Saltar al contenido

Як отримати повноекранні зображення для дзвінків на iPhone

15 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Для нових фотографій відкрийте Контакти, виберіть контакт, торкніться Редагувати > Додати фото, і сфотографуйте. Відредагуйте та відцентруйте його та натисніть Використовуйте фото > Готово.
 • Для існуючої картинки відкрийте Контакти, виберіть контакт, торкніться Редагувати > Редагувати під Зображення> Редагувати фото. Перемістіть фотографію та торкніться Вибирайте > Готово.

У цій статті пояснюється, як отримати повноекранні фотографії для вхідних дзвінків на iPhone. Він охоплює встановлення повноекранних фотографій контактів як новими, так і наявними фотографіями контактів. Інструкції в цій статті стосуються iPhone, що працюють під управлінням iOS 8 і новіших версій.

Як зробити нові фотографії на весь екран для вхідних дзвінків

Якщо ви додаєте нову фотографію контакту до свого iPhone, зробити його повноекранним для вхідних дзвінків дуже просто. Просто додайте фотографію до контакту, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте Контакти , а потім торкніться імені контакту.

 2. На екрані інформації про контакт натисніть Редагувати.

 3. Торкніться Додати фото (або торкніться Редагувати для заміни існуючої фотографії).

 4. Виберіть Сфотографувати або Виберіть Фото.

 5. Використовуйте камеру iPhone, щоб зробити фотографію або виберіть одну із програми Фото.

 6. Перемістіть та масштабуйте фотографію, щоб вмістити її в коло.

 7. Торкніться Вибирайте або Використовувати фото, залежно від того, це нова фотографія або фотографія, яку ви вже маєте.

 8. Торкніться Готово.

  Скріншоти iOS для створення нової фотографії контактів

 9. Коли вам зателефонує особа, контакт якої ви редагували, фотографія, яку ви додали до її контактної інформації, відображатиметься у повноекранному режимі на вашому iPhone.

Як зробити наявні фотографії телефоном на весь екран для дзвінків

Фотографії, які були на вашому телефоні та призначені контактам під час оновлення до вашої версії iOS до iOS 7, потребують різних кроків. Ці фотографії зроблені у вигляді маленьких круглих зображень, тому для переведення їх у повноекранний режим потрібні інші зміни. Вам не потрібно робити новий знімок; просто відредагуйте старий, і ви повернетесь до повноекранних фотографій. У iOS 14 вхідні дзвінки також можна налаштувати на відображення у вигляді невеликого банера у верхній частині екрана, а не як повноекранних фотографій. Щоб отримати повноекранні фотографії, перейдіть на Налаштування > Телефон > Вхідні дзвінки > Повноекранний.

 1. відчинено Телефон або Контакти , а потім торкніться імені контакту.

 2. Торкніться Редагувати.

 3. Торкніться Редагувати під поточним фото.

 4. Торкніться Редагувати фото.

 5. Рухайся існуюче фото трохи. Вам не потрібно редагувати його. Просто внесіть невелику зміну в його положення – достатньо, щоб iPhone зареєстрував, що фотографію змінили якимось незначним чином.

 6. Торкніться Вибирайте.

  Три екрани iOS, на яких показано, як редагувати контакт

 7. Торкніться Готово.

  Два екрани iOS, на яких відображається кнопка „Готово” у „Контакті” та повноекранна фотографія під час телефонної розмови

 8. Наступного разу, коли вам зателефонує ця людина, ви побачите фотографію на весь екран.

У цієї техніки є один мінус: немає налаштувань для управління цією функцією для всіх ваших контактів. Ви повинні повторити цей процес для кожної фотографії, для якої ви хочете бути повноекранним для вхідних дзвінків.

Що сталося з повноекранними фотографіями для вхідних дзвінків на iPhone?

Отримати дзвінок на iPhone раніше означало, що весь екран заповнюватиметься зображенням того, хто вам телефонує –– за умови, що у вашому додатку Контакти була призначена картинка. Це був привабливий, надзвичайно наочний спосіб дізнатись, хто телефонує. Це змінилося в iOS 7. З цією версією повноекранне зображення було замінено на маленьку кругову версію зображення у верхньому куті екрана вхідних дзвінків. У iOS 8 або новішої версії на вашому iPhone ви можете знову отримувати повноекранні зображення для вхідних дзвінків.