Saltar al contenido

Як отримати HBO Max на Roku

3 de mayo de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Перейдіть до Roku Channel Store у веб-браузері або на своєму Roku. Знайдіть і виберіть HBO Макс > + Додати канал.
 • Якщо ви підписалися на HBO Max через кабельного або мобільного оператора, увійдіть із цими обліковими даними; якщо ви підписалися через Amazon, використовуйте їх.
 • Ви також можете встановити додаток HBO Max, а потім створити обліковий запис за допомогою Почніть свою безкоштовну пробну версію або перейшовши на HBOMax.com.

Ця стаття містить інструкції щодо завантаження та встановлення програми HBO Max на будь-якому пристрої Roku та інформацію про реєстрацію в програмі HBO Max, якщо у вас ще немає облікового запису.

Як отримати HBO Max на пристроях Roku

Якщо ви готові до розваг HBO Max, один із найпростіших способів отримати це, завантаживши програму HBO Max на пристрій Roku. Для цього все, що вам потрібно зробити, це перейти до Roku Channel Store з веб-браузера або вашого пристрою Roku і знайти програму. Roku посилається на програми на своїх пристроях як Канали, тому встановлення каналу HBO – це те саме, що встановлення програми HBO Max.

Як додати HBO Max з веб-браузера

Якщо ви вже в мережі, ви можете додати HBO Max безпосередньо з веб-браузера. Ось як:

 1. Зайдіть в магазин Roku Channel. Якщо буде запропоновано, надайте свої облікові дані для входу Roku, щоб отримати доступ до магазину.

 2. Використання Пошук каналу знайдіть рядок у верхній частині екрана HBO Макс.

 3. Клацніть HBO Макс в результатах пошуку.

  Опція HBO Max у результатах пошуку каналу Roku.

 4. На наступному екрані натисніть + Додати канал.

  Параметр + Додати канал у магазині каналів Roku.

Канал буде додано до вашої лінії каналів Roku, і наступного разу, коли ви отримаєте доступ до Roku, ви зможете вибрати його зі свого списку каналів.

Як додати HBO Max з пристрою Roku

Якщо ви бажаєте, ви можете додати канал HBO Max безпосередньо зі свого пристрою Roku. Ось як це зробити:

 1. Запустіть пристрій Roku і перейдіть до Канал магазин.

 2. Використовуйте пульт для пошуку HBO Max.

 3. Виберіть його з результатів пошуку.

 4. Виберіть +Додати канал.

Завантаження каналу та додавання його до вашого меню може зайняти декілька хвилин, але як тільки воно з’явиться, для доступу до HBO Max потрібно лише натиснути піктограму каналу.

Як підписатись на HBO Max на Roku

Якщо у вас вже є обліковий запис HBO або HBO Max, ви можете ввійти в канал HBO Max, використовуючи облікові дані, які ви використовували для реєстрації. Так, наприклад, якщо у вас є HBO через AT&T, використовуйте свої облікові дані AT&T. Або, якщо ви маєте його через свого постачальника кабельних послуг, використовуйте свої облікові дані кабелю. Якщо у вас ще немає облікового запису HBO Max, зареєструватися на ньому легко. Ви можете скористатися цими інструкціями, щоб підписатись на HBO Max на веб-сайті HBOMax.com, або ввійти через щойно встановлений канал Roku.

 1. Після встановлення каналу HBO Max на своєму пристрої Roku виберіть його, щоб відкрити програму, а потім виберіть Почніть безкоштовну пробну версію або Підпишись зараз.

 2. Введіть потрібну інформацію (ім’я, електронну адресу та пароль), а потім натисніть Створити рахунок.

 3. Введіть платіжні дані та оберіть рівень підписки. HBO Max пропонує абонемент на місяць або раз на два роки. Коли закінчите, натисніть Підпишіться або Почніть мою безкоштовну пробну версію.

Ви можете розпочати трансляцію всього, що пропонує HBO Max.