Saltar al contenido

Як отримати текстові повідомлення на Samsung Galaxy Watch

26 de junio de 2022

Що потрібно знати

 • Щоб увімкнути: відкрийте програму Galaxy Wearable на телефоні > Налаштування годинника > Сповіщення > Повідомлення > ON.
 • Щоб отримати: проведіть пальцем праворуч на годиннику, щоб переглянути сповіщення, зокрема вхідні текстові повідомлення. Торкніться повідомлення, щоб переглянути його.
 • Щоб надіслати: проведіть пальцем вгору, торкніться повідомленняторкніться Почніть чат або наявне повідомлення, введіть текст і торкніться відправити повідомлення значок.

У цій статті пояснюється, як отримувати текстові повідомлення на Samsung Galaxy Watch, а також що робити, якщо ви не отримуєте текстові повідомлення на годинник.

Змістовий покажчик

Чи отримують годинники Samsung текстові повідомлення?

Годинники Samsung здатні як надсилати, так і отримувати текстові повідомлення. Якщо ваш годинник Samsung має власний план даних LTE і номер телефону від вашого оператора стільникового зв’язку, ви можете надсилати й отримувати текстові повідомлення та здійснювати телефонні дзвінки без допомоги телефону. Якщо ви використовуєте годинник разом із телефоном, ви можете використовувати його для отримання та надсилання текстових повідомлень, якщо він підключений до телефону.

Як увімкнути текстові повідомлення на Samsung Galaxy Watch

Перш ніж ви зможете отримувати текстові повідомлення на Samsung Galaxy Watch, вам потрібно ввімкнути цю функцію. Ваш годинник може отримувати сповіщення з різних джерел, і ви можете вибрати, чи отримувати ці сповіщення для кожного додатка. Наприклад, ви можете отримувати сповіщення про текстові повідомлення, електронну пошту та будильники, але вимкнути всі інші. Ось як переконатися, що ви отримуєте повідомлення на свій Samsung Galaxy Watch:

 1. Відкрийте програму Galaxy Wearable або Galaxy Watch на телефоні.
 2. Торкніться Налаштування годинника. Старіші версії програми дозволяють натискати сповіщення безпосередньо на цьому екрані, тому торкніться цього, якщо ви бачите його
 3. Торкніться Сповіщення.
 4. Торкніться значка Повідомлення перемикач, якщо він вимкнений. Якщо ви не бачите Повідомлення, торкніться Більше і прокрутіть вниз.
 5. Торкніться < (у верхньому лівому куті).
 6. Тепер ваш годинник налаштовано на отримання текстових повідомлень та сповіщень. Переконайтеся, що Вимкнути сповіщення на телефоні перемикач вимкнено, а Повідомлення перемикач увімкнено.

  Назад піктограма, перемикач Повідомлення та перемикач сповіщень, виділений у програмі Galaxy Watch

Як читати текстові повідомлення на годиннику Galaxy Watch

Коли ви отримаєте текстове повідомлення, ви отримаєте вибране сповіщення на годинник. Залежно від вибраних налаштувань ви можете відчути вібрацію або почути короткий звуковий сигнал. Коли ви отримаєте це сповіщення, ви можете розбудити годинник, піднявши його, торкнувшись його або натиснувши клавішу додому, і текст з’явиться на годиннику автоматично. Ви також можете вручну перевіряти та читати текстові повідомлення на годиннику, якщо не встигнете сповіщення вчасно:

 1. Проведіть пальцем праворуч від головного циферблата.
 2. З’явиться останнє текстове повідомлення. Якщо ви хочете відповісти, торкніться текстового повідомлення.

  Проведіть пальцем вправо, щоб переглянути текстове повідомлення на Samsung Galaxy Watch.

  Якщо у вас є кілька текстів, ви можете провести пальцем вгору, щоб переглянути їх.

 3. Торкніться метод введення або а швидка відповідь повідомлення.
 4. Торкніться значка відправити значок (паперовий літак). Відповідь на текстове повідомлення буде надіслано одержувачу.

