Skip to content

Як очистити кеш в Microsoft Edge

13 de Липень de 2021

Що потрібно знати

 • Натисніть кнопку три крапки значок у верхньому правому куті. Йти до Налаштування > Конфіденційність … > Виберіть, що очистити. Виберіть дані та діапазон часу. Натисніть Ясно зараз.
 • Щоб очистити при закритті, натисніть три крапки значок у верхньому правому куті. Виберіть Налаштування > Конфіденційність … > Вибирайте … ясно кожного разу … > Виберіть, що очистити.

У цій статті пояснюється, як очистити кешовані дані з веб-сторінок у веб-браузері Microsoft Edge Windows як вручну, так і автоматично при кожному виході з браузера. Інструкції стосуються Microsoft Edge версії 81 в операційній системі Windows 10.

Як очистити кеш

Щоб очистити кеш у Microsoft Edge, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте Microsoft Edge.

 2. Виберіть Налаштування і більше (піктограма, схожа на три крапки).

 3. Виберіть Налаштування.

  Знімок екрана Microsoft Edge із виділеним параметром Налаштування

 4. В Налаштування бічну панель, виберіть Конфіденційність та послуги.

  Знімок екрана налаштувань Edge із виділеним заголовком Конфіденційність та послуги

 5. Під Видалення даних про переглянуті, виберіть Виберіть, що очистити.

  Знімок екрана налаштувань конфіденційності та послуг Edge із виділеною кнопкою Виберіть, що очистити

 6. В Видалення даних про переглянуті, встановіть прапорець для кожного типу даних, наприклад історії перегляду, файлів cookie та паролів, які потрібно очистити з кешу.

  Знімок екрана вікна Очистити дані перегляду в Edge із виділеними параметрами видалення

 7. Від Діапазон часу списку, виберіть, скільки назад Microsoft Edge повинен очистити кеш (наприклад, усе за минулу годину, за останні сім днів або за весь час).

 8. Виберіть Ясно зараз.

Як очистити кеш, закривши вікно браузера

Ви також можете налаштувати Microsoft Edge на автоматичне очищення кешу кожного разу, коли ви закриваєте вікно браузера. Для цього виконайте такі дії:

 1. Відкрийте Microsoft Edge.

 2. Виберіть Налаштування і більше.

  Знімок екрана Microsoft Edge із виділеним значком Більше

 3. Виберіть Налаштування.

  Знімок екрана Microsoft Edge із виділеним параметром Налаштування

 4. На бічній панелі налаштувань виберіть Конфіденційність та послуги.

  Знімок екрана налаштувань Edge із виділеним заголовком Конфіденційність та послуги

 5. Під Видалення даних про переглянуті, виберіть Виберіть, що очищати кожного разу, коли ви закриваєте браузер.

  Знімок екрана налаштувань конфіденційності та послуг Edge за допомогою "Виберіть, що очищати кожного разу, коли ви закриєте браузер" варіант виділено

 6. В Очистити дані веб-перегляду при закритті, виберіть опцію біля кожного кешу, який потрібно очистити, закривши вікно браузера.

  Знімок екрана Очистити дані перегляду на екрані Закрити в Edge із виділеними тумблерами

 7. Закрийте Налаштування в Microsoft Edge.

Причини очищення кешу

Кеш складається з елементів, які Microsoft Edge знаходить та зберігає під час веб-пошуку. Веб-сайти можуть і регулярно змінюють свої дані, тому існує ймовірність того, що те, що знаходиться у вашому кеші, застаріло. Коли Microsoft Edge завантажує цю застарілу інформацію, ви не побачите найсвіжішої інформації з веб-сайтів, які ви відвідуєте. Подібним чином кешована версія веб-сторінки може містити форму. Якщо ви намагаєтеся заповнити форму, але зіткнулися з проблемами, спробуйте очистити кеш-пам’ять і повторити спробу. Крім того, коли серверне обладнання, на якому працює веб-сайт, модернізується або змінюється його конфігурація безпеки, ви не зможете ввійти в кешовану версію сайту або отримати доступ до доступних функцій, таких як перегляд носіїв інформації або здійснення покупок. Нарешті – і частіше, ніж ви очікували – кеш незрозумілим чином пошкоджується. Коли це трапляється, виникають усілякі важко діагностуються проблеми. Якщо у вас виникли проблеми з Microsoft Edge, і ви не можете визначити проблему, очищення кешу може допомогти.