Saltar al contenido

Як отримати fuboTV на Fire Stick

14 de diciembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Перейдіть на веб-сайт Amazon > Облікові записи та списки > Увійти > Введіть адресу електронної пошти або номер > Продовжити > Введіть пароль > Увійти.
 • Відкрийте сторінку програми fuboTV. Виберіть свій Fire TV Stick у спадному меню > Отримати додаток.
 • Користувачі Fire Stick можуть отримати безкоштовний доступ до fuboTV протягом семи днів, підписавшись на пробну версію.

Додаток fuboTV Fire TV Stick пропонує багато потокового вмісту та вмісту за запитом для любителів спорту. У цьому посібнику ви дізнаєтесь, як установити програму fuboTV на ваш Fire Stick, скільки коштує спортивна послуга та два розумних способи дивитися fuboTV безкоштовно незалежно від того, дивитеся ви на Amazon Fire TV Stick чи телевізор Fire TV Edition.

Як отримати fuboTV на Fire TV Sticks

Додаток fuboTV доступний на всіх потокових пристроях Amazon Fire TV Stick і телевізорах Fire TV Edition з ОС Android 5.0 або новішої версії. Найпростіший спосіб завантажити програму fuboTV на ваш Amazon Fire TV Stick — ініціювати завантаження програми з веб-сайту Amazon, оскільки це займає лише кілька секунд і це можна зробити, навіть не вмикаючи Fire Stick.

 1. Відкрийте веб-сайт Amazon у бажаному веб-браузері. Якщо ви вже ввійшли у свій обліковий запис Amazon на веб-сайті, ви можете перейти до кроку 5.

  Веб-сайт Amazon.

 2. Наведіть курсор миші Облікові записи та списки і виберіть Увійти.

  Веб-сайт Amazon із виділеною кнопкою входу.

 3. Введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, пов’язаний з обліковим записом Amazon, підключеним до Fire TV Stick, і виберіть Продовжити.

  Сторінка входу на веб-сайт Amazon із введеною електронною поштою.

 4. Введіть свій пароль і виберіть Увійти.

  Сторінка входу на веб-сайт Amazon із введеним паролем.

 5. Відкрийте сторінку програми fuboTV.

  Сторінка програми fuboTV на веб-сайті Amazon.

 6. Виберіть Fire TV Stick зі спадного списку праворуч.

  Сторінка програми fuboTV на веб-сайті Amazon із вибраним меню пристрою.

 7. Виберіть Отримати додаток.

  Сторінка програми fuboTV на веб-сайті Amazon із виділеною кнопкою «Отримати програму».

 8. Через кілька секунд сторінка має оновитися, і ви побачите повідомлення про підтвердження, яке повідомить, що програма fuboTV почала завантажуватися на ваш Fire TV Stick. Процес завантаження триватиме всього одну-дві хвилини.

  Сторінка підтвердження завантаження програми fuboTV на веб-сайті Amazon.

 9. Коли ви вмикаєте Fire TV Stick, вас повинно зустріти невелике сповіщення про завершення завантаження програми. Коли це на екрані, натисніть кнопку з трьома горизонтальними лініями на пульті Fire Stick, щоб відкрити програму. Якщо ви пропустите сповіщення, піктограма програми fuboTV також має з’явитися на головному екрані та в бібліотеці програм. Ви також можете знайти програму за допомогою функції пошуку Fire Stick і Alexa.

  Екран програми fuboTV на Amazon Fire Stick із кнопкою «Відкрити» та виділеним сповіщенням.

 10. Виберіть Увійти щоб увійти за допомогою даних свого облікового запису fuboTV або вибрати Почніть безкоштовну пробну версію оформити підписку з безкоштовним пробним періодом.

  Екран входу в додаток fuboTV на Amazon Fire TV Stick.

Скільки коштує fuboTV на місяць?

Потоковий сервіс fuboTV пропонує чотири окремі плани, кожен із власним списком функцій. Ціни на підписку на fuboTV можуть змінюватися в поєднанні з іншим продуктом або послугою в рамках пакета мобільних або інтернет-послуг. Ось короткий розподіл кожного рівня членства fuboTV та його ціни.

 • Стартер: коштує 64,99 доларів на місяць і включає 110 каналів, 250 годин запису та три екрани.
 • Pro: коштує 69,99 доларів на місяць і має 110 каналів, 1000 годин простору та необмежену кількість екранів.
 • Елітний: Ця підписка на fuboTV коштує 79,99 доларів США та містить 158 каналів, 1000 годин простору та необмежену кількість екранів.
 • Латино Плюс: коштує $32,99 і містить 33 канали іспанською мовою, 250 годин простору та два екрани.

Чи є fuboTV безкоштовним на Fire Stick?

Служба трансляції fuboTV не є безкоштовною на пристроях Amazon Fire TV Stick. Подібно до Netflix, Disney Plus та інших подібних сервісів, fuboTV вимагає активного платного членства для перегляду свого вмісту. Цю підписку можна придбати окремо через один із наведених вище пакетів або отримати як частину пакету з мобільним, кабельним або Інтернет-провайдером.

Як отримати fuboTV безкоштовно?

Хоча послуга fuboTV не є безкоштовною, можна отримати семиденну безкоштовну пробну версію, підписавшись на підписку Starter, Pro та Elite. Під час реєстрації вам потрібно надати дані кредитної картки, але плата з неї не зніматиметься до закінчення безкоштовного пробного періоду. Скасуйте безкоштовну пробну версію fuboTV до її закінчення, і з вас не стягуватиметься плата.

FAQ

 • Як скасувати fuboTV на Fire Stick?

  Відвідайте fubo.tv у браузері та увійдіть у свій обліковий запис. Далі виберіть Мій профіль > Обліковий запис > Реквізити облікового запису > Скасувати підписку. Ви можете будь-коли скасувати підписку після реєстрації. Якщо ви скасуєте під час безкоштовного пробного періоду на веб-сайті, ви одразу втратите доступ.

 • Чому мій Fire Stick постійно повідомляє, що не може знайти програму fubo TV?

  Додаток fuboTV може бути недоступним, оскільки ви використовуєте Fire Stick у непідтримуваному регіоні. Перегляньте сторінку підтримки Amazon, щоб дізнатися про використання Fire TV у різних країнах. Якщо ви подорожуєте або нещодавно переїхали, перегляньте налаштування країни в обліковому записі Amazon. Увійдіть у свій обліковий запис Amazon у браузері та перейдіть до Керуйте своїм вмістом і пристроями > Уподобання > Параметри країни.