  Відповідь на текстове повідомлення на Samsung Galaxy Watch.

 

Як надсилати текстові повідомлення з Galaxy Watch

Ви також можете надсилати текстові повідомлення зі свого Galaxy Watch, якщо ви використовуєте його з телефоном Android або якщо годинник має тарифний план LTE та номер телефону. Ось як надсилати текстові повідомлення з Galaxy Watch:

 1. З головного циферблата проведіть пальцем вгору, щоб отримати доступ до своїх програм.
 2. Торкніться Месенджер.

  Проведіть пальцем вгору та виберіть Messenger на Samsung Watch.

  Якщо ви ніколи не надсилали повідомлення зі свого годинника, можливо, вам доведеться спочатку встановити програму. Відкрийте програму Google Play і знайдіть месенджер.

 3. Торкніться Почніть чатабо будь-яку з ваших наявних текстових розмов.
 4. Торкніться смайла, щоб надіслати емодзі, мікрофона, щоб використовувати текст для мовлення, або клавіатури, щоб ввести текстове повідомлення.
 5. Після того, як ви ввели повідомлення, торкніться відправити значок (паперовий літачок).

  Початок чату на Samsung Watch

 

Чому я не отримую текстові повідомлення на свій Galaxy Watch?

Якщо ви не отримуєте текстові повідомлення на свій Galaxy Watch, першим кроком є ​​переконатися, що текстові сповіщення ввімкнено. Цей процес описано вище, і він включає в себе відкриття програми Galaxy Wearables на вашому телефоні та вмикання сповіщень із програми повідомлень.

Якщо ви використовуєте іншу програму для текстових повідомлень, спробуйте також увімкнути сповіщення для цієї програми. Можливо, вам також знадобиться встановити супровідний додаток для текстової програми на годиннику. Якщо ваша текстова програма не підтримує годинники або, зокрема, не підтримує годинники Samsung Galaxy, спробуйте повернутися до програми для обміну текстовими повідомленнями Android за замовчуванням.

Також переконайтеся, що годинник підключено до телефону через Bluetooth. Перевірте свій телефон, чи ввімкнено Bluetooth, і ввімкніть його, якщо ні. Ви також можете спробувати розташувати годинник поруч із телефоном, щоб перевірити, чи він встановлює з’єднання, або віднести телефон і годинник до місця, де немає перешкод від інших пристроїв. Якщо у вашому годиннику є тарифний план і номер телефону, і ви не можете надсилати або отримувати текстові повідомлення, вам потрібно буде зв’язатися з оператором, щоб отримати додаткову інформацію. Можливо, номер телефону на годиннику налаштовано неправильно, або потрібно звернути увагу на іншу проблему.

FAQ

 • Як видалити повідомлення на Samsung Galaxy Watch?

  У програмі «Повідомлення» натисніть і утримуйте повідомлення, яке потрібно видалити, а потім торкніться Видалити. Щоб видалити кілька повідомлень, торкніться будь-яких додаткових повідомлень, щоб вибрати їх, перш ніж торкнутися Видалити.

 • Чому я отримую два набори текстових повідомлень на свій Samsung Galaxy Watch?

  Якщо у вас є годинник LTE Galaxy Watch і він відключений від Bluetooth, ви можете отримати повторювані повідомлення, коли ви знову під’єднаєтеся до телефону через Bluetooth. На жаль, немає іншого способу обійти цю проблему, крім вимкнення Bluetooth.

 • Як підключити Samsung Galaxy Watch до телефону?

  Щоб підключити Samsung Galaxy Watch до телефону, встановіть відповідну програму для годинника на телефоні, відкрийте її, а потім торкніться годинника, коли вона з’явиться. Ваш годинник Samsung можна під’єднати лише до одного телефону одночасно, тому, щоб під’єднатися до нового телефону, скиньте налаштування годинника.