Saltar al contenido

Як отримати посилання на Instagram

20 de mayo de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Виберіть фотографію профілю на сторінці облікового запису Instagram.
 • Посилання на профіль Instagram відображається в адресному рядку браузера як унікальна URL-адреса.
 • Посилання на профіль Instagram – це комбінація URL-адреси домену Instagram і вашого імені користувача.

У цій статті показано, як скопіювати посилання на профіль Instagram із веб-переглядача комп’ютера та на вашому iPhone. або телефон Android.

Як скопіювати посилання на свій профіль в Instagram?

Використовуючи програму Instagram на iPhone, ви можете не думати двічі про посилання на свій профіль Instagram. Унікальне посилання на профіль не відображається ніде в мобільній програмі. Але це посилання легко знайти, щоб ви могли поділитися ним з будь-ким за допомогою простого копіювання та вставлення. Instagram можна використовувати як веб-додаток. Ви можете використовувати будь-який браузер на настільному комп’ютері або мобільний браузер на смартфоні.

 1. Увійдіть у свій профіль Instagram за допомогою імені користувача та пароля.

 2. Виберіть своє ім’я користувача або фотографію профілю у верхньому правому куті, а потім виберіть Профіль щоб перейти на сторінку профілю.

 3. URL-адреса профілю відображається в адресному рядку браузера.

  Сторінка профілю Instagram із посиланням на профіль в адресному рядку браузера

 4. Скопіюйте посилання на профіль Instagram.

 5. Прес Ctrl + C на клавіатурі Windows, щоб скопіювати посилання профілю та Ctrl + В щоб вставити його куди завгодно. На Mac використовуйте Команда + C верхня копія і Команда + В щоб вставити посилання.

Деякі облікові записи Instagram є приватними та можуть бути невидимими, навіть якщо ви перейдете до них за посиланням профілю Instagram. Деактивовані облікові записи Instagram також не видно.

Як скопіювати посилання на Instagram на iPhone?

Посилання на профіль Instagram не відображається ніде в додатку для iPhone. Ви також не знайдете його ніде в налаштуваннях програми. Але оскільки ви знаєте ім’я свого облікового запису (чи будь-кого іншого), посилання на профіль Instagram легко зібрати.

 1. Відкрийте програму Instagram на своєму iPhone та увійдіть, використовуючи своє ім’я користувача та пароль, якщо потрібно.

 2. Торкніться піктограми профілю в нижньому правому куті панелі меню внизу.

 3. Ім’я користувача помітно відображається над фотографією профілю на сторінці профілю.

 4. Посилання на профіль Instagram – це проста комбінація URL-адреси сайту Instagram та імені користувача. Наприклад, на скріншоті ім’я користувача Instagram – @indiesscribe. Отже, повне посилання на профіль буде https://www.instagram.com/indiesscribe, яке посилатиметься на профіль з будь-якого місця.

Використовуйте посилання на профіль Instagram у публікаціях блогу, підписах електронної пошти або де завгодно, щоб розширити охоплення свого вмісту. Крім того, ви можете генерувати QR-коди з додатка Instagram і дозволити його сканувати з будь-якої сторонньої програми камери. Сканування унікального QR-коду відкриє прив’язаний до нього обліковий запис Instagram.

FAQ

 • Як розмістити посилання на своїх історіях в Instagram?

  Коли ви публікуєте історію в Instagram, ви можете використовувати функцію наклейок, щоб додати посилання. Спочатку виберіть інструмент наклейки на верхній панелі навігації, а потім виберіть Посилання наклейка. Далі додайте потрібне посилання, торкніться Готовоі розмістіть наклейку на своїй історії перед її публікацією.

 • Як отримати посилання на Instagram у біографії Twitter?

  Коли ви знайдете посилання на свій профіль Instagram, ви можете поділитися ним у своїй біографії Twitter. У Twitter скопіюйте посилання на Instagram і перейдіть до свого профілю Twitter. Виберіть Профіль > Редагувати профіль і вставте посилання в біографія або Веб-сайт поле.