Saltar al contenido

Як отримати чудову угоду на iPod touch

15 de abril de 2021

IPod touch – чудовий пристрій. Він має місткий сенсорний екран, дивовижні програми, повнофункціональний веб-досвід та чудовий зовнішній вигляд. Але за цінами від 200 доларів iPod touch коштує недешево. Не існує простого способу отримати дешевий iPod touch, але можна отримати вигідну угоду, якщо ви знаєте, що робити. Ось 5 способів отримати велику ціну на iPod touch.

IPod touch 6-го покоління.
кредит зображення: Apple Inc.

Змістовий покажчик

Щоб отримати дешевий iPod touch: не чекайте розпродажів

Apple жорстко контролює ціну iPod touch. Зазвичай популярні продукти можуть вимагати вищих цін, і оскільки iPod touch настільки популярний, ви майже ніколи не побачите, щоб iPod touch надійшов у продаж. Якщо ви шукаєте дешевий iPod touch, не чекайте продажу. Ти будеш чекати вічно. Як правило, Apple робить знижки на iPod touch у сезон свят, але вам дуже пощастить заощадити 15 відсотків. Найбільш вірогідним є 10-відсотковий продаж. Звичайно, заощадити 10 відсотків – це приємно, але якщо це лише дорівнює приблизно 20 доларам, чи варто за кілька місяців отримувати таку невелику економію?

Купуйте попереднє покоління, щоб заощадити гроші

Завжди можна заощадити кілька доларів (а іноді і набагато більше), придбавши стару модель. Якщо ви плануєте придбати новий iPod touch найближчим часом, перевірте веб-сайти про чутки Apple і запасіться терпінням. Якщо ви зможете встояти перед спокусою придбати найновіші та найвищі, почекайте, поки не буде оголошено чи випущено найновішу модель. Замість того, щоб купувати нову модель, купіть модель, яку щойно замінили. Наприклад, якщо тільки що оголошено про iPod touch 7-го покоління, придбайте iPod touch 6-го покоління. Роздрібні продавці все ще матимуть під рукою старі моделі, і вони, як правило, знижують старі моделі, щоб звільнити місце для нових. Хоча ця техніка не дасть вам останньої моделі, ви все одно отримаєте хороший, дешевий iPod touch.

Придбайте оновлений iPod touch

Якщо ви абсолютно повинні мати останню модель, ви можете придбати дешевий iPod touch, придбавши відремонтовану модель. Для цього вам потрібно почекати кілька тижнів, а може навіть кілька місяців, після випуску моделі, щоб Apple почала пропонувати відремонтовані моделі. І хоча ці моделі були відремонтовані компанією Apple, вам не доведеться турбуватися про якість. Відремонтовані пристрої, що продаються Apple, завжди мають гарантію Apple і, як правило, настільки ж надійні, як і нові моделі (хоча, можливо, ви захочете придбати розширену гарантію). Хоча знижки не величезні, якщо ви купуєте таким чином, ви заощадите трохи грошей і одночасно отримаєте хорошу гарантію. Перевірте відремонтовані моделі в Інтернет-магазині Apple.

Придбайте вживаний iPod touch, щоб заощадити

Іноді для пошуку вигідних пропозицій потрібно купувати десь, крім Apple. Craigslist, eBay та компанії, які перепродають уживані пристрої, є гарним місцем для отримання дешевого iPod touch. До недоліків можна віднести те, що ці iPod використовуються, часто не мають гарантій і, ймовірно, не будуть останнього покоління. Окрім цього, якщо ви купуєте з аукціону чи оголошення, ви можете не отримати те, що думаєте, що купуєте. Перед можливістю вивчіть інші операції продавця перед покупкою. Якщо ви готові піти на трохи більше ризику, купівля б / у – це вірна ставка для економії грошей.

Щоб отримати дешевий iPod touch: торгуйте старими пристроями

Цей параметр не змінить ціну придбаного вами iPod touch, але дасть вам більше грошей на покупку. Практично будь-який смартфон, MP3-плеєр, ігровий пристрій чи інші електронні гаджети можна продати за готівку, щоб придбати iPod touch. Існує маса компаній, які купують і продають уживані гаджети. Перевірте свої шухляди на наявність старих пристосувань, а потім перевірте, скільки ці компанії будуть за них платити. Ваші старі гаджети можуть коштувати лише 25 доларів, але ви можете пощастити і придумати 100 і більше доларів у торговій вартості. Це велика частина вартості нового iPod touch.