Saltar al contenido

Як перевірити кількість слів у

19 de julio de 2021

Бувають випадки, коли підраховується кількість слів. Наприклад, коли вам пропонують написати статтю з 1000 слів для класу, розробити статтю із 300 слів для робочого бюлетеня або подати біографію зі 100 слів для інтернет-спільноти. Перевірте кількість слів у документі повністю або частково, не відкриваючи нове вікно. Microsoft Word відображає кількість слів у рядку стану внизу екрана. Або розгорніть відстежувач кількості слів, щоб отримати детальну інформацію, таку як кількість символів, рядків та абзаців. Інструкції в цій статті стосуються Word для Microsoft 365, Word 2019, Word 2016, Word 2013 та Word 2010.

Змістовий покажчик

Перегляньте кількість слів у рядку стану

Щоб швидко побачити кількість слів у цілому документі, загляньте в ліву частину рядка стану внизу екрана Word. Це скаже щось на зразок 502 слова. Якщо ви не бачите кількість слів у рядку стану:

 1. Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці рядка стану, щоб відобразити Налаштувати рядок стану меню.

  U
 2. Переглянути Підрахунок слів щоб побачити, скільки слів у документі.

  Слово з виділеним числом слів

 3. Щоб відобразити кількість слів у рядку стану, виберіть Кількість слів.

  Microsoft Word із виділеною кількістю слів

Кількість слів для виділеного тексту

Щоб переглянути кількість слів у конкретному реченні, абзаці чи розділі, виберіть текст. Кількість слів у виділеному тексті відображається в лівій частині рядка стану Word, а також кількість слів для всього документа. Це скаже щось на зразок 95 із 502 слів. Щоб знайти кількість слів для кількох розділів одночасно, зробіть перший вибір, а потім утримуйте клавішу Ctrl під час вибору інших.

Документ у програмі Word із виділеною кількістю слів виділеного тексту

Вікно підрахунку слів

Якщо вам потрібен не простий підрахунок слів, відкрийте спливаюче вікно «Підрахунок слів», яке відображає таку інформацію:

 • Кількість сторінок
 • Кількість слів
 • Кількість символів (без пробілів)
 • Кількість символів (з пробілами)
 • Абзаци
 • Рядки

Щоб відкрити Підрахунок слів у вікні виберіть кількість слів у рядку стану. Або перейдіть до Огляд меню, а в Контроль групу, виберіть Підрахунок слів. Ви можете включити або виключити текстові поля, виноски та кінцеві виноски. Щоб закрити Підрахунок слів вікно, виберіть Закрити або X.

Відображено вікно MS Word із підрахунком слів