Saltar al contenido

Як очистити форматування в Word

8 de junio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Спосіб 1: Виберіть текст, на який це впливає. Перейдіть до стрілка спадного меню внизу Стилі коробці. Виберіть Очистити форматування.
 • Спосіб 2: Виберіть текст, на який це впливає. Вибирайте Очистити всі форматування у верхньому правому куті Шрифт група на Додому вкладку.

У цій статті пояснюється, як очистити форматування в Word кількома способами в Word 2019, Word 2016, Word 2013 і Word 2010. Він містить інформацію про використання звичайного текстового редактора для видалення форматування.

Як очистити форматування в Word, використовуючи Clear All Formating

Додавання форматування до тексту в документі Microsoft Word, наприклад напівжирним шрифтом, курсивом або підкресленням, може додати файлу акцент та чіткість. Однак таке форматування також може спричинити проблеми за певних обставин, наприклад, під час копіювання та вставки між документами. Є кілька способів очистити форматування в Word за допомогою вбудованих інструментів або звичайного текстового редактора. Використовуйте опцію Очистити форматування в групі Стилі, щоб очистити форматування розділу тексту або всього документа Word.

 1. Виберіть текст, з якого потрібно видалити форматування у програмі Word. За допомогою миші виділіть лише частину тексту або виділіть увесь текст у документі, виділивши де-небудь усередині документа та натиснувши Ctrl+A щоб виділити весь текст.

 2. Виберіть розкривна стрілка у нижньому правому куті вікна Стилі, щоб розгорнути меню Стилі.

  спадне меню стилів

 3. Виберіть Очистити форматування. Будь-яке форматування, застосоване до вибраного тексту, буде видалено.

  Чітке форматування в Word

Як очистити форматування в Word за допомогою кнопки «Очистити все форматування»

Таких же результатів можна досягти за допомогою кнопки швидкого доступу на стрічці. Чітке форматування з будь-якого або всього тексту в документі.

 1. Виберіть текст, з якого потрібно видалити форматування у програмі Word. За допомогою миші виділіть лише частину тексту або виділіть увесь текст у документі, виділивши де-небудь усередині документа та натиснувши Ctrl+A щоб виділити весь текст.

  Знімок екрана всього тексту, виділеного в документі Word

 2. Виберіть Очистити всі форматування у верхньому правому куті групи шрифтів на Додому вкладку стрічки. Він нагадує велику літеру А, перед нею – рожева гумова гумка.

  очистити всі форматування

 3. Будь-яке форматування, застосоване до вибраного тексту, буде видалено.

Як очистити форматування в Word за допомогою блокнота

Зачистіть текст будь-якого форматування за допомогою редактора звичайного тексту, наприклад Блокнота. Це вигідно, якщо ви скопіювали та вставили текст з Інтернету або хочете вставити текст із Word в систему управління вмістом в Інтернеті.

 1. Відкрийте документ із текстом, з якого потрібно очистити форматування.

 2. Введіть «блокнот» у вікно пошуку Windows і натисніть Введіть. Відкриється новий порожній файл Блокнота.

 3. Поверніться до документа Word. Виберіть текст, з якого потрібно видалити форматування у програмі Word. За допомогою миші виділіть лише частину тексту або виділіть увесь текст у документі, виділивши де-небудь усередині документа та натиснувши Ctrl+A щоб виділити все це.

  Знімок екрану виділеного тексту в документі Word

 4. Натисніть Ctrl+C. скопіювати виділений текст. Або виберіть Копіювати у групі Буфер обміну будинку вкладку.

 5. Поверніться до файлу Блокнота. Виберіть будь-яке місце у вікні та натисніть Ctrl+V вставити текст, скопійований із Word. Або виберіть Редагувати > Вставити.

  вставити в блокнот

 6. За допомогою миші виберіть звичайний текст у файлі Блокнота. Натисніть Ctrl+C. або виберіть Редагувати > Копіювати скопіювати текст. Вставте його назад у Word або де-небудь ще, де ви хочете його використовувати.