Saltar al contenido

Як отримати HBO Max на Firestick

16 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Знайдіть і виберіть HBO Max у додатку Firestick. Виберіть Отримати > відчинено.
 • Якщо ви підписалися на HBO Max через Amazon, увійдіть, використовуючи облікові дані Amazon; якщо ви зареєструвались через свого постачальника кабельних послуг, використовуйте їх.
 • Або ви можете підписатись на HBO Max із додатка, натиснувши Почніть свою безкоштовну пробну версію або в Інтернеті, перейшовши на HBOMax.com.

Ця стаття розповідає про те, як додати HBO max до Firestick, а також про те, як додати програму до Firerestick та як підписатись на HBO Max.

Як отримати додаток HBO Max на Firestick

Неважливо, підписалися ви на послугу HBO чи вже додали програму до свого Firestick. Якщо у вас ще немає програми HBO Max, ви можете підписатись на неї або розпочати безкоштовну пробну версію безпосередньо з програми після її встановлення.

 1. Відкрийте програму Firestick на своєму телевізорі.

 2. Перейдіть до і виберіть Пошук у верхньому лівому куті.

 3. Використовуйте пульт для пошуку HBO Max. Якщо у вас є голосовий пульт Alexa, ви можете натиснути і утримувати кнопку значка динаміка на пульті для голосового пошуку, замість навігації по клавіатурі.

 4. Виберіть HBO Max із результатів пошуку, а потім виберіть додаток HBO Max зі списку повернених програм.

  HBO Max у результатах пошуку на Amazon Firestick.

 5. На сторінці HBO Max за допомогою пульта дистанційного керування виберіть Отримати варіант. Якщо програма вже встановлена ​​на вашому Firestick, вона скаже відчинено натомість.

  Отримати опцію на HBO Max для Amazon Firestick.

 6. Виберіть відчинено щоб запустити програму.

  Відкрита опція в додатку HBO Max на Amazon Firestick.

На цьому етапі ви можете вибрати Увійти можливість входу у свій обліковий запис HBO Max, якщо у вас його вже є. Якщо ви підписалися на HBO Max через Amazon, використовуйте свої облікові дані Amazon, щоб увійти в додаток. Якщо ви ще не підписалися, ви можете або підписатись на послугу HBO Max через додаток або через Інтернет.

Як підписатись на HBO Max

Якщо у вас вже є HBO через вашого кабельного провайдера, ви можете використовувати свої облікові дані HBO, щоб увійти в систему та розпочати перегляд, але якщо ви новий клієнт, у вас є кілька варіантів. Ви можете скористатися цими інструкціями для реєстрації на HBO Max на веб-сайті HBOMax.com, або ж увійти через щойно встановлену програму Firestick.

 1. Після встановлення HBO Max на Firestick натисніть Почніть безкоштовну пробну версію або Підпишись зараз.

 2. Введіть потрібну інформацію (ім’я, електронну адресу та пароль), а потім натисніть Створити рахунок.

 3. Введіть платіжні дані та оберіть рівень підписки. HBO Max пропонує абонемент на місяць або раз на два роки. Коли закінчите, натисніть Підпишіться або Почніть мою безкоштовну пробну версію.

Тепер ви можете транслювати все, що пропонує HBO, на поточний час. Деякі матеріали, доступні раніше, включають Його темні матеріали, вирощені Вовками, Вееп, Шарм Сіті Кінгз, Легендарнийта багато інших.