Saltar al contenido

Як перевірити стан батареї на Android

14 de mayo de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Торкніться Налаштування > Акумулятор щоб переглянути поточний час автономної роботи телефону Android.
 • Використовуйте програму стороннього розробника, наприклад AccuBattery, щоб дізнатися більше про стан акумулятора вашого телефону.
 • Торкніться Налаштування > Акумулятор > Використання батареї щоб дізнатися, які програми споживають найбільше енергії.

Ця стаття навчить вас, як перевірити стан батареї на вашому смартфоні Android, а також як визначити, чи батарея погіршується, і що робити далі.

Як перевірити стан батареї телефону?

Якщо ви хочете перевірити стан батареї свого телефону, досить просто переглянути основну інформацію, як-от час роботи батареї та іншу статистику. Ось де шукати.

 1. На телефоні Android торкніться Налаштування.

 2. Торкніться Акумулятор.

 3. Тепер ви можете переглядати час роботи батареї, що залишився на вашому телефоні Android, а також дізнатися, скільки часу має залишатися батарея за поточної швидкості.

  Торкніться Використання батареї щоб дізнатися більше про те, які програми споживають найбільше енергії.

Як перевірити час роботи акумулятора?

Хоча Android не має вбудованої програми для комплексної перевірки заряду батареї, можна скористатися програмою стороннього розробника, як-от AccuBattery, щоб дізнатися більше про час роботи батареї телефону. Ось як ним користуватися.

 1. Завантажте AccuBattery із магазину Google Play.

 2. Відкрийте програму та подивіться поточний час роботи батареї, а також знайдіть інформацію про розряд і загальну продуктивність батареї.

 3. Торкніться історія щоб переглянути минулі записи про те, наскільки добре працює акумулятор після того, як ви використовували програму кілька разів.

  Кроки, необхідні для перегляду стану акумулятора на Android через AccuBattery

Чи можете ви перевірити стан батареї на Samsung?

Так. Перевірка стану акумулятора на смартфоні Samsung майже така ж, як і на інших смартфонах Android. Ось що робити.

 1. Торкніться Налаштування.

 2. Торкніться Акумулятор або Акумулятор і догляд за пристроєм > Акумулятор.

 3. Перегляньте тут використання акумулятора.

Як дізнатися, що мій акумулятор Android поганий?

Якщо здається, що батарея телефону Android працює менше, ніж раніше, це може означати проблему. Ось короткий огляд того, як визначити, чи є проблема.

 • Ваш акумулятор постійно розряджається. Це очевидно, але якщо ви знаєте, що ваш акумулятор працював цілий день без проблем, а тепер вам доводиться заряджати кілька разів на день, це майже напевно означає, що акумулятор вашого телефону не такий потужний, як раніше.
 • Здається, зарядка не повністю заряджається. Помітили, що навіть після багатогодинної підзарядки телефон не досягає 100%? Це може означати, що ваш акумулятор більше не витримує повного заряду.
 • Батарея гаряча. Якщо ваш смартфон працює набагато вище, ніж раніше, це може означати, що ваш акумулятор перегрівся та пошкоджений.
 • Батарея випирає. Якщо батарея телефону виходить із корпусу, припиніть його використовувати. Це може бути небезпечно, і це точно означає, що ваш акумулятор зіпсувався.

FAQ

 • Як перевірити батарею AirPods на Android?

  Щоб перевірити стан батареї ваших AirPods на Android, вам знадобиться програма стороннього розробника, наприклад AirBattery у Google Play Store. Після встановлення AirBattery відображає повідомлення про стан батареї, коли футляр AirPods знаходиться поруч і відкритий.

 • Як перевірити акумулятор пристрою Bluetooth на Android?

  Якщо пристрій Bluetooth сполучено та підключено до вашого пристрою Android, відкрийте програму «Налаштування» на своєму Android і перейдіть до Підключення пристроїв. На деяких пристроях ви зможете побачити рівень заряду акумулятора підключених пристроїв тут. На інших вам потрібно буде торкнутися Bluetooth щоб відобразити список усіх підключених пристроїв Bluetooth і рівень їх заряду акумулятора.

 • Як перевірити використання акумулятора додатком на Android?

  Щоб дізнатися, які програми споживають час автономної роботи, перейдіть до програми «Налаштування» та виберіть Про телефон > Використання батареї. Це можуть бути деякі пристрої Налаштування > Акумулятор > Використання батареї. Ви побачите список додатків і їх використання акумулятора. Якщо ви не використовуєте програму, і вона споживає заряд акумулятора, торкніться її та виберіть Примусова зупинка або Примусова зупинка > Керуйте використанням акумуляторазалежно від пристрою, який ви використовуєте.