Saltar al contenido

Як отримати скіни Minecraft

8 de abril de 2021

Minecraft це масово популярна відеоігра в пісочниці, розроблена Mojang. Незважаючи на те, що він вперше був запущений на ПК у 2011 році, він все ще має велику фану і не демонструє ознак уповільнення, особливо зараз, коли він належить Microsoft. Одним з найбільш популярних аспектів гри є скіни, які змінюють зовнішній вигляд аватара гравця. Ось як отримати нові скіни на всіх підтримуваних в грі платформах.

Змістовий покажчик

Як отримати скіни Minecraft на ПК, Mac та Linux

В Minecraft Перші дні вам потрібно було змінити файли гри, щоб використовувати скіни. Тепер вам потрібно завантажити їх безпосередньо у свій акаунт Mojang. Вони автоматично застосовуються до вашого аватара щоразу, коли ви входите в гру. Це той самий обліковий запис, який ви використовуєте для входу в Minecraft клієнт.

Якщо ви не перенесли свій преміум-акаунт на акаунт Mojang, вам потрібно це зробити, перш ніж змінити скін аватара.

 1. Перейдіть на сторінку входу Mojang і увійдіть у свій обліковий запис.

  Увійдіть у свій акаунт Mojang


 2. Ви автоматично переходите до свого профілю Minecraft. На цій сторінці є інформація про ваш обліковий запис, включаючи електронну адресу та дату народження.

  Профіль Minecraft

  Якщо ви не одразу потрапите на цю сторінку, виберіть свою електронну адресу у верхньому правому куті екрана, а потім виберіть Профіль зі спадного меню, щоб перейти до профілю свого облікового запису.

 3. Виберіть ліворуч у своєму профілі Шкіра. Ви можете вибрати між класичною блочною моделлю та новою тонкою моделлю для вашого аватара. Виберіть той, який ви хочете використовувати.

  Виберіть свою модель персонажа Minecraft

 4. Виберіть шкіру, яку хочете використовувати. На вибір є тисячі з них. Якщо ви ніколи раніше не шукали такого, перевірте Minecraft Skindex або NameMC. Обидва перелічують популярні скіни, крім того, що ви можете здійснювати пошук у їх великих базах даних завантажених користувачем скінів. Знайшовши потрібну, завантажте її.

  Завантажте скін Minecraft

 5. З вашим обранцем Minecraft шкіри в руці, поверніться до свого профілю та прокрутіть вниз до Завантажте нестандартний скін , щоб завантажити його у свій профіль.

 6. Вибирайте Виберіть файл. Відкриється нове вікно. Перейдіть до місця розташування шкіри, яку ви щойно завантажили. Виберіть файл, щоб відкрити його.

  Завантажте скін Minecraft

 7. Екран змінюється, щоб відобразити скин, який ви щойно завантажили. Якщо все виглядає добре, виберіть Завантажити. Сторінка оновлюється, і ваш новий поточний скін з’являється внизу сторінки скінів. Скін буде застосовуватися кожного разу, коли ви входите в гру.

  Ваш скін Minecraft завантажено

 8. Всякий раз, коли ви хочете оновити Minecraft шкіри знову, виконайте цю саму процедуру. Mojang не зберігає ваші попередні скіни, тому непогано зберігати старі вибрані в папці на комп’ютері.

Як отримати скіни в Minecraft для Android та iOS

Процес застосування спеціальних скінів дещо відрізняється для мобільних пристроїв Minecraft гравців. Ви можете застосувати їх безпосередньо в грі. Ті самі обкладинки, що працюють для настільного видання, також працюють у мобільному додатку.

 1. Почніть з пошуку шкіри, яку ви хочете використовувати. Спробуйте Minecraft Skindex або NameMC, оскільки обидва вони дуже зручні для мобільних пристроїв. Знайшовши потрібний скін, завантажте його безпосередньо на свій мобільний пристрій.

 2. З новою шкірою в руках запустіть Minecraft на вашому пристрої. Коли ви вийдете на головний екран, праворуч від головного меню ви побачите модель свого персонажа. Торкніться значка Вішалка для одягу під символом, щоб відкрити меню скін.

  Головне меню для мобільних пристроїв Minecraft

 3. Minecraft меню шкіри розділено на ряд коробок. Більша частина екрану присвячена продажу нових скінів. У верхньому лівому куті ви можете побачити скіни за замовчуванням. Торкніться значка сіра фігура у цій коробці.

  Меню скін Minecraft Mobile

 4. Екран зміщується, відображаючи сіру цифру як поточного персонажа. Виберіть Виберіть New Skin безпосередньо над ним.

  Виберіть новий скін Minecraft на мобільному телефоні

 5. Файловий менеджер вашого пристрою повинен відкритися, і ви зможете перейти до місця, де ви завантажили свій новий скін. Знайдіть і виберіть скін, а потім оберіть модель, яка вам подобається.

  Виберіть модель Minecraft на мобільному телефоні

 6. Ви повернетесь до меню шкіри. Тепер обрана вами модель персонажа – це скін, який ви щойно завантажили. Торкніться Підтвердьте застосувати зміну назавжди.

  Підтвердьте свій новий скін Minecraft на мобільному телефоні

 7. Ви повернетесь до головного меню. Тепер ви повинні побачити свого нового аватара персонажа, який стоїть поруч із меню.

  Меню Minecraft зі скіном

 8. Виконуйте той самий процес кожного разу, коли ви хочете змінити шкіру. Ви можете змінювати його як завгодно часто.

Як отримати скіни Minecraft на консолях

Єдиний спосіб отримати нові скіни на ігрових консолях – це завантажуваний вміст (DLC) із Marketplace. Ось як його знайти:

 1. Запуск Minecraft і виберіть Ринок зі списку опцій головного меню.

  Ви можете придбати скіни Minecraft безпосередньо в грі

 2. Виберіть Набори для шкіри.

 3. Звідси ви можете переглядати та купувати всі пакети скін, доступні як від Mojang, так і від незалежних творців.

  На Майнкрафт Маркетплейс є пакети для шкіри від розробників Mojang та Інді

  У Minecraft також є кілька скінів за замовчуванням, які постачаються з грою безкоштовно.

 4. Крім того, ви можете знайти придбані скіни через свій профіль. Виберіть Профіль перебуваючи на екрані головного меню, потім виберіть Редагувати символ.

  Ви також можете придбати скіни Minecraft, перейшовши у свій профіль персонажа

 5. Перейдіть на вкладку до вікна скінів, і ви побачите список ваших скінів та список скінів, які можна придбати. Виберіть зі списку те, що хочете, і дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб придбати його.

  Ви можете переглянути всі скіни в Minecraft у вікні Редагування символів