Saltar al contenido

Як очистити кеш-пам’ять iPhone

16 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Щоб очистити кеш Safari: Перейдіть до Налаштування > Сафарі > Очистити історію та дані веб-сайту. Для інших браузерів очистіть кеш у налаштуваннях програми.
 • Щоб очистити кеш від сторонніх програм: перейдіть до програми в iOS Налаштування застосунку та перемикання Скинути кешований вміст.
 • Якщо програма не має опції очищення кешу: Видаліть та переінсталюйте програму. Це очищає старий кеш і запускає новий.

IPhone автоматично створює приховані файли під час повсякденного використання, які зберігаються у тимчасовій області пам’яті iPhone, яка називається кешем. Очищення цих даних може звільнити місце для зберігання або пришвидшити роботу пристрою. Цей посібник показує, як це зробити на будь-якому iPhone з iOS 12 та новіших версій. (Вказівки для пристроїв з iOS 11 майже однакові.)

Як очистити кеш-пам’ять Safari на iPhone

Найчастіше очищений кеш на будь-якому пристрої – це кеш веб-браузера. Тут повно збережених зображень та веб-сторінок, файлів cookie та інших файлів. Кеш веб-браузера призначений для пришвидшення роботи вашого браузера, зберігаючи файли, які можуть знадобитися пізніше, тому вам не доведеться завантажувати їх знову. Очищення кешу Safari може сповільнити роботу вашого браузера, оскільки йому доведеться завантажити раніше кешовані дані. Однак це поширене рішення, коли браузер не працює належним чином. Щоб очистити кеш-пам’ять у Safari:

 1. Торкніться значка Налаштування на головному екрані iPhone.

 2. Торкніться Сафарі.

 3. Торкніться Очистити історію та дані веб-сайту.

 4. У вікні підтвердження натисніть Очистити історію та дані (або торкніться Скасувати якщо ви передумаєте).

Ви можете перезапустити iPhone, щоб виконати більш легке очищення кешу. Це не очистить усі типи кешу: наприклад, кеш браузера Safari та деякі сторонні програми не будуть очищені. Але це чудовий спосіб видалити тимчасові файли, щоб звільнити пам’ять або вирішити проблеми.

Як очистити кеш від сторонніх програм на iPhone

Сторонні програми, які ви встановлюєте з App Store, можуть або не дозволяють вам очищати їх кеші. Це залежить від того, чи є ця функція, яку розробник додав до програми. Налаштування для очищення кеш-пам’яті для деяких сторонніх програм містяться в додатку Налаштування iPhone. Наприклад, щоб очистити кеш програми Accuweather:

 1. Торкніться iPhone Налаштування додаток.

 2. Прокрутіть вниз і торкніться значка AccuWeather додаток.

 3. Увімкніть Скинути кешований вміст повзунок.

  Піктограма налаштувань, AcuWeather, і перемикач для скидання кешованого вмісту в iOS

Як очистити кеш у Chrome

Іноді налаштування очищення кешу знаходяться в налаштуваннях програми, як правило, в меню налаштувань програми. Додаток для браузера Chrome є одним із цих додатків.

 1. Відкрийте браузер Chrome і торкніться значка меню з трьома крапками внизу екрана.

 2. Торкніться Налаштування.

 3. Виберіть Конфіденційність.

 4. Вибирайте Видалення даних про переглянуті.

  Налаштування, конфіденційність, кнопки очищення даних перегляду в Chrome для iOS

Якщо немає можливості очистити кеш ні в програмі, ні в налаштуваннях телефону, видаліть і переінсталюйте програму. Це очистить старий кеш і запустить програму заново. Однак будьте впевнені, що знаєте, що ви тут втрачаєте. Можливо, ви не захочете очищати дані, які вам потрібно зберегти.

Переінсталюйте програми для очищення кешу iPhone

Якщо програма не дозволяє очистити кеш вручну, ви все одно можете очистити тимчасові файли програми. Рішення полягає в тому, щоб видалити програму з iPhone і негайно перевстановити її.

 1. Йти до Налаштування > Загальні > Зберігання iPhone щоб визначити, які програми на iPhone займають найбільше місця на вашому пристрої. На екрані сховища iPhone перелічено всі програми, встановлені на вашому iPhone, і скільки місця вони використовують, починаючи з тих, які використовують найбільше місця.

 2. В Зберігання iPhone торкніться програми.

 3. Подивись на Документи та дані рядок для програми. Це показує, скільки місця займають документи та дані для програми на вашому пристрої.

 4. Знайшовши програму, яку потрібно видалити, торкніться Видалити додаток.

  Зберігання iPhone, додаток Starbucks, кнопки видалення програми в налаштуваннях iOS

  Постукування Видалити додаток остаточно видаляє всі файли, створені програмою. Програму можна перезавантажити, але файли зникли.

Чому ви очищаєте кеш-пам’ять iPhone?

Кеш-пам’ять iPhone є важливою та корисною частиною пристрою. Він містить потрібні файли, а в деяких випадках пришвидшує роботу телефону. Тим не менш, є дві основні причини для очищення кешу iPhone. По-перше, кешовані файли займають місце на iPhone, і з часом вони складаються. Якщо ви хочете звільнити місце для зберігання на своєму iPhone, очищення кеш-пам’яті – це один із способів зробити це. Деякі з них автоматично виконуються iOS, але ви можете зробити це і вручну. Інша причина очищення кешу iPhone полягає в тому, що кешовані файли іноді сповільнюють роботу телефону або змушують речі поводитися так, як ви не хочете. На iPhone є кілька різних видів кеш-пам’яті. Як результат, неможливо зробити жодного кроку для очищення всіх типів кешу. Прочитайте інструкції щодо різних способів очищення кешу iPhone.