Saltar al contenido

Як пандемія може впливати на відеоігри

4 de mayo de 2021

Ключові винос

  • Нові відеоігри починають виглядати анахронічно без масок та соціального дистанціювання.
  • Деякі геймери вже налаштовують персонажів своїх ігор на відображення коронавірусу.
  • Ігри, розроблені в епоху постпандемії, імовірно, наголошують на взаємодії з іншими людьми, каже один аналітик.

Marco_Piunti / Getty Images

Експерти зазначають, що відеоігри незабаром повинні відображати реалії пандемії коронавірусу з персонажами, які носять маски та практикують соціальне дистанціювання. Незабаром очікується випуск десятків нових ігор, що становлять сотні мільйонів доларів витрат на розробку для нових консолей Sony і Microsoft. Але сам геймплей, роками в розробці, вже виглядає цікаво застарілим. Персонажі об’єднуються в одне ціле і оголюються так, що вже здається давнім, допандемічним минулим. «Якщо така гра, як Grand Theft Auto виходить, і це чітко визначено в період, коли COVID був великою справою, тоді персонажі повинні були б мати маски, або це не було б довірою «, Йоост ван Дреунен, професор Школи бізнесу Нью-Йорка і автор майбутньої книги Один вгору: креативність, конкуренція та глобальний бізнес відеоігор, сказав в телефонному інтерв’ю. «Ігри у відкритому світі, які намагаються описати певний часовий проміжок, повинні бути послідовними, а також історично точними».

Змістовий покажчик

Маскування в характер

Деякі геймери вже налаштовують персонажів, щоб відображати ці часи носіння масок. Переправа твариннаприклад, повідомляється, що спостерігаються рекордні продажі, і багато гравців носять медичні маски. «Існує певне позитивне почуття, викликане видом [medical masks], будучи людиною, яка працює над цим, я не можу не думати про це постійно «, – сказав геймер Грег ЛеКлер Багатокутник. «Отже, коли я бачу, що хтось одягнений, я знаю, що вони принаймні усвідомлюють ту роль, яку вони можуть зіграти в цьому безладі». «Люди хочуть відображати світ, який бачать». Деякі старіші ігри вже показують персонажів у масках, навіть якщо вони не були розроблені для захисту від вірусів. Один геймер склав список персонажів, що носять маски, включаючи тих, хто в Mortal Kombat, Ібукі з Серія Street Fighter, і Солдат 76 від Overwatch. Але ігри, які не мають на меті бути реалістичними, не повинні відображати COVID. «Якщо це якийсь постапокаліптичний паралельний Всесвіт, де зомбі мають крила, я не думаю, що коронавірус там був би актуальним», – сказав ван Дреунен.

Витрати на пандемію

Оскільки стільки людей проводить більше часу в приміщенні, пандемія дає поштовх ігровій індустрії, заявив в інтерв’ю електронною поштою Морріс Гаррард, аналітик фірми з досліджень ринку Futuresource Consulting. «Covid-19 справив величезний вплив на ігри, і це одна з небагатьох галузей, які насправді отримують вигоду від заходів соціального дистанціювання та примусових блокувань», – сказав він. «Ми побачили, що залучення до ігор, а також взаємодія з потоковим вмістом геймплейного вмісту на таких веб-сайтах, як Twitch, зросло протягом другого кварталу 2020 року».

Серія графіків, що показують зростання Twitch, що досягає свого піку в 2020 році

TwitchTracker

Якщо прийде чергова хвиля випадків коронавірусу, як прогнозують багато експертів, «зростання в 2021 р. Може бути навіть сильнішим, ніж у 2020 р.», – додав Гаррард, – «коли споживачі отримали більше одноразового часу для проведення ігор разом із запуском PS5 і Xbox Series X / S». , що сприятиме подальшому зростанню ігрових витрат «. Потік нових ігор надійде в найближчі місяці і для тих, хто потребує відпустки від похмурих заголовків. Буде одна нова назва для PlayStation 5 Людина-павук Marvel: Майлз Моралес. Розташований у Нью-Йорку, попередні перегляди показують, що місто у грі не має ознак коронавірусу.

Але коронавірус дає нове життя і старим хітам. З початку пандемії спостерігається сплеск популярності ігор на тему вірусів, зазначив в телефонному інтерв’ю Ейдан Макграт, керуючий директор агентства з маркетингу відеоігор Aevry Media. «Люди хочуть відображати світ, який бачать», – додав він.

Plague, Inc., наприклад, дозволяє гравцям створювати та розвивати патоген, намагаючись знищити людську популяцію. В Патологічний, рольова гра 2005 року та виживання, персонажі намагаються розкрити джерело дивної смертельної хвороби, відомої як «піщана чума», яка спіткала невелике місто.

Розвиток пандемії

Хоча пандемія затримала випуск деяких ігор, це також призвело до сплеску розвитку. «Через блокування ми бачили багато розробників аматорських ігор, які раніше були професійними і на жаль втратили роботу», – сказав Макграт. «Вони відкривають власні ігрові компанії та створюють власні ігри, і в цій галузі стався величезний сплеск».

Молода людина, сидячи за своїм ПК, граючи в комп'ютерні ігри

Westend61 / Getty Images

Коронавірус, ймовірно, змінить зміст нових ігор, які розробляються, стверджують спостерігачі. «Видавці зазвичай створюють персонажів або другорядних персонажів, які відображають певні періоди часу або певні культури», – сказала Пейдж Функ, старший директор з маркетингу в Nerd Street Gamers, в телефонному інтерв’ю. «Тож я міг бачити, що вони зрештою мають персонажів, а також персонажів-компліментів, які відображають час зараз у масках». Ігри, розроблені в епоху постпандемії, також, ймовірно, наголошують на взаємодії з іншими людьми, щоб створити відчуття спільності, заявила ігровий аналітик Агнешка Цейровська в електронному інтерв’ю. «Будуть різні теми, різні ігри, але багато взаємодій з іншими людьми, реальними людьми, а не з неігровими персонажами», – сказала вона.

Шукаю втечі та реалізму

Ігри покликані забезпечити втечу від реального світу, але також повинні забезпечити певний ступінь реалізму, вважають спостерігачі. «Я думаю, що для багатьох людей ігри віддаляють їх від ситуації і переносять в інший світ, але вони все одно дозволяють їм взаємодіяти зі своїми друзями та встановлювати ті людські зв’язки, які їм потрібні», – сказала Макграт. Але той факт, що стільки людей, які постраждали від пандемії, змушені залишатися всередині, стимулює інтерес до ігор, заснованих на реальності, таких як Симулятор польоту від Microsoft, Сказав Макграт. «Люди використовують ці ігри, щоб імітувати ситуацію, в якій вони перебувають, і взяти під контроль світ», – додав він. «Covid-19 справив величезний вплив на ігри, і це одна з небагатьох галузей, які насправді отримують вигоду від заходів соціального дистанціювання та примусових блокувань». У реальному світі коронавірус також потрясає і професійні ігри. Багато кіберспортивних подій стають віддаленими, поки кількість глядачів зростає, пояснив Функ. Події, що відбуваються особисто, «зараз мають обмежену спроможність, вони потребують масок, вони дотримуються рекомендацій FDA та урядових обмежень», – сказала вона. «Рухаючись вперед, я думаю, що ми будемо цим користуватися як еспорт, так і США загалом, а також у всьому світі [see masks] будь-яким результатом пандемії, геймери продовжуватимуть звертатися до своїх консолей як для втечі, так і для смаку навколишнього світу. Розробникам доведеться проходити тонку межу між фантазією і реальністю.