Saltar al contenido

Як отримати рогатку при переправі тварин

15 de abril de 2021

Без рогатки в Переправа тварин: Нові горизонти, всі ці різнокольорові повітряні кулі, що плавають над головою, назавжди залишаться незавантаженими. Крім того, речі, які вони несуть, теж будуть втрачені. На щастя, придбати рогатку легко, і навіть якщо ви не грали більшу частину гри, а на запас є лише кілька дзвонів.

Змістовий покажчик

Як отримати рогатку при переправі тварин

У вас є два варіанти придбання рогатки: ви можете або придбати рогатку від Тіммі за 900 дзвонів, або придбати рецепт виготовлення рогатки «зроби сам» від Тіммі за одну з них. Хоча, якщо це ваша перша рогатка, спочатку вам доведеться підібрати рецепт. Хоча рецепт «зроби сам» дешевший і стане в нагоді для заміни вашої рогатки, як тільки вона зламається, для виготовлення кожної рогатки потрібно п’ять твердих порід дерева.

  1. Ідіть до Тіммі, і подивіться, що він має на продаж.

  2. Ви знайдете Рогатка на продаж за 900 дзвонів та a Рецепт «зроби сам» з рогатки на продаж за 300 дзвонів у Різне вкладку. Якщо це ваша перша рогатка, вам потрібно буде придбати рецепт «зроби сам» і виготовити рогатку.

  3. Якщо ви придбали рогатку відразу, виберіть рогатку, як будь-який інший інструмент для її оснащення, а якщо придбали рецепт, натисніть на верстак, щоб виготовити собі рогатку. Потім обладнайте його.

Примітка

Для виготовлення рогатки потрібно п’ять твердих порід деревини. Листяна деревина відрізняється від деревини та хвойних порід, але набувається однаково. Побийте дерево неміцною сокирою, і є ймовірність, що воно впаде трохи деревини твердих порід, яка рідше звичайної деревини, як і хвойна деревина.

Як використовувати рогатку при переправі тварин

Отримавши рогатку, обладнайте її, як і будь-який інший інструмент, наприклад сокиру, якою вам потрібно буде заготовити тверду деревину, щоб самостійно виготовити рогатки. Щоб скористатися вашою рогаткою, поставте під повітряну кулю і натисніть A стріляти.

Кольори повітряних куль, що перетинають тварин

Повітряні кулі в Переправа тварин: Нові горизонти бувають різних кольорів. Немає гарантії того, що кожен кулька впаде після того, як вискочить, але є деякі тенденції.

  • Червоні кулі частіше кидають меблі.
  • Жовті кулі частіше падають дзвони.
  • Сині кулі частіше кидають матеріали для виготовлення.
  • Зелені кулі набагато більш випадкові з їх краплями.

Золота рогатка тваринного переходу

Після того, як ви збите 300 повітряних куль Перетин тварин: Нові горизонти, ви можете отримати рецепт «Золотої рогатки», який саме так і звучить: рецепт «зроби сам» для золотої рогатки. Після 300 повітряних куль шукайте золоту кульку, яка відкине рецепт при появі. Однак Золота рогатка не буде тривати вічно, хоча вона прослужить набагато довше звичайної рогатки і для виготовлення вимагає двох золотих самородків та рогатки.