Saltar al contenido

Як отримати AirPlay у Windows

9 de mayo de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • iTunes – найпростіший шлях. Встановіть iTunes, і ви зможете підключатися до інших пристроїв AirPlay через Wi-Fi.
 • TuneBlade та Airfoil – чудові варіанти для потокового передавання відео за допомогою AirPlay.
 • Для дзеркального відображення екрана спробуйте AirMyPC, AirParrot, AirServer або X-Mirage.

У цій статті пояснюється, як використовувати Apple AirPlay у Windows за допомогою декількох сторонніх програм. Перевірте окремі вимоги до програмного забезпечення, щоб переконатися, що вони сумісні з вашою версією Windows.

AirPlay Streaming з iTunes у Windows

Основна потокова передача аудіо AirPlay вбудована у версію iTunes для Windows. Просто встановіть iTunes на свій ПК і підключіться до мережі Wi-Fi, де розміщуються пристрої, тоді ви готові надсилати музику з комп’ютера на сумісні аудіопристрої.

tebapit / Нуша Ашджаї

Потік будь-якого медіа через AirPlay на Windows

Для потокового передавання аудіо через AirPlay потрібен Mac. Ви можете передавати медіафайли практично з будь-якої програми, включаючи програми, які не підтримують AirPlay, оскільки ці функції є частиною операційної системи macOS. Наприклад, якщо у вас запущена настільна версія музичної програми, яка не підтримує AirPlay, ви можете використовувати macOS для надсилання музики на бездротові колонки. Цей метод не буде працювати для користувачів ПК, оскільки AirPlay у Windows існує лише як частина iTunes, окремо від операційної системи. Пара програм може допомогти:

 • TuneBlade можна безкоштовно використовувати в операційних системах з відкритим кодом, але його можна придбати для Windows.
 • Airfoil для Windows пропонує безкоштовну пробну версію, яку ви можете використовувати, перш ніж приймати рішення про оновлення до повної платної версії.

Завантажте Airfoil для Windows

tebapit

Дзеркальне відображення AirPlay у Windows із додатковим програмним забезпеченням

AirPlay Mirroring дозволяє показувати все, що є на екрані вашого Mac або iOS-пристрою, на HDTV за допомогою Apple TV. Цей метод – ще одна функція на рівні ОС, яка недоступна як частина Windows, але ви можете додати його за допомогою таких програм:

 • AirMyPC дозволяє використовувати AirPlay для дзеркального відображення на Apple TV або Chromecast. Додаткове програмне забезпечення для Windows дозволяє використовувати дзеркальний екран як віртуальну дошку.
 • AirParrot дозволяє дзеркально відображати Apple TV та Chromecast. Це також дозволяє відображати одну програму на Apple TV, показуючи щось інше на ПК, що неможливо на Mac.
 • AirServer – це потужний інструмент, призначений для викладачів, який дозволяє ПК отримувати відео через AirPlay. Він постачається з безкоштовною пробною версією.
 • X-Mirage підтримує AirPlay Mirroring на будь-якому Mac або ПК та додає можливість записувати те, що на екрані, а також аудіо. Це також дозволяє одночасно відображати на одному екрані більше одного пристрою. Він не сумісний з Apple TV.

Пробна версія AirServer на ПК з Windows 10

tebapit

Приймач AirPlay у Windows

Ще одна особливість AirPlay лише для Mac – це можливість комп’ютерів отримувати потоки AirPlay від інших пристроїв, тому Mac, що працює під управлінням останніх версій macOS, може по суті функціонувати як Apple TV. Кілька автономних програм нададуть вашому ПК з ОС Windows таку саму здатність:

 • Клієнт AirPlay для медіацентру Windows – це безкоштовна програма, яка вимагає Bonjour, яка постачається як частина iTunes у Windows.
 • LonelyScreen – це безкоштовна програма, яка підтримує отримання та запис вмісту через AirPlay.
 • Shairport4w – це проект з відкритим кодом, який можна безкоштовно завантажити.

Клієнт AirPlay для Windows Media Server

tebapit