Saltar al contenido

Як отримати Xbox One в Інтернеті, коли він не ввійде

18 de julio de 2021

Консоль відеоігор Xbox One від Microsoft включає в себе безліч функціональних можливостей в Інтернеті. Від багатокористувацьких ігор та збережень у хмарі до потокового відео та трансляції Twitch, Xbox повністю переплетений з Інтернетом. Тим не менш, зв’язок не завжди ідеальний. Нерідкі випадки, коли користувачі стикаються з помилкою підключення або підказкою «Xbox не може ввійти».

Змістовий покажчик

Що спричиняє помилки входу в Xbox One?

Якщо ви не можете ввійти на Xbox One або консоль продовжує виходити з системи, це часто пов’язано з людською помилкою або проблемою з мережею Xbox. Ця послуга надає доступ до багатьох онлайн-функцій Xbox One, але це також може вплинути на можливість входу.

Як виправити проблеми із входом у систему Xbox One

Дотримуйтесь цих порад щодо усунення несправностей, щоб відновити Xbox One в мережі.

  1. Перевірте, чи не працює Інтернет. Якщо ваш Xbox One не може отримати доступ до певних функцій в Інтернеті або зазнає труднощів із входом, найімовірніше виною тому поганий зв’язок. Переконайтеся, що інший пристрій, наприклад смартфон, планшет чи комп’ютер, також не має проблем із підключенням до тієї ж мережі, що і ваш Xbox. Якщо так, то ви знаєте, що проблема не у вашому Xbox. Якщо ваш Інтернет не в мережі, спробуйте перезавантажити маршрутизатор і модем.

  2. Перевірте, чи не працює мережа Xbox. Ви можете перевірити поточний статус кожного аспекту мережі Xbox на офіційній сторінці стану Xbox. Якщо мережа Xbox не працює, ви нічого не можете зробити, окрім як дочекатися її відновлення в Інтернеті, що може зайняти до декількох годин.

  3. Перевірте, чи не працюють сервери гри. Якщо ви можете ввійти у свій Xbox One, але не можете розпочати багатокористувацький матч у певній відеоігрі, швидше за все, сервери гри не працюють. Це може бути пов’язано з помилкою мережі або регулярним технічним обслуговуванням. Перевірте стан онлайн-серверів гри, перевіривши обліковий запис офіційної відеоігри в Twitter. Зазвичай вони оновлюються якомога швидше, щоб повідомити гравців, що відбувається. Більшість відеоігор Xbox One вимагають активної підписки на Xbox Live Gold, щоб грати в багатокористувацьких режимах онлайн. Якщо ви не можете грати в ігри в Інтернеті і не є підпискою Xbox Live Gold, це, мабуть, причина.

  4. Перезапустіть консоль Xbox One. Натисніть кнопку з логотипом Xbox на контролері, щоб відкрити Посібник, потім прокрутіть праворуч до Налаштування вкладку, виділіть Перезапустіть консольта натисніть A кнопку. Подібно до перезапуску комп’ютера, перезапуск консолі Xbox One може вирішити багато проблем із підключенням.

  5. Увімкніть живлення консолі Xbox One. Натисніть кнопку живлення консолі принаймні на 10 секунд, щоб вимкнути Xbox One, зачекайте ще 10 секунд, а потім натисніть ще раз, щоб увімкнути її знову. Ви не втратите жодних даних або завантажень, але цикл живлення оновлює систему та зазвичай усуває будь-які проблеми. Навіть якщо Xbox One вимкнеться, продовжуйте натискати кнопку протягом 10 секунд, щоб переконатися, що вона належним чином вимикається.

  6. Перевірте, чи не світиться основне світло датчика Kinect. Якщо після увімкнення консолі Xbox One світло вимкнено, це означає, що Kinect перестав працювати. Несправний Kinect іноді можна виправити, виконавши цикл живлення та переконавшись, що ваша консоль підключена безпосередньо до розетки, а не до перенапруги або адаптера живлення. Якщо ваш Kinect постійно не працює, можливо, вам доведеться його замінити.

  7. Перевірте свою електронну адресу та пароль. Якщо ваш Xbox One вийшов з вас, і у вас виникають труднощі з повторним входом, можливо, ви або хтось інший змінив пароль облікового запису Xbox. Найшвидший спосіб перевірити – спробувати увійти на офіційному веб-сайті Xbox. Пам’ятайте, ваш обліковий запис Xbox збігається з обліковим записом Microsoft, Skype та Outlook. Якщо ви використовуєте один обліковий запис для всіх цих служб, зміна пароля на одному змінить його на всіх інших.

  8. Увійдіть за допомогою свого контролера Xbox. Щоб увійти вручну, натисніть логотип Xbox на контролері, щоб відкрити Посібник, потім прокрутіть ліворуч до Рахунки вкладку, виділіть Увійтита натисніть A кнопку. Можливо, вам просто потрібно буде сказати консолі, який обліковий запис використовувати, і в цьому випадку ви повинні побачити його на вкладці облікових записів. Виберіть його, щоб продовжити.