд крупним планом, ніби ви самі стоїте на вулиці. Перетягніть карту ліворуч або праворуч, щоб переглянути весь вигляд. Ви також можете натиснути квадрат або стрілку, що відображається, щоб перейти до різних точок у цій області.

  Вид вулиць Нью-Йорка на Картах Google із виділеною стрілкою

 5. Якщо доступні старіші фотографії, ви побачите символ годинника в полі розташування вгорі ліворуч поруч із «Перегляд вулиць». Натисніть на значок годинника а потім скористайтеся повзунком, щоб повернутися в минуле.

  Карти Google Street View Нью-Йорка з виділеним годинником

 6. Щоб розмістити стару фотографію в повному режимі, клацніть її над повзунком. Google Maps Street View оновить цю фотографію та коротко відобразить місяць і рік для фотографії. Клацніть найвіддаленішу точку праворуч від повзунка, щоб повернутися до останнього перегляду.

  Стара фотографія Google Maps Street View відображена з виділенням повзунка праворуч

 7. Щоб вийти з перегляду вулиць у Картах Google, натисніть X у верхньому правому куті.

Використовуйте Перегляд вулиць у Картах Google на мобільних пристроях

З Google Maps на вашому пристрої Android або iPhone Ви можете переглядати вулиці лише кількома дотиками. Потім ви можете відображати фотографії на весь екран або частково.

 1. Введіть місце розташування у вікні пошуку або скористайтеся картою, щоб знайти місце.

 2. Торкніться Шари і виберіть Перегляд вулиць. Використовувати X у верхньому правому куті, щоб закрити екран шарів. Як і на веб-сайті Google Maps, ви побачите блакитні лінії, які пропонують перегляд вулиць. У вас є два способи переглянути фотографії.

  Карти Google із Таймс-сквер у полі пошуку, із виділеним значком шарів, переглядом вулиць і X

 3. По-перше, ви можете торкнутися Перегляд вулиць значок, який відображається внизу ліворуч. Це переведе фотографії в повноекранний режим на вашому телефоні для гарного перегляду.

  Карти Google із виділеним значком перегляду вулиць і показаним видом вулиць Нью-Йорка

 4. По-друге, ви можете натиснути a синя лінія на карті. Натомість фотографії відображатимуться у верхній частині екрана. Це дає змогу використовувати карту та одночасно переглядати відповідні фотографії.

  Перегляд вулиць Карт Google із виділеними синіми лініями, які показують перегляд вулиць на половині екрана

 5. У будь-якому режимі перегляду ви можете переміщувати сцену ліворуч або праворуч, перетягуючи її пальцем. Ви також можете двічі торкнутися точок, щоб перейти до різних місць сцени.

 6. Щоб вийти з перегляду вулиць у мобільній програмі Google Maps, торкніться стрілка назад у верхньому лівому куті. Щоб видалити сині лінії перегляду вулиць на карті, торкніться Шари і потім Перегляд вулиць щоб вимкнути його.

Хочете зробити щось круте з Переглядом вулиць? Спробуйте знайти свій будинок за допомогою зручної функції!

FAQ

 • Як часто Google Maps оновлює Street View?

  Немає конкретного розкладу оновлень Google Maps Street View. У густонаселених районах оновлення можуть надходити щотижня, тоді як для інших регіонів оновлення може тривати роки. Google, швидше за все, оновить територію, де нові житлові будинки виникли в раніше ізольованих місцях.

 • Як зробити знімок екрана в Google Maps Street View?

  Ви можете зробити знімок екрана Google Maps Street View так само, як ви робите знімок екрана будь-якої іншої програми на своєму мобільному пристрої чи комп’ютері. Однак якщо ви хочете зробити знімок екрана без навігаційних елементів перегляду вулиць, подумайте про те, щоб завантажити розширення для браузера Chrome Streetview Screenshot. Це розширення дозволяє робити знімки екрана поточної сторінки вашого веб-переглядача та приховує елементи навігації Street View